Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wersja gry:

Fifa 16

Laptop(Tak/Nie):

Nie

Wersja systemu (32/64 bit):

64bit

Procesor:

INTEL i5-4460 LGA 1150 BOX

 

o taktowaniu TURBO 4x3.40GHz .

Karta graficzna:GeForge CUDA GTX960 ddr5 128bit

 

System operacyjny:Windows 7

 

Ilość ram:8GB

 

Rozdzielczość monitora:1920x1080

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wersja gry:

Fifa 16

Laptop(Tak/Nie):

Nie

Wersja systemu (32/64 bit):

64bit

Procesor:

INTEL i5-4460 LGA 1150 BOX

 

o taktowaniu TURBO 4x3.40GHz .

Karta graficzna:GeForge CUDA GTX960 ddr5 128bit

 

System operacyjny:Windows 7

 

Ilość ram:8GB

 

Rozdzielczość monitora:1920x1080

Pójdzie

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: FIFA 16 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: Intel Pentium G840

Karta graficzna: Zintegrowana

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 GB 

Rozdzielczość monitora: 1920x1080.

 

Naprawdę wszystko mi jedno na jakich ustawieniach będzie i w jakiej rozdzielczości. Ja chciałbym po prostu zagrać w 30 kl./s.

Edytowane przez tobysai
5719814456868591400331.gif
Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel Pentium G840
Karta graficzna: Zintegrowana
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB 
Rozdzielczość monitora: 1920x1080.
 
Naprawdę wszystko mi jedno na jakich ustawieniach będzie i w jakiej rozdzielczości. Ja chciałbym po prostu zagrać w 30 kl./s.

 

Sandy Bridge więc bez kupna dedykowanej grafiki nie pograsz.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit):64 bit

Procesor: Intel® Pentium® CPU G3258 @ 3.20 GHz 3.20 GHz

Karta graficzna: Zintegrowana Intel{R} HD graphic

System operacyjny:Win 7 home premium 

Ilość ram:4gb

Rozdzielczość monitora:1440x 900x

Opublikowano

Możesz spróbować, ale w pełni komfortowa gra nie będzie ze względu na brak dedykowanej grafiki. Na niskich powinno pójść.

 

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit):64 bit
Procesor: Intel® Pentium® CPU G3258 @ 3.20 GHz 3.20 GHz
Karta graficzna: Zintegrowana Intel{R} HD graphic
System operacyjny:Win 7 home premium 
Ilość ram:4gb
Rozdzielczość monitora:1440x 900x

 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel Pentium G840
Karta graficzna: Zintegrowana
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB 
Rozdzielczość monitora: 1920x1080.
 
Naprawdę wszystko mi jedno na jakich ustawieniach będzie i w jakiej rozdzielczości. Ja chciałbym po prostu zagrać w 30 kl./s.

 

Możliwe, że pójdzie ale raczej nie w FHD. HD (720p) i niskie detale i powinna te 30 kl/s osiągnąć.

Opublikowano (edytowane)

Fifa 16

Laptop : Tak

Procesor : AMD A8-6410(2.0 ghz 2,4ghz 2mb cache) 
Karta graficzna : AMD Radeon R5 M230

System Windows 8.1

Ram : 4gb 1666mhz

Rozdzielczosc ekranu : 1366x768

System 64bit

Edytowane przez arti099
Opublikowano

Fifa 16

Laptop : Tak

Procesor : AMD A8-6410(2.0 ghz 2,4ghz 2mb cache) 

Karta graficzna : AMD Radeon R5 M230

System Windows 8.1

Ram : 4gb 1666mhz

Rozdzielczosc ekranu : 1366x768

System 64bit

 

Nie pójdzie. 

­

­

Opublikowano (edytowane)

Laptop:Nie

Procesor: Intel Core i5-4440

Karta graficzna: Asus GeForce GTX750Ti 2GB DDR5/128bit

 Zainstalowana pamięć: Goodram DDR3 4GB 1600MHz Play CL9 

pójdzie fifa16 ? i na jakich ? starczy na kilka kolejnych odsłon jeśli powiększyłbym ram ? 

Edytowane przez Kogut1035
Opublikowano

Fifa 16

Laptop : tak

Intel Core i3-4005u

Karta graficzna : AMD Radeon R5 M330 2GB

Ram : 4GB DDR 1600MHZ

System : Windows 7

Wersja systemu : 64 bit

Rozdzielczość : 1366x768

 

a na tym pojdzie?

Opublikowano

Fifa 16

Laptop : tak

Intel Core i3-4005u

Karta graficzna : AMD Radeon R5 M330 2GB

Ram : 4GB DDR 1600MHZ

System : Windows 7

Wersja systemu : 64 bit

Rozdzielczość : 1366x768

 

a na tym pojdzie?

 

Niestety również nie.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Laptop:Nie

Procesor: Intel Core i5-4440

Karta graficzna: Asus GeForce GTX750Ti 2GB DDR5/128bit

 Zainstalowana pamięć: Goodram DDR3 4GB 1600MHz Play CL9 

pójdzie fifa16 ? i na jakich ? starczy na kilka kolejnych odsłon jeśli powiększyłbym ram ? 

Pójdzie, na jakich ustawieniach dokładnie to nikt nie wie. Myślę, że wysokie, ale takie spekulacje o kant dupy można rozbić. Nie znamy optymalizacji gry. Następnym razem zastosuj się do wzoru. I co do kolejnych odsłon. Nikt tutaj ci nie powie, bo nikt z nas nie robi gier z serii FIFA.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Fifa 16 :

Procesor Intel Core i5 -4210M

Karta Graficzna : AMD R5 230M

Ram : 4gb

64bit windows 7

kupilem taki a na tym ruszy ?

 

Niestety ale również nie.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Witam

                                                                                                                                                         FIFA 16

Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Core 2duo 3Ghz
Karta graficzna: NVIDIA GT-630
System operacyjny: Windows 8.1
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora 1600x900
Zasilacz... nwm ;/
Opublikowano

 

Witam

                                                                                                                                                         FIFA 16

Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Core 2duo 3Ghz
Karta graficzna: NVIDIA GT-630
System operacyjny: Windows 8.1
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora 1600x900
Zasilacz... nwm ;/

 

Nie

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Phenom™ II X2 550 Processor 3.10GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800GT

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 2GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

Edytowane przez Xeeideex
Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Phenom™ II X2 550 Processor 3.10GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800GT
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 2GB
Rozdzielczość monitora: 1280x1024

 

 

Ram 2gb, niestety nie.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Phenom™ II X2 550 Processor 3.10GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800GT
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 2GB
Rozdzielczość monitora: 1280x1024

 

Dołóż ramu i w tej rozdzielczości będzie chodzić.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@Zeciarz. Nie wyciągnę nawet 30 fps na mniejszych rozdzielczościach?

Pobierz demo i zobacz. Odpalić to odpali, ale gra na pewno płynna bardzo nie będzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Fifa 15 

Laptop: Nie

Proces : Intel Pentium Dual Core E5200 2x2,50ghz

Grafika : Nvidia GeForce 9400GT

RAM : 4GB

System Windows 7

Wersja systemu : 64bit

Rozdzielczosc : 1280x1024

 

da rade? a jak nie to co do wymiany?

Opublikowano

Fifa 15 

Laptop: Nie

Proces : Intel Pentium Dual Core E5200 2x2,50ghz

Grafika : Nvidia GeForce 9400GT

RAM : 4GB

System Windows 7

Wersja systemu : 64bit

Rozdzielczosc : 1280x1024

 

da rade? a jak nie to co do wymiany?

Nie, słaby procek jak i grafika.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...