Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor:Intel Core i3-4170
Karta graficzna: Asus GeForce GTX750 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram:8gb lub mogę dokupić do 16gb

 

Pójdzie

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ramu 8gb styknie czy lepiej 16?

Styknie, 16gb jeszcze nie wykorzystasz w nieprofesjonalny sposób.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Pójdzie, ale też mało ramu. Po dodaniu kolejnych 4gb to będzie już w 100% płynna rozgrywka.

A przy tym co jest to na jakich ustawieniach będzie płynnie? Boję się,że mi nie będzie fifa 16 chodzić płynnie i nie chcę wydać pieniędzy w błoto, więc pytam dla pewności ;)

2aflu12.png

Opublikowano

A przy tym co jest to na jakich ustawieniach będzie płynnie? Boję się,że mi nie będzie fifa 16 chodzić płynnie i nie chcę wydać pieniędzy w błoto, więc pytam dla pewności ;)

Nie wiadomo, bo nie znamy optymalizacji. Niedługo wyjdzie demo to zobaczysz. Ale na wysokich bez AA na pewno pójdzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie wiadomo, bo nie znamy optymalizacji. Niedługo wyjdzie demo to zobaczysz. Ale na wysokich bez AA na pewno pójdzie.

Czyli mogę spokojnie kupować tak? Kiedy ma wyjść demo?

2aflu12.png

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Pentium® Dual-Core CPU   E5500  @  2.80 GHz  2.80 GHz
Karta graficzna:ATI Radeon HD 5450
System operacyjny: WINDOWS 7
Ilość ram: 3.00 GB
Rozdzielczość monitora: 1360x768

­

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Pentium® Dual-Core CPU   E5500  @  2.80 GHz  2.80 GHz
Karta graficzna:ATI Radeon HD 5450
System operacyjny: WINDOWS 7
Ilość ram: 3.00 GB
Rozdzielczość monitora: 1360x768

­

 

Niestety gra będzie niegrywalna.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Co nie tak? RAM? Jak go zwiekszyc?­

Słaby dwurdzeniowy, dwuwątkowy procesor, grafika, która kompletnie się do gier nie nadaje, no i też mało ramu.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15 oraz 16

Laptop(Tak/Nie): nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel core i3-2120 3.3GHz

Karta graficzna:GTX 460 1GB

System operacyjny: WINDOWS 7 Premium

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora:1024x768

 

Chcialbym sie dowiedziec jak bedzie mi dzialac fifa 15 jak i 16.

Wiem, ze obie wersje zadzialaja czy tylko gra bedzie plynna?

W 15 wydaje mi sie, ze tak, a w 16?

Prosilbym o podanie przyblizonej liczby fps na ustawieniach HIGH i LOW.

 

A i pytalem sie tu wczesniej, lecz chcialbym posluchac innych opinii na ten temat.

Z gory dziekuje :)

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 15 oraz 16
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Intel core i3-2120 3.3GHz
Karta graficzna:GTX 460 1GB
System operacyjny: WINDOWS 7 Premium
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora:1024x768
 
Chcialbym sie dowiedziec jak bedzie mi dzialac fifa 15 jak i 16.
Wiem, ze obie wersje zadzialaja czy tylko gra bedzie plynna?
W 15 wydaje mi sie, ze tak, a w 16?
Prosilbym o podanie przyblizonej liczby fps na ustawieniach HIGH i LOW.
 
A i pytalem sie tu wczesniej, lecz chcialbym posluchac innych opinii na ten temat.
Z gory dziekuje :)

 

Gry pójdą, ale przydałoby się dokupić ramu. I FPSów nikt Ci tutaj nie poda, nikt z nas nie jest wróżbitą Maciejem. Pytaj ludzi z podobnym sprzętem albo patrz benchmarki/testy.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

a czy gra bedzie w miare plynna, nie ruszajac ustawien w takiej rozdzialce, czy mam liczyc na lagi? :D

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

a czy gra bedzie w miare plynna, nie ruszajac ustawien w takiej rozdzialce, czy mam liczyc na lagi? :D

Na tej rozdziałce przy 4gb ramu powinna być płynna.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Na ustawieniach high czy low?

w 15 i 16?

Edytowane przez Mico08

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Na ustawieniach high czy low?

w 15 i 16?

W 16 nie wiadomo, gra jeszcze nie wyszła. Pobierz demo 15 i zobacz, moim zdaniem średnie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Okej, dzieki wielkie.

W 16 w minimalnych ustaw. jest i3-2100,

A w rekomendowanych jest gtx 460.

Wiec, nie powinno byc zle. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel® Core™ i3-4150 CPU @ 3.50GHz

Karta graficzna: Karta graficzna AMD Radeon R7 200 series

System operacyjny: Windows 10

Ilość ram: 8 RAM

Rozdzielczość monitora: 1440 x 900 (60Hz)

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel® Core™ i3-4150 CPU @ 3.50GHz
Karta graficzna: Karta graficzna AMD Radeon R7 200 series
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 8 RAM
Rozdzielczość monitora: 1440 x 900 (60Hz)

 

Podaj pełny model karty graficznej, ale i tak pójdzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: intel g3240 3.1 ghz

Karta graficzna: Karta graficzna AMD Radeon R9 270x 

System operacyjny: Windows 10

Ilość ram: 8 RAM

Rozdzielczość monitora: 1910 x 1080 (75mhz)

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: intel g3240 3.1 ghz
Karta graficzna: Karta graficzna AMD Radeon R9 270x 
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 8 RAM
Rozdzielczość monitora: 1910 x 1080 (75mhz)

 

Pójdzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16

Laptop(Tak/Nie): TAK

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD A8-5550M APU

Karta graficzna: Radeon HD Graphics 2.10 GHz

System operacyjny: Windows 8

Ilość ram: 6 RAM

Rozdzielczość monitora: 1600 x 900 (60Hz)

1359705736-U799478.png
Opublikowano
Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): TAK
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i3 3220 wersja confidential
Karta graficzna: gtx 460 windforce oc 1 gb
System operacyjny: Windows 8.1 PRO
Ilość ram: 8GB RAM
Rozdzielczość monitora: 1920 x 920 (60Hz)

Średnie będą?

6cluij.gif

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 16
Laptop(Tak/Nie): TAK
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i3 3220 wersja confidential
Karta graficzna: gtx 460 windforce oc 1 gb
System operacyjny: Windows 8.1 PRO
Ilość ram: 8GB RAM
Rozdzielczość monitora: 1920 x 920 (60Hz)

 

Średnie będą?

 

Powinny być.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...