Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś!


Alceas

Zmiany  

198 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który set broni chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      80
    • Drugi
      88
    • Trzeci
      77
    • Czwarty
      103
  2. 2. Który set zbroi chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      59
    • Drugi
      61
    • Trzeci
      67
    • Czwarty
      110
    • Piąty
      108

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[PREZENTACJA ZOSTANIE JESZCZE UZUPEŁNIONA]

glowna.png

alceas.pl

ts.png

xxx

forum.png

alceas.pl/forum

krolestwa.png

Standardowe królestwa zamieniono na dwa nowe, Yan oraz Zhao

napis_yan.png

mapa_yan_1.png

mapa_yan_2.png

napis_zhao.png

mapa_zhao1.png

mapa_zhao2.png

line.png

gildie.png

Chcieliśmy powrócić do czasów, gdzie wojny gildii były codziennością, dlatego wprowadzono kilka modyfikacji.

Przede wszystkim od teraz, gdy jestem członkiem gildii która ma więcej niż 8 członków otrzymujesz o 20% doświadczenia więcej, lecz z uwagi na to, że gracze tworzyliby postacie i dodawali do swoich gildii zablokowaliśmy dołączanie gdy postać nie osiągnie 80 poziomu.

Kolejną, znacznie ułatwiającą modyfikacją jest wyświetlanie dostępnych gildii jakim można wypowiedzieć wojnę, po kliknięciu przycisku "Rozpocznij wojnę" w panelu gildyjnym wyświetli się takie okno:
gildie_wojna.png

line.png

kostiumy.png

Jesteśmy pierwszym serwerem, na którym zostały wprowadzone kostiumy broni.

Po założeniu wędrują do standardowego okna kostiumów

Obecnie jest możliwość zdobycia tylko kostiumów halloween, aczkolwiek wkrótce ujrzycie nowe, znacznie ciekawsze :)

miecz_kostium.pngwachlarz_kostium.png

dwureka_kostium.pngluk_kostium.png

sztylety_kostium.png

Kolejną modyfikacją jest możliwość dodawania bonusów do kostiumu zbroi, rodzaje oraz wartości są takie same jak w przypadku zbroi.

line.png

potwory.png

Oto następna nowość, od teraz nie zobaczycie na każdej mapie potworów z czerwonymi nazwami.

Na serwerze Alceas kolor nazwy potwora jest zależny od różnicy poziomów jaka dzieli jego i gracza.

Jeżeli potwór ma poziom mniejszy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na biało

Jeżeli jego poziom jest niższy o 10 lecz różnica nie przekracza 15 jego nazwa jest wyświetlana na seledynowo.

Jeżeli różnica poziomów jest mniejsza niż 10 to poziom potwora jest wyświetlany na pomarańczowo.

Jeżeli potwór ma poziom większy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na czerwono.

moby_kolor.png

line.png

skrzynie.png

Podczas eksploracji świata Alceas możecie natknąć się na skrzynie

skrzynie_ziemia.png

Do ich otworzenia potrzebny jest nam klucz, który przeciągamy na skrzynie, oczywiście kolory muszą do siebie pasować.

ikony_klucze.png

Ze skrzyń możemy zdobyć:

nagroda_klucze.png

line.png

ranga.png

Tutaj nie ujrzycie już starych rang, na które i tak nikt nie zwracał uwagi.

Od teraz ranga zależy od ilości graczy jakich zabiliśmy.

Różnica poziomu nie może być większa niż 15.

rangi_ingame.png

Lista rang:

Neutralny
Agresywny
Oprawca
Dręczyciel
Oprawca
Zabójca
Sadysta
Rzeźnik
Rozpruwacz

line.png

peleryny.png

krawcowa.png

Peleryny są to nowe, nie spotykane na żadnym innym serwerze przedmioty. Zakłada się je w specjalnym miejscu w ekwipunku:

peleryny_ekwipunek.png

Aktualnie na serwerze są dwa rodzaje peleryn, Ognista i Boska.

opis_peleryny.png

Każda peleryna ma 5 stopni, które są zależne od ilości materiału oraz jego jakości.

tworzenie_peleryny.png

Po ubraniu peleryny w momencie jej zadziałania pojawia się specjalny efekt

peleryna_czerwona.png

peleryna_niebieska.png

line.png

pasy.png

Pasy to nowe przedmioty które można zdobyć z misji.

pasy_ekwipunek.png

line.png

handel.png

Stare okno handlu było za małe, zatem zostało powiększone

handel_okno.png

Dodatkowo po zakończeniu handlu pojawiają się trzy kuleczki które wędrują do osoby która rozpoczęła z nami handel

handel_efekt.png

line.png

osiagniecia.png

Zostały wprowadzone osiągnięcia za które otrzymuje się punkty, za które można kupować przedmioty w specjalnym sklepie

osiagniecia_sklep.png

line.png

misje.png

Film poniżej prezentuje nowy rodzaj misji, zadbamy o to aby gracze mieli co robić na serwerze ;)

[FILM DOSTĘPNY WKRÓTCE]

line.png

zwierzaki.png

Prezentacja systemu zwierzaków w filmie na dole.

pet1.pngpet2.pngpet3.png

pet4.pngpet5.pngpet6.png

pet7.pngpet8.png

line.png

wierzchowce.png

wierzch1.png

wierzch2.png

wierzch3.png

wierzch4.png

wierzch5.png

wierzch6.png

wierzch7.png

wierzch8.png

wierzch9.png

wierzch10.png

wierzch11.png

wierzch12.png

line.png

ekwipunek.png

Do ekwipunku dodano dwie strony

ekwipunek_strony.png

line.png

zaczarowanie.png

Po co tracić czas na nudne zmienianie bonusów w przedmiotach, skoro można to zrobić szybko i łatwo kilkoma kliknięciami?

Po przeciągnięciu przedmiotu o nazwie "Perfekcyjne Zaczarowanie" na przedmiot w którym chcemy zmienić bonusy wyświetli się takie okno

perfekcyjne_ingame.png

line.png

zwojyemi.png

arcymag.png

Zwój Yemi to przedmiot o niesamowitych właściwościach. Po użyciu dostajemy trzy auro Błogosławieństwo, Pomoc Smoka oraz Odbicie z efektem 50% na 200 sekund.

Zwój ten wytwarzamy u Arcymaga z trzech innych zwojów, które można zdobyć z misji oraz dropu.

zwojyemiopis.png

line.png

mikstury.png

Już nie musisz kupować dużych ilości mikstur, teraz masz jedną nieskończoną!

line.png

youtube.png

Jesteś YouTuberem i masz więcej niż 500 subskrypcji? Skontaktuj się administracją aby otrzymać specjalny kostium oraz efekt YouTubera!

youtube_ingame.png

line.png

totemy.png

Totemy to specjalne przedmioty zwiększające doświadczenie czy też drop yang podczas walki z potworami, zakładamy je w miejsce obok peleryny.

peleryny_ekwipunek.png

line.png

godzina.png

Godzina szczęścia to event jakiego nigdzie nie spotkacie, na czym polega?

Otóż co godzinę pośród wszystkich zalogowanych graczy którzy mają poziom większy od 80, zostaje wylosowana jedna osoba na konto której wędruje 100SM!

line.png

pedzelki.png

Pędzelki to przedmioty pozwalające zmienić kolor naszego chatu.

pedzelek_ingame.png

ikony_pedzelki.png

line.png

prezent.png

Co 1000 zabitych potworów gracz otrzymuje prezent, ilość zabitych potworów może sprawdzić w bocznym panelu.

prezent_ikona.png

Przedmioty do zdobycia z prezentu:

zawartosc_prezentu.png

line.png

autoevent.png

Wkrótce.

line.png

beta.png

Serdecznie zapraszamy na testy beta serwera Alceas które rozpoczną się najprawdopodobniej 21.08.2014
W zamian za uczestnictwo w becie KAŻDE KONTO na którym jest postać poziomem wyższym niż 80 otrzyma Smocze Ilości na oficjalnym starcie, a ich ilość będzie zależna od czasu gry postaci,
1 minuta gry to 1 Smocza Moneta!

line.png

start.png

Data oficjalnego startu nie jest jeszcze znana, wszystko jest zależne od czasu trwania testów beta.


line.png

faq.png

Q: Jaki jest maksymalny poziom?

A: Aktualnie maksymalny poziom to 150, aczkolwiek z pewnością zostanie zwiększony.
Q: Jaka jest maksymalna ilość punktów statystyk?

A: Maksymalna ilość punktów statystyk to 150.
Q: Czy na serwerze będą organizowane konkursy?

A: Oczywiście, aktualnie trwają pracę nad eventami, których nie zobaczycie na żadnym innym serwerze.
Q: Czy serwer jest dobrze przygotowany?
A: Technicznie rzecz biorąc tak, lecz niestety nie można wszystkiego przewidzieć a niespodzianki się zdarzają, przede wszystkim dlatego najpierw serwer zostanie przetestowany.

Q:Gdzie zgłaszać znalezione błędy?
A: Błędy możecie zgłaszać na naszym serwerze TS: ts.alceas.pl bądź na serwerowym forum.
 

line.png

zbr_wojownik.png

zbroja1woj.pngzbroja2woj.png
zbroja3woj.pngzbroja4woj.png
zbroja5woj.png

miecze.png

miecz1.pngmiecz2.png
miecz3.pngmiecz4.png

line.png

zbr_ninja.png

zbroja1ninja.pngzbroja2ninja.png
zbroja3ninja.pngzbroja4ninja.png
zbroja5ninja.png

sztylety.png

sztylety1.pngsztylety2.png
sztylety3.pngsztylety4.png

luki.png

luk1.pngluk2.png
luk3.pngluk4.png

line.png

zbr_sura.png

zbroja1sura.pngzbroja2sura.png
zbroja3sura.pngzbroja4sura.png
zbroja5sura.png

ostrza.png

ostrze1.pngostrze2.png
ostrze3.pngostrze4.png

line.png

zbr_szaman.png

zbroja1szaman.pngzbroja2szaman.png
zbroja3szaman.pngzbroja4szaman.png
zbroja5szaman.png

wachlarze.png

wachlarz1.pngwachlarz2.png
wachlarz3.pngwachlarz4.png

dzwony.png

dzwon1.pngdzwon2.png
dzwon3.pngdzwon4.png

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer ;) Sporo nowości i na pewno nie będziecie sie nudzić.  Szkoda, ze prezentacja tak ubogo opisana, mogłes się bardziej wysilić ;)

 

Ogólnie polecam i wbijać na forum.

Opublikowano

fajnie było, ale mnie odrzuciło

zbroje i bronie syf

Właśnie dlatego jeżeli komuś się nie podoba ma kostium na broń i zbroję ;)

Opublikowano

Nie pierwszym serwerem z kostiumem na broń, tylko pierwszym serwerem który z tym startuje iż mam to od jakiego czasu na dysku i niewiem czy wykorzystać.

@topic: bronie i zbroje syf ....

Opublikowano

Nie pierwszym serwerem z kostiumem na broń, tylko pierwszym serwerem który z tym startuje iż mam to od jakiego czasu na dysku i niewiem czy wykorzystać.

@topic: bronie i zbroje syf ....

A ja od 13 lat mam pliki serwerowe metina na dysku, tylko nie wiedziałem czy je wykorzystać ;)

 

 

@Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia co do wyglądu ekwipunku proszę śmiało pisać, wszystko zostanie przeanalizowane :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się super, jedyny minus to te zbroje ;/ Dużo lepiej wyglądają stalki, pomyślcie nad zmianą tych zbroi, bo jest masa dużo lepiej wyglądających i kilka pytań:

 

Czy planujecie reklame u youtuberów?

Jeśli będzie tak owa reklama to jak duża ona będzie?

Skąd dropi truta?

Skile robi się normalnie, czy od razu g/p ?

Czy dmg mobów na mapkach jest dopracowane?

Czy na mapkach +80/90 potrzebny będzie buff, czy da radę bez expić ?

Opublikowano

Co to za typ serwera? Przejrzałam prezentację i nie zauważyłam takiej informacji. Jeżeli jest to przepraszam za nieuwagę ;)

Pokazaliście wiele ciekawych rzeczy, a jeżeli będzie wszystko działało poprawnie to może być całkiem fajnie.

"zbroje i bronie syf" - ja uważam, że bronie są ładne; zbroje nieco dziwne ;)

Opublikowano

No, no zaskoczyliście mnie z nowościami.

Powodzenia z serwerem.

Bo niby nowości są, lecz to nie wszystko.

To zależy też czy będzie zaangażowanie.

837341413742376668518.png

Opublikowano

Serwer zapowiada się super, jedyny minus to te zbroje ;/ Dużo lepiej wyglądają stalki, pomyślcie nad zmianą tych zbroi, bo jest masa dużo lepiej wyglądających i kilka pytań:

 

Czy planujecie reklame u youtuberów?

Jeśli będzie tak owa reklama to jak duża ona będzie?

Skąd dropi truta?

Skile robi się normalnie, czy od razu g/p ?

Czy dmg mobów na mapkach jest dopracowane?

Czy na mapkach +80/90 potrzebny będzie buff, czy da radę bez expić ?

1. Tak

2. Trudno określić

3. Czerwony las oraz atlantyda

4. Otrzymujemy na P

5. Tak, jest dopracowane, dodatkowo zbalansowane zostały klasy pod kątem ekspa przez co granie szamanem czy też ninją nie będzie już takie uciążliwe ;)

6. Nie będzie potrzebny. Dodatkowo przypominam o zwoju Yemi ;)

 

 

Co to za typ serwera? Przejrzałam prezentację i nie zauważyłam takiej informacji. Jeżeli jest to przepraszam za nieuwagę ;)

Pokazaliście wiele ciekawych rzeczy, a jeżeli będzie wszystko działało poprawnie to może być całkiem fajnie.

"zbroje i bronie syf" - ja uważam, że bronie są ładne; zbroje nieco dziwne ;)

Mój błąd, nie dopisałem, serwer Medium ;)

Wszystko działa poprawnie, przynajmniej wtedy kiedy było sprawdzane przez zamkniętą grupę osób, ale wszystko się dopracuje na beta testach :)

 

 

typ serwera jaki jest ?

Medium.

 

 

No, no zaskoczyliście mnie z nowościami.

Powodzenia z serwerem.

Bo niby nowości są, lecz to nie wszystko.

To zależy też czy będzie zaangażowanie.

Zaangażowanie jest i będzie, zapewniam, sami się przekonacie.

 

 

Hoho zajebiści się zapowiada serwer :), ale jest jedno małe ale ;p sety zbroi a mianowicie 2 ostatnie ;).

Już jest ankieta :)

Opublikowano

Mnie jakoś nie przekonał serwer.  W prezentacji zbytnio się skupiliście na nowościach a pomineliście najważniejsze aspekty gry co przez nie wiemy wielu rzeczy.

Jestem fanem dawnych klasycznych serwerów więc takie z samymi nowościami i nie wiadomo jakimi itemami/ setami eq niezbyt mnie przyciągają.

Zbroje niestety są okropne. Pety również są zbędne, już nawet kosztem petów wolałbym te pasy.

Serwer ogółem nie wypada najgorzej, jak znajdę chęci i czas to być może odwiedzę was.

Powodzenia.

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

gdzie można zapisać się na beta testy ?

 

 

Otwarte raczej bedą, bo jaki sens wybierac 5 osob z czego 2 beda testowac.

 

Przydała by sie ta prezentacja bardziej udoskonalona no i te zbroje... ;x

Opublikowano

Gdzie można się zapisać na beta testy? 

 

Btw, macie malutki błąd na stronie ;d

up99cQX.jpg

 

 

@ Mail aktywacyjny z forum coś długo nie chce przyjść ;d

Opublikowano

Tak jak up, nic nie przychodzi na emaila przez co nie można korzystać z forum ;x

Skąd PD?

Ile będzie mapek do expa?

Trutka do zdobycia tylko z ripera?

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

Jakie beda wartosci bonow 1-5?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...