Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
 

Wersja gry:Fifa 16

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor:Intel core tm2 q8300 quad cpu 2,5ghz

Karta graficzna:ATI Radeon 5700 Series

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram:4

Rozdzielczość monitora:1280/1024

Opublikowano

 

 
Wersja gry:Fifa 16
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor:Intel core tm2 q8300 quad cpu 2,5ghz
Karta graficzna:ATI Radeon 5700 Series
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram:4
Rozdzielczość monitora:1280/1024

 

Jeśli to HD5770 to powinno chodzić, podałeś samą serię grafiki. Mało ramu, ale ujdzie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry:Fifa 16/Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor:Intel core i5-3210M CPU @ 2.50 GHz

Karta graficzna:AMD Radeon HD 7730M / Intel Graphics HD 4000

System operacyjny: Windows 10

Ilość ram: 12

Rozdzielczość monitora:1280/1024

 

Czy to wystarczy do fify 16 lub ewentualnie do fify 15?

Edytowane przez robson1416
Opublikowano

 

Wersja gry:Fifa 16/Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor:Intel core i5-3210M CPU @ 2.50 GHz
Karta graficzna:AMD Radeon HD 7730M / Intel Graphics HD 4000
System operacyjny: Windows 10
Ilość ram: 12
Rozdzielczość monitora:1280/1024
 
Czy to wystarczy do fify 16 lub ewentualnie do fify 15?

 

16 będzie chodziła na minimalnych w 30fps, z możliwymi spadkami klatek, a podczas animacji będzie gorzej. Pobierz najlepiej demo.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano
Wersja gry:Fifa 16/Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor:amd phenom ii x4 955

Karta graficzna:AMD Radeon HD 5700 series

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4

Rozdzielczość monitora:1360x768

Fifa 16 demo dziala bez zarzutów czasami sie zatnie a 15 podczas ladwoania z Messim zacina sie i nieda sie nic zrobic

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

 Zagląda tu ktoś? :P

 

Wersja gry: FIFA16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Pentium G3250 3.2GHz
Karta graficzna: MSI Radeon R7 360 OC 2GB
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: 1440x900

Edytowane przez thelaba14
Opublikowano

Wersja gry: FIFA16
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel i7 2600 3,4 ghz
Karta graficzna: gt 630 2 gb
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: full hd

Opublikowano

 

Wersja gry:Fifa 16/Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor:amd phenom ii x4 955
Karta graficzna:AMD Radeon HD 5700 series
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4
Rozdzielczość monitora:1360x768
Fifa 16 demo dziala bez zarzutów czasami sie zatnie a 15 podczas ladwoania z Messim zacina sie i nieda sie nic zrobic

 

Na low, da radę, karta trochę słaba :).

 

 Zagląda tu ktoś? :P

 

Wersja gry: FIFA16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Pentium G3250 3.2GHz

Karta graficzna: MSI Radeon R7 360 OC 2GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

Nie dasz rady, za słaby procek.

 

Wersja gry: FIFA16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel i7 2600 3,4 ghz

Karta graficzna: gt 630 2 gb

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: full hd

Po co się pytasz? Na ultra dasz radę (al polecałbym medium dla płynniejszej rozgrywki :D).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wersja gry : FIFA 16 


CPU:  Intel Core i5-6500 Skylake


GPU:  Gigabyte GeForce GTX 970 OC , 4gb GDDR5


RAM: HyperX Fury  8Gb DDR4 


PSU: TherMaltake Smart SE Modular 530W


System: Windows 8.1 / 10

lewbvb2.png

Opublikowano

 

Wersja gry : FIFA 16 

CPU:  Intel Core i5-6500 Skylake

GPU:  Gigabyte GeForce GTX 970 OC , 4gb GDDR5

RAM: HyperX Fury  8Gb DDR4 

PSU: TherMaltake Smart SE Modular 530W

System: Windows 8.1 / 10

 

 

Pójdzie ;)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Wersja gry: FIFA16 i FIFA15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Athlon II X4 651 4 GHz

karta graficzna: Asus GeForce gtx 750 2 gb oc
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: nieważne

Opublikowano

Wersja gry: FIFA16 i FIFA15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Athlon II X4 651 4 GHz

karta graficzna: Asus GeForce gtx 750 2 gb oc

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: nieważne

 

Na ustawieniach low powinno dać radę :)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor: Pentium Dual-core CPU E5800 3.20GHz 3.19GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 210

System operacyjny: Windows 7 Home premium 64bit

Ilość ram:4gb

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Cześć
­

Opublikowano

15 na słabszych ustawieniach powinna dać radę :)

 

 

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64bit
Procesor: Pentium Dual-core CPU E5800 3.20GHz 3.19GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 210
System operacyjny: Windows 7 Home premium 64bit
Ilość ram:4gb
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

15 na słabszych ustawieniach powinna dać radę :)

Cz w ogóle w fifie da się zmienić ustawienia graficzne jak w innych grach to znaczy Niskie/Średnie/Wysokie? 

­

Cześć
­

Opublikowano

Oczywiście, że tak ;)

No nic niestety się nie udało, przy uruchamianiu gry wyskakuje mi błąd a w nim "twoja karta nie spełnia określonych wymagań" :/ No cóż, wracam do 14'stki

­

Cześć
­

Opublikowano

No nic niestety się nie udało, przy uruchamianiu gry wyskakuje mi błąd a w nim "twoja karta nie spełnia określonych wymagań" :/ No cóż, wracam do 14'stki

­

 

Musisz zintegować kartę graficzną:

 

1. Wchodzimy w Panel sterowania NVIDIA
2. Klikamy na zarządzanie ustawieniami 3D.
3. Wybieramy zakładkę ustawienia programu i klikamy na "DODAJ".
4. Wyszukujemy plik FIFA15 i klikamy zostosuj.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

 

Musisz zintegować kartę graficzną:

 

1. Wchodzimy w Panel sterowania NVIDIA
2. Klikamy na zarządzanie ustawieniami 3D.
3. Wybieramy zakładkę ustawienia programu i klikamy na "DODAJ".
4. Wyszukujemy plik FIFA15 i klikamy zostosuj.

 

Niestety nie pomogło, dzięki za pomoc :)

­

Cześć
­

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: 16

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32

Procesor: Intel Core i3 CPU [email protected] 3.33GHz

Karta graficzna: ATI Radeon HD 5700 Series

System operacyjny: Win7 Premium

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1920x1080

Pójdzie? Jeśli tak to gra będzie płynna?

Edytowane przez kalkulatol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...