Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa wam LeeSinSharp?

 

Po co ma on nam działać skoro ten Lee Sin gówno robi prócz combo Q+Q+E+E i chyba W+W. Dodatkowo lami te Q często. Chyba, że był update.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

ale ty zamknij morde pls XDD

A tak nie jest ?

@Chleb.eK

To jak to jest że mi zawsze wszystko działa?

Wszystko stąd, co ma status WORKING powinna Wam k***a mać działać, jeżeli nie działa to znaczy że Wy coś zjebaliście a nie oni.

QUhIR7.png

Opublikowano

Mi skrypty działają ale mam problem z Zerathem bo jego Q się castuje ale on tego Q nie powiększa. Używa go na bardzo małym zasięgu przy czym nie trafia to enemy.

 

 

Pewnie wina, że nie jest zaktualizowany ale to nie problem bo i tak wole Velkoza na midzie jak i na supporcie - kosi w c**j.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Gdzie jest nasz polski support L#? Plebs chce paczke.

3 razy d1 98 pkt eune bez bola :D

Opublikowano

Gdzie jest nasz polski support L#? Plebs chce paczke.

po co sie rzucacie do niego. pomaga tym idiotom, chociaż tyle.

 

mi wszystko działa, a wy chyba jestescie bobami, ze didnt work

Opublikowano

U mnie wszystko śmiga tylko a problem z tym że jak wciskam "v" albo "space" to spadki fps i jak puszczam to wraca do normy to chyba wina tej paczki z leaguesharp.org.

 

 

 

Opublikowano

po co sie rzucacie do niego. pomaga tym idiotom, chociaż tyle.

 

mi wszystko działa, a wy chyba jestescie bobami, ze didnt work

Życzę mu, aby jak najdłużej pomagał, a nie bawił się z tym drugim w fanpage i irc. Ludzie z irc L# płaczą o forum a tu mamy forum to zakładają irca xD. Jedyne co jest potrzebne to 1 obszerny temat z wszystkimi informacjami co jak zrobić + temat z aktualizacją paczek. Nic więcej.

3 razy d1 98 pkt eune bez bola :D

Opublikowano

Mi skrypty działają ale mam problem z Zerathem bo jego Q się castuje ale on tego Q nie powiększa. Używa go na bardzo małym zasięgu przy czym nie trafia to enemy.

 

 

Pewnie wina, że nie jest zaktualizowany ale to nie problem bo i tak wole Velkoza na midzie jak i na supporcie - kosi w c**j.

Jakiego skryptu do Vel'Koza używasz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...