Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy w grze jest jakieś menu jak w przypadku bola pod shiftem?

Tak jest masz tam ustawienia

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

A po jakim klawiszem bo nie moge znaleźć

Pod przyciskiem ,,Shift'' 

Jeśli Ci nic nie wyświetliło wyłącz i włącz L# 

I wejdź w przedziałek ,,Assemblies''

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Marksman niby się wczytuje i działa, ale nie pokazuje go pod shiftem, a chciałbym zmienić opcje, jest jakiś sposób? ;C

Jesli sie nie pokazuje to jak sie wczytuje i działa , ffs?

Opublikowano

Jesli sie nie pokazuje to jak sie wczytuje i działa , ffs?

Niedawno w paczce było takie coś, że skrypt działał ale nie widzieliśmy go na shifcie

NU94p9A.gif

Opublikowano

Niedawno w paczce było takie coś, że skrypt działał ale nie widzieliśmy go na shifcie

To sry nie wiedziauem. Paczka w 1'szym poście z dzisjaj? Działająca?

Opublikowano

Marksman niby się wczytuje i działa, ale nie pokazuje go pod shiftem, a chciałbym zmienić opcje, jest jakiś sposób? ;C

To samo mam... I nie tylko z Marksmanem, z YasuoSharpino i RivenSharp też.

Opublikowano

Nie piszcie, że wszystko działa, skoro nie działa. Na 100% działa Syndra i Marksman. Wczoraj SKONidalee nie wczytała mi się, potem to samo ze StoonedAmumu chociaż na stronce status WORKING. Xerath dziko wali skille, a evadee nie unika skilli Xeratha wcale. Reszty nie wiem, bo nie testowałem, ale na pewno nie działa to w 100%.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Evadee zaczęło nie unikać 70% skill shotów szloch szloch ;-;

 

No ciekawe bo grałem Brandem (końcowe staty 18/8/12) i omijało cud malina. 0 E Rengara, 2-3 Q Lee sina trafiło mnie przez całą grę.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Jeśli ktoś ma zaaktualizowaną paczke bo nie siedze na IRC niech wyśle w temacie lub PW to zaaktualizuej download.

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Nie piszcie, że wszystko działa, skoro nie działa. Na 100% działa Syndra i Marksman. Wczoraj SKONidalee nie wczytała mi się, potem to samo ze StoonedAmumu chociaż na stronce status WORKING. Xerath dziko wali skille, a evadee nie unika skilli Xeratha wcale. Reszty nie wiem, bo nie testowałem, ale na pewno nie działa to w 100%.

To nie wiem na czym grasz, przed chwilą ranked xerath 11/1 evade tez smiga 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...