Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ayumi.pl - Nowy Start Nowe Wyzwanie [Dedyk]


Ayumi.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponawiam swoje pytanie.

 

Jesli jestem dla Ciebie smieciem to dlaczego korzystasz z mojej grafiki?

 

@topic konta zostają czy zostaną również usunietę? #anty_warn

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Termi a po co Ty w temacie, zawsze musisz dopiec Itachi'emu ? Sobie jeszcze dziś pogadamy.

 

/Nagato

 

Gadać to sobie możesz dla mnie Itachi to śmieć który leci na kasę zamiast do piać serwer na 100% to wypuszcza taki śmieć nie serwer więc wybacz ale nie mamy o czym rozmawiać i nie chce dostawać żadnych wiadomości na pw od niego ani od ciebie na gg co do moich postów na temat serwera i tego co o nim myślę.

A tak poza tym prezentacja jest po to żeby się wypowiadać jak ci się coś nie podoba jak ktoś pisze o waszym serwerze to zamknij temat. A nie się potem będziesz na mnie fochał i do mnie pisał.

Opublikowano

http://prntscr.com/4c21lp Darwor nie zgodził się na używanie prezki xD pozdro.

Zmieniam zdanie niech ma tą prezentacje ja sie nie mieszam w te sprawy.

niech moderator jej nie usuwa też włożył wkład w nią.

Wyjebane mam. Dobranoc, nie zagram nie pozdrawiam

 

@aw dostaje sie startowego peta?

Opublikowano

Zmieniam zdanie niech ma tą prezentacje ja sie nie mieszam w te sprawy.

niech moderator jej nie usuwa też włożył wkład w nią.

Wyjebane mam. Dobranoc, nie zagram nie pozdrawiam

 

@aw dostaje sie startowego peta?

dobra odpowiedz , a teraz gimbaza ryje bania w klawe %%%% xDDD

podobno ma być pet na iles tam godzin

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

Bardzo ciekawa prezentacja w 100% zachęcająca każdego do zagrania na serwerze.

P.S Właśnie czekam na ściągnięcie się klienta :D

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Jezeli nadal bedzie wywalało i bd bugi to skreśle ten serwer całkowicie.

Zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Klasy są zbalansowane?

Aż rzygam Twoimi wypowiedziami. Zrypałeś swój serwer, a komentujesz inne. I byłoby OK, jeśli miałoby to sens, ale Twoje wypowiedzi NIE MAJĄ.

I naprawdę gówno interesuje, w moim przypadku, mnie czy ten serwer będzie skreślony na Twojej liście czy nie. 

Zdecydowanie nie pozdrawiam!

Opublikowano

Exp do 90 lv będzie się różnił od wcześniejszej wersji? 

Będzie ogarnięty biolog?

Rozwiązaliście sposób na ciągłe wywalanie graczy  z serwa?

Serwer jest zajebysty, ale mniejsze detale zniesmaczają do grania na nim.

Opublikowano

Zagram, chociażby z powodu braku jakiegokolwiek serwera MEDIUM :) Aktualnie stoją tylko easy/hard bądz hard/medium. Żenada z lekka. Ile tygodni, albo i więcej czekam na jakiś porządny medium. Mam nadzieję że się nie zawiodę :]

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

Aż rzygam Twoimi wypowiedziami. Zrypałeś swój serwer, a komentujesz inne. I byłoby OK, jeśli miałoby to sens, ale Twoje wypowiedzi NIE MAJĄ.

I naprawdę gówno interesuje, w moim przypadku, mnie czy ten serwer będzie skreślony na Twojej liście czy nie. 

Zdecydowanie nie pozdrawiam!

Spójność twojego zdania nie zachywca.

To że mój projekt nie wypalił nie znaczy, że nie mam prawa się wypowiadać.

Ten twój post jest zbędny i nie na temat pozdrawiam.

 

@Dam rade mentalem solo exp?

Opublikowano

Czy ranking na stronie bedzie działać ? 

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

Znowu nie wiecie o której startujecie i z jaką ilością bugów ?

Śmieszne to jest, ale powodzenia.

Opublikowano

Spójność twojego zdania nie zachywca.

To że mój projekt nie wypalił nie znaczy, że nie mam prawa się wypowiadać.

Ten twój post jest zbędny i nie na temat pozdrawiam.

 

@Dam rade mentalem solo exp?

Zapytaj się jeszcze czy założysz hełm 1lvl na surę BM w M3.... tylko żeby nie zrobić off topu i aby coś odpisać i odpowiedzieć, choć znów bezsensownie.

 

Nie zdzierżę Twojego debilstwa. 

 

I ODPOWIEDŹ NA TWOJE PYTANIE.:

 

tak, mentalem dasz radę solo exp. :) :) :) nawet bodym...

Cóż za niespodzianka.

 

 

Idź zmutuj swój głos na ts'ie. Buziaki.

Opublikowano

Zapytaj się jeszcze czy założysz hełm 1lvl na surę BM w M3.... tylko żeby nie zrobić off topu i aby coś odpisać i odpowiedzieć, choć znów bezsensownie.

 

Nie zdzierżę Twojego debilstwa. 

 

I ODPOWIEDŹ NA TWOJE PYTANIE.:

 

tak, mentalem dasz radę solo exp. :) :) :) nawet bodym...

Cóż za niespodzianka.

 

 

Idź zmutuj swój głos na ts'ie. Buziaki.

Wysrałęś się ? Żadne buziaki gejusie.

Zatkaj grzecznie morde i wyjdz na dwór przewietrzyć mózg .

 

@Skąd Miecz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...