Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 16

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Core i5-4210u (3MB cache) 1,7ghz, turbo do 2,7ghz.

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840m 2 gb

System operacyjny: Windows 8.1/10 (?)

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Pójdzie?

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 16
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i5-4210u (3MB cache) 1,7ghz, turbo do 2,7ghz.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840m 2 gb
System operacyjny: Windows 8.1/10 (?)
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768
Pójdzie?

 

Powinno chodzić.

­

­

Opublikowano

A na jaki trzeba zmienic żeby plyty glownej nie ruszac?

Podaj model płyty głównej na pw.

 

 

Wersja gry: Fifa 16
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i5-4210u (3MB cache) 1,7ghz, turbo do 2,7ghz.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840m 2 gb
System operacyjny: Windows 8.1/10 (?)
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768
Pójdzie?

 

Procesor mocny nie jest, ale powinno chodzić przynajmniej na tych średnich bez AA.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Jak zmienię procesor na i5 5200u(2,2-2,7ghz) i z tą samą karta i ramem, to wydajność będzie lepsza czy taka sama? Tylko ten laptop ma full HD

Edytowane przez Alex_Fifa
Opublikowano

Jak zmienię procesor na i5 5200u(2,2-2,7ghz) i z tą samą karta i ramem, to wydajność będzie lepsza czy taka sama? Tylko ten laptop ma full HD

Jak chcesz kupić laptopa to napisz w dziale Komputery - Sprzęt, Kupno albo mi na PW to pomogę Ci coś dobrać.

Procesory z końcówką U są słabe. Są niskonapięciowe i mają zmniejszone taktowania.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 16

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: intel core i3 4000m

Karta graficzna: AMD Radeon HD 8500M Series

System operacyjny: Windows 10

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 16
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: intel core i3 4000m
Karta graficzna: AMD Radeon HD 8500M Series
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Ledwo 30fps na low.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry:Fifa 16

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:Intel core i3-2120 3.30ghz 

Karta graficzna:GTX 460 1GB

System operacyjny:Windows 7 

Ilość ram:4GB GoodRam DDR3

Rozdzielczość monitora:1024x768

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): TAK

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: i7 4700MQ turbo 2.4-3.4ghz

Karta graficzna: AMD R7 M265

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Edytowane przez jachcehaka
Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): TAK
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i7 4700MQ turbo 2.4-3.4ghz
Karta graficzna: AMD R7 M265
System operacyjny: Windows 8.1
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Mało ramu, będzie lagować.

­

 

Wersja gry:Fifa 16
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Intel core i3-2120 3.30ghz 
Karta graficzna:GTX 460 1GB
System operacyjny:Windows 7 
Ilość ram:4GB GoodRam DDR3
Rozdzielczość monitora:1024x768

 

Będzie lagować, mało ramu.

­

Opublikowano

­

 

hmm z tego widzę, to 16 ma praktycznie identyczne wymagania co do 15 obecnie właśnie ją posiadam i nie mam żadnych ścin.

W tym temacie możemy oszacować czy na takim sprzęcie gra pójdzie i w mniej więcej jakim zakresie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie w 100%, bo na to składa się wiele innych czynników, Fifa 16 ma bardzo podobne wymagania :)

r3ePj8E.png

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15 lub 16 ?
Laptop(Tak/Nie): Nie
Procesor:AMD Athlon(tm_ II X2 270 Processor 3.4 Ghz
Karta graficzna: Radeon 7700 series (1GB)
System operacyjny: Windows 7 64bit
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1440x900
Prawdopodobnie mi na minimalnych odpali Fifa ale czy pogram w FUT'a bez jakiś lagów ?
Edytowane przez Albi7x
Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15 lub 16 ?

Laptop(Tak/Nie): Nie

Procesor:AMD Athlon(tm_ II X2 270 Processor 3.4 Ghz
Karta graficzna: Radeon 7700 series (1GB)
System operacyjny: Windows 7 64bit
Ilość ram: 4GB
Prawdopodobnie mi na minimalnych odpali Fifa ale czy pogram w FUT'a bez jakiś lagów ?

 

Jak dołożysz ramu rozgrywka będzie komfortowa.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Jak dołożysz ramu rozgrywka będzie komfortowa.

Jak dołożę ramu pójdzie 16 ? Bo właśnie mam kase i jakby tak było to zainwestowałby...

Opublikowano

­

 

Jak dołożę ramu pójdzie 16 ? Bo właśnie mam kase i jakby tak było to zainwestowałby...

Tak z 2 gb+ :)

r3ePj8E.png

Opublikowano

Jak dołożę ramu pójdzie 16 ? Bo właśnie mam kase i jakby tak było to zainwestowałby...

Dołóz 4gb

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD A8-3850 APU with Radeon HD Graphics 2.90 (czterordzeniowy)

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7700 4GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 12 GB

Rozdzielczość monitora: 1920x1080 - lub 1680x1050

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD A8-3850 APU with Radeon HD Graphics 2.90 (czterordzeniowy)
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7700 4GB
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 12 GB
Rozdzielczość monitora: 1920x1080 - lub 1680x1050

 

Spokojnie pójdzie. 

­

­

Opublikowano
Wersja gry: fifa 16

Laptop(Tak/Nie): nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Phenom X4 965 Procesor 3,42 Ghz

Karta graficzna: ASUS EAH6770 Seies, całkowita dostępna  pamięć graficzna 2815 mb

System operacyjny: win7

Ilość ram: 4bg

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano

 

Wersja gry: fifa 16
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Phenom X4 965 Procesor 3,42 Ghz
Karta graficzna: ASUS EAH6770 Seies, całkowita dostępna  pamięć graficzna 2815 mb
System operacyjny: win7
Ilość ram: 4bg
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Pójdzie, ale gra nie będzie chodzić płynnie. 

Mogą się pojawić uciążliwe lagi.

­

­

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel® Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti

System operacyjny: WINDOWS 7 

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1680 x 1050

 

Czy będzie działać? Jak będzie działać to gra powinna być płynna czy będzie zacinać? 

Edytowane przez Katalonbar
Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel® Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti
System operacyjny: WINDOWS 7 
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1680 x 1050
 
Czy będzie działać? Jak będzie działać to gra powinna być płynna czy będzie zacinać? 

 

Bedzie plynna

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Wersja gry: Fifa16

Laptop(Tak/Nie) Tak

Procesor: Intel Core i3-380m (2.53Gz)

Karta graficzna: Grafika Radeon 6470M 1024mb

System Operacyjny: Win7 Home Premium

Ilość ram: Ram 3gb DDR3/HDD 500gb SATA

Rozdzielczości monitora: 1600x900

 

Edytowane przez jooncuu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...