Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ayumi.pl - Nowy Start Nowe Wyzwanie [Dedyk]


Ayumi.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też byłbym za tym żeby podać konkretną godzinę, ponieważ sporo osób zamierza grać od samego początku :) I przynajmniej nie będzie potrzeby sprawdzać o godz. 20-21 czy już on.

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szanowni "Admini" prosiłbym o udział w tej konwersacji ponieważ ludzie nie wiedzą dokładnie o której jest start ( w prezentacji 20-21) w komentarzach 18-20..
Określcie się, bo np. ja chciałbym znać konkretne godziny/godzinę startu. :)

Opublikowano

Będzie wcześniej 18-20

 

 

Na drugiej stronie prezentacji napisane jest o której start.

 

Antyexp jest u handlarki ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

No i co z tym startem?

Znowu robi się ten sam syf co pierwszy raz ;)

Pewnie będzie tak jak wczoraj. 

Start 20-21, był o 21.  Tak samo będzie i teraz 18-20, start pewnie będzie o 20. 

Ciężko się im określić.. Co za idiota będzie siedział w temacie od 18 do 20 by dopatrzeć się jakichkolwiek informacji... 

Nie ma co się łudzić, możecie wrócić na 20.  

 

Kiedy ta łatka i reje? 

Gdzie ta administracja? 

 

Zapowiada się na to samo co było wczoraj.. 

Opublikowano

Pewnie będzie tak jak wczoraj. 

Start 20-21, był o 21.  Tak samo będzie i teraz 18-20, start pewnie będzie o 20. 

Ciężko się im określić.. Co za idiota będzie siedział w temacie od 18 do 20 by dopatrzeć się jakichkolwiek informacji... 

Nie ma co się łudzić, możecie wrócić na 20.  

 

Kiedy ta łatka i reje? 

Gdzie ta administracja? 

 

Zapowiada się na to samo co było wczoraj.. 

Dokładnie, potem się dziwią czemu gra 90 osób na serwerze..

Opublikowano

serwera nikomu nie polecam, administracja to banda skończonych debili jak i złodziei !  -.-  plus za to że serwer już powoli wygasa :)

Opublikowano

Dokładnie, potem się dziwią czemu gra 90 osób na serwerze..

 

Czyli śmiesz twierdzić iż skuli tego będzie grało ''90 osób'' ? xD

qolJA1e.png

Opublikowano

serwera nikomu nie polecam, administracja to banda skończonych debili jak i złodziei !  -.-  plus za to że serwer już powoli wygasa :)

wiadomo bo w cliencie jest keyloger . 

f63m.jpg

Opublikowano

Jezeli bedzie keylogger w kliencie to lepiej szykujcie sie na sprawe  w sadzie :)

Lord makin jest prawnikiem i na pewno tego tak nie zostawi.

hhhh2.png

Opublikowano

20.00 Odpalamy. 19.55 Łatka. na głownej www

 

 

A rejestracja kiedy online ? :)

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

Na drugiej stronie prezentacji napisane jest o której start.

 

Antyexp jest u handlarki ?

antyexp byl u rybaka, raczej nie powinno sie zmienic ;]

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Administracja to spraw biznesowych się kompletnie nie nadaję, oszuści.

Osobiście nie polecam. ;-)

 

W końcu to Aska serwer to czego ty się spodziewałas? Skonczy tak samo jak Aslan, bo go oleje, i inne projekty

Opublikowano

20.00 Odpalamy. 19.55 Łatka. na głownej www

No dobrze, ale to nie zmienia faktu że dalej lecicie za przeproszeniem w ch"ja z ts3, ogarnijcie się chopy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...