Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
 

Wersja gry: Fifa 16 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 

Procesor: Intel i3-4330

Karta graficzna: GeForce GTX650Ti

System operacyjny: Windows 7 

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: chyba 19

Opublikowano

 

 
Wersja gry: Fifa 16 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 
Procesor: Intel i3-4330
Karta graficzna: GeForce GTX650Ti
System operacyjny: Windows 7 
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: chyba 19

 

Pójdzie bez problemu.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz  2.27GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400 GT

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz  2.27GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400 GT
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

Niestety nie pójdzie, za słaba grafika, jak i procesor.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Czy tylko te dwie rzeczy do wymiany?.Co byś polecił, w rozsądnej cenie ?.

W tej sprawie pisz w dziale Komputery - Kupno albo mi na PW.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: 16

Laptop(Tak/Nie):nie

Wersja systemu (32/64 bit)32bit

Procesor:Pentium G3258 

Karta graficzna:Geforce gt730

System operacyjny: win7

Ilość ram:6

Rozdzielczość monitora:uzywam 800x600

Opublikowano

­Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel® Core™ i3-4005U CPU @ 1.70GHz × 4
Karta graficzna: Amd Radeon r5 m230 (2 gb)
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 4 GB

r3ePj8E.png

Opublikowano

 

Wersja gry: 16
Laptop(Tak/Nie):nie
Wersja systemu (32/64 bit)32bit
Procesor:Pentium G3258 
Karta graficzna:Geforce gt730
System operacyjny: win7
Ilość ram:6
Rozdzielczość monitora:uzywam 800x600

 

Pójdzie, ale przydałaby ci się w najbliższym czasie wymiana grafiki, bo nie służy ona do gier ;p

 

 

 

­Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel® Core™ i3-4005U CPU @ 1.70GHz × 4
Karta graficzna: Amd Radeon r5 m230 (2 gb)
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 4 GB

 

Słaby procesor, nie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

­

 

Pójdzie, ale przydałaby ci się w najbliższym czasie wymiana grafiki, bo nie służy ona do gier ;p

 

 

Słaby procesor, nie.

Wg moich parametrów jest 60% czyli całkiem pozytywnie :)

r3ePj8E.png

Opublikowano

­

 

Wg moich parametrów jest 60% czyli całkiem pozytywnie :)

? Masz niskonapięciowy procesor z obciętymi zegarami. Możesz próbować pobrać demo jak wyjdzie, ale cudów się nie spodziewaj.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

­

 

? Masz niskonapięciowy procesor z obciętymi zegarami. Możesz próbować pobrać demo jak wyjdzie, ale cudów się nie spodziewaj.

Skoro w fife15 mam około 45 fps'ów stabilnie a wymagania mają bardzo podobne :)

r3ePj8E.png

Opublikowano

­

 

Skoro w fife15 mam około 45 fps'ów stabilnie a wymagania mają bardzo podobne :)

Ale to nie oznacza, że optymalizacja będzie ta sama.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Koleś z EA jak przed chwilą dzwoniłem w sprawie serwerów FUT 14, gdy zapytałem o wymagania FIFY 16, to zapytał czy po przesiadce z FIFY 14 na 15 nie było różnicy. Powiedziałem, że była, lecz nieodczuwalna. Jak poszła mi FIFA 15 to 16 tak samo pójdzie, bo to takie same wymagania...

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano
 

Wersja gry: Fifa 16 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 

Procesor: amd athlon II 2 x4

Karta graficzna: GeForce GTX750

System operacyjny: Windows 7 

Ilość ram: 4 gb

Rozdzielczość monitora: nieważne

Opublikowano

 

 
Wersja gry: Fifa 16 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 
Procesor: amd athlon II 2 x4
Karta graficzna: GeForce GTX750
System operacyjny: Windows 7 
Ilość ram: 4 gb
Rozdzielczość monitora: nieważne

 

Mało ramu, ale na low pójdzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 16 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 

Procesor: AMD FX - 8320 Eight - Core Procesor 

Karta graficzna: GeForce GT 740

System operacyjny: Windows 8

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: chyba 19
Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 16 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit 
Procesor: AMD FX - 8320 Eight - Core Procesor 
Karta graficzna: GeForce GT 740
System operacyjny: Windows 8
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: chyba 19

 

Pójdzie

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry:16

Laptop(Tak/Nie):Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:i3-4005U 1.70GHz

Karta graficzna:GeForce 820M (2gb)

System operacyjny:Win 8

Ilość ram:4gb

Rozdzielczość monitora: idk

Opublikowano

 

Wersja gry:16
Laptop(Tak/Nie):Tak
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:i3-4005U 1.70GHz
Karta graficzna:GeForce 820M (2gb)
System operacyjny:Win 8
Ilość ram:4gb
Rozdzielczość monitora: idk

 

Słaby procesor, grafika też nie powala. Niedługo będzie demo i się przekonasz, ale moje wróżby są takie, że w pełni komfortowa rozgrywka to nie będzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor:Procesor Intel PENTIUM G3240 3.1GHz/3MB LGA1150 BOX BX80646G3240 - Haswell Refresh 

Karta graficzna:Karta graficzna Sapphire Radeon R7 260X 1GB GDDR5 OC (11222-05-20G) 

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram:Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4GB/1600 CL9 Niebieski (GYB1600D364L9S/4G) 

 

2aflu12.png

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor:Procesor Intel PENTIUM G3240 3.1GHz/3MB LGA1150 BOX BX80646G3240 - Haswell Refresh 
Karta graficzna:Karta graficzna Sapphire Radeon R7 260X 1GB GDDR5 OC (11222-05-20G) 
System operacyjny: Windows 8.1
Ilość ram:Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4GB/1600 CL9 Niebieski (GYB1600D364L9S/4G) 

 

Pójdzie, ale też mało ramu. Po dodaniu kolejnych 4gb to będzie już w 100% płynna rozgrywka.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor:Intel Core i3-4170

Karta graficzna: Asus GeForce GTX750 TI

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram:8gb lub mogę dokupić do 16gb

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...