Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorką ts/gry, gamemasterką, pomysłodawczynią.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super podanie napisane, znam cb z dawniejszych lat na MPCForum i bardzo ale to bardzo polecam osobę, zna się na fachu także zero zarzutów.

Jak możesz odpisz PW.

56678109855556665757.png


 


FanPage serwera Neudia.pl:


Opublikowano

Polecam Kasie, dobra dupa fajnie śpiewa i sumienna, pozdrawiam ;]

Opublikowano

Kojarzę cię skądś :) Jak najbardziej Polecam tą panią :)

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Serio?

No może masz doświadczenie.

Lecz mało o sobie napisałaś :huh: 

Jak masz coś zaoferować nowym osobą, to wypowiedz się.

Bo ja akurat mało cię znam, no i ciężko będzie ocenić cię po wyglądzie profilu.

Mimo to powodzenia w szukaniu. ;)

837341413742376668518.png

Opublikowano

Nie wiem czy polecić, neutralny jestem.

Po wcześniejszych serwerach niestety nie mam pozytywnego zdania. (w tym gdy ja Cię rekrutowałem)

 

Po za tym bardzo mało o sobie napisałaś.

 

 

Zauważ, że niektórzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie stają się coraz mądrzejsi, a nie głupsi.

Zauważ także, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zachowuje się jak dziecko.

Chyba komuś coś się stało ;)....

 

 

On tego niestety nie zrozumie :(
@topic, ja Cie kojarze z servera Revoir

Nie znasz mnie, także nie oceniaj.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie wiem czy polecić, neutralny jestem.

Po wcześniejszych serwerach niestety nie mam pozytywnego zdania. (w tym gdy ja Cię rekrutowałem)

 

Po za tym bardzo mało o sobie napisałaś.

 

Zauważ, że niektórzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie stają się coraz mądrzejsi, a nie głupsi.

Opublikowano

Zauważ, że niektórzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie stają się coraz mądrzejsi, a nie głupsi.

On tego niestety nie zrozumie :(

@topic, ja Cie kojarze z servera Revoir

Opublikowano

Nie wiem czy polecić, neutralny jestem.

Po wcześniejszych serwerach niestety nie mam pozytywnego zdania. (w tym gdy ja Cię rekrutowałem)

 

Po za tym bardzo mało o sobie napisałaś.

 

 

Zauważ także, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zachowuje się jak dziecko.

Chyba komuś coś się stało ;)....

 

 

Nie znasz mnie, także nie oceniaj.

 

Nie wiem czy podawanie prywatnych danych technika na FanPage'u i rozkazywanie floodu na niego jest zachowaniem godnym dorosłego człowieka.

 

Mogłaś się trochę bardziej rozpisać, ale nie jest najgorzej.

Mogłabyś wymienić serwery na których byłaś administratorką?

 

@down

 

43309803991843252988.jpg

 

Chyba nie muszę nic do tego dopisywać.

Opublikowano

Nie wiem czy polecić, neutralny jestem.

Po wcześniejszych serwerach niestety nie mam pozytywnego zdania. (w tym gdy ja Cię rekrutowałem)

 

Po za tym bardzo mało o sobie napisałaś.

 

 

Zauważ także, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zachowuje się jak dziecko.

Chyba komuś coś się stało ;)....

 

 

Nie znasz mnie, także nie oceniaj.

 

Zauważ, że niektórzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie stają się coraz mądrzejsi, a nie głupsi.

Czyli z Tauriosa nici [*] hehe

 

Co do tematu, no widziałem kiedyś ta Pani bujała się po prywatnych serwerach, aczkolwiek większość z nich okazywała się hajsem i została zamykana.

Trudno, polecam za chęci do pracy.

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Opublikowano

Wymienię serwery, gdzie jestem pewna na 100% że byłam: Revior i Turisas.. Kurczę na prawdę nie pamiętam nazw... Musiałabym poszperać w grafikach które miałam przyjemność robić dla Swoich Teamów albo kolegów i koleżanek.

 

 

 

@ NerviL, DieMT2, NeveraMT2, QuatrusMT2, Teoden2 <- miałam grafiki z tymi nazwami.

Opublikowano

Ja własnie zrobiłem TS w 100% + poke bot i wgl wiec jeżeli jesteś zainteresowana dojściem do administracji napisz na PW :) ponieważ szukam aktualnie 3 osoby to teamu i zamierzam rozkręcić porządnie TS :).

Opublikowano

Oj oj :)

Nie polecam tej pani ponieważ w przypadku moderacji forum

nie kieruje się tabelą kar tylko daje taką kare w zależności jaką sympatią obdarza inną osobe :)

Znam tą panią bardzo dobrze i z czystego serca odradzam z nią współpracy.

Opublikowano

Oj oj :)

Nie polecam tej pani ponieważ w przypadku moderacji forum

nie kieruje się tabelą kar tylko daje taką kare w zależności jaką sympatią obdarza inną osobe :)

Znam tą panią bardzo dobrze i z czystego serca odradzam z nią współpracy.

 

Nie wydaje mi się, abym coś kiedyś takiego zrobiła... Jeżeli miałabym banować jakąś osobę którą znam, to bym jej to powiedziała delikatnie, a ban to ban. Nie wiem skąś ty wziął takie bajki :O

Opublikowano

Nie wydaje mi się, abym coś kiedyś takiego zrobiła... Jeżeli miałabym banować jakąś osobę którą znam, to bym jej to powiedziała delikatnie, a ban to ban. Nie wiem skąś ty wziął takie bajki :O

z życia dziewczyno.

nie będę wyciagał brudów na swiat bo to Ci tylko zaszkodzi

 

mówię tylko że nie polecam bo mam argumenty, szkoda że nie mam dowodów :(

Opublikowano

Doskonale wiem, co złego robiłam jakiś czas temu, więc nie musisz mi wypominać, a taki argument jak "z życia" jest bezpodstawny. No cóż, było minęło, wyraziłeś opinię, masz prawo :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...