Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: server 4fun/easy  łatwy exp  nowe itemy , pety ,

Dodatkowe Info: cos podobnego do xenoxmt2 tylko zeby był bardziej rozwiniety

Nagroda za pomoc: like

Nie wiem czy przypadnie Ci do gustu , ale PangeaYt2 .

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Wypiszcie mi najpopularniejsze serwery medium/hard z dużą ilością osób

Dodatkowe Info :  zależy mi na 1500+ osobach online

Nagroda za pomoc : like

Ravia s2 , Crados

20854844145941140721.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!! Pomocy !!! 

 

Zależy Mi najbardziej na : Medium / Hard , duża ilość graczy , niskie ceny .

 

Dodatkowe info : To tak żeby nie było systemów passów , w miarę przystosowane ceny w IS , duża ilość osób , żeby serwer nie był napchany nowościami z kosmosu , to tyle , jak coś mi się jeszcze przypodoba dopisze :)

 

Nagroda : Lajki + 5 w profilu 

 

Liczę na wasze odpowiedzi , teraz ja potrzebuje waszej pomocy :D

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!! Pomocy !!!

 

Zależy Mi najbardziej na : Medium / Hard , duża ilość graczy , niskie ceny .

 

Dodatkowe info : To tak żeby nie było systemów passów , w miarę przystosowane ceny w IS , duża ilość osób , żeby serwer nie był napchany nowościami z kosmosu , to tyle , jak coś mi się jeszcze przypodoba dopisze :)

 

Nagroda : Lajki + 5 w profilu

 

Liczę na wasze odpowiedzi , teraz ja potrzebuje waszej pomocy :D

Balmora, cradosmt2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!! Pomocy !!! 

 

Zależy Mi najbardziej na : Medium / Hard , duża ilość graczy , niskie ceny .

 

Dodatkowe info : To tak żeby nie było systemów passów , w miarę przystosowane ceny w IS , duża ilość osób , żeby serwer nie był napchany nowościami z kosmosu , to tyle , jak coś mi się jeszcze przypodoba dopisze :)

 

Nagroda : Lajki + 5 w profilu 

 

Liczę na wasze odpowiedzi , teraz ja potrzebuje waszej pomocy :D

Ravia s2, ascarial.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Easy/Medium | max lvl : 99-200 | trochę nowych broni | 200+ online  :)
Dodatkowe Info : Szukam jakiegoś świeżego serwa 2/3 miesięcznego na przykład.
Nagroda za pomoc : Lajki

Miłego dnia :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!! Pomocy !!! 

 

Zależy Mi najbardziej na : Medium / Hard , duża ilość graczy , niskie ceny .

 

Dodatkowe info : To tak żeby nie było systemów passów , w miarę przystosowane ceny w IS , duża ilość osób , żeby serwer nie był napchany nowościami z kosmosu , to tyle , jak coś mi się jeszcze przypodoba dopisze :)

 

Nagroda : Lajki + 5 w profilu 

 

Liczę na wasze odpowiedzi , teraz ja potrzebuje waszej pomocy :D

Ravia s2

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Medium z nutką easy, maksymalny poziom 200+ dużo nowości m.in dużo broni, zbroi, mapek. Tylko nie, że 9 poziomów atlantydy tylko różnorodne mapky ;] Oraz duża liczba osób, częste eventy, oraz, aby serwer nie był pod IS.
Dodatkowe Info: Proszę nie podawać ShivaMt2 bo grałem :D
Nagroda za pomoc: Limicik?

1921.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer jakiś Easy, coś gdzie w jeden dzień wbiję chociaż ten 80-90, chociaż 300-400+ ludzi.

Dodatkowe Info: Nie chcę xenoxmt2, argentusmt2, dreikon, diamondmt3

Nagroda za pomoc: Lajki, 5 gwiazdek w profilu

 

@WhoPL.

 

Masz coś jeszcze?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer jakiś Easy, coś gdzie w jeden dzień wbiję chociaż ten 80-90, chociaż 300-400+ ludzi.

Dodatkowe Info: Nie chcę xenoxmt2, argentusmt2, dreikon, diamondmt3

Nagroda za pomoc: Lajki, 5 gwiazdek w profilu

iMetin

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer jakiś Easy, coś gdzie w jeden dzień wbiję chociaż ten 80-90, chociaż 300-400+ ludzi.

Dodatkowe Info: Nie chcę xenoxmt2, argentusmt2, dreikon, diamondmt3

Nagroda za pomoc: Lajki, 5 gwiazdek w profilu

 

@WhoPL.

 

Masz coś jeszcze?

Pandora, Virtual, Ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer jakiś Easy, coś gdzie w jeden dzień wbiję chociaż ten 80-90, chociaż 300-400+ ludzi.

Dodatkowe Info: Nie chcę xenoxmt2, argentusmt2, dreikon, diamondmt3

Nagroda za pomoc: Lajki, 5 gwiazdek w profilu

 

@WhoPL.

 

Masz coś jeszcze?

eloth, arkania

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typowy easy , ala Senthia.pl , Zależy mi bardzo serwerze z max lvl 250-255 , wiele nowych map najlepiej co 10-20 lvl , mapy z metinami . Kostiumy i fryzury stałe czyli ze nie na czas(najlepiej jakby mozna było do nich dodac bony), nowe sety broni i zbroji także byłoby najlepiej gdyby były one co 10lvl. Liczne dungeony np. Wieża Wygnanców ,Diabelskie Katakumby., Serwer powinien mieć swojego TS'a a także powinny być czeste eventy. W 1 dzień powinienem wbic do 90 lvl.
Dodatkowe Info: Nie interesują mnie serwery takie jak : Virtualmt2. Elitemt2 Eloth.pl Pandoramt2 Pangeayt2
Nagroda za pomoc: Wszystko co sie da :) (Jestem nowy na forum wiec w odpowiedzi napisz  co chcesz za pomoc, np plusy czy coś tam )   :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typowy easy , ala Senthia.pl , Zależy mi bardzo serwerze z max lvl 250-255 , wiele nowych map najlepiej co 10-20 lvl , mapy z metinami . Kostiumy i fryzury stałe czyli ze nie na czas(najlepiej jakby mozna było do nich dodac bony), nowe sety broni i zbroji także byłoby najlepiej gdyby były one co 10lvl. Liczne dungeony np. Wieża Wygnanców ,Diabelskie Katakumby., Serwer powinien mieć swojego TS'a a także powinny być czeste eventy. W 1 dzień powinienem wbic do 90 lvl.

Dodatkowe Info: Nie interesują mnie serwery takie jak : Virtualmt2. Elitemt2 Eloth.pl Pandoramt2 Pangeayt2

Nagroda za pomoc: Wszystko co sie da :) (Jestem nowy na forum wiec w odpowiedzi napisz  co chcesz za pomoc, np plusy czy coś tam )   :)

 

Xenoxmt2, imetin

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium/easy 1k graczy +

Dodatkowe Info:  z ważniejszych rzeczy które serwer powinien mieć to przede wszystkim sporą liczbę graczy!!!! ODPADAJĄ ravia/s2,crados,ascarial,pangea,virutal,pandora,elite,dreikon,balmora, jest jeszcze jakiś serwer na którym nie grałem a jest jednym z lepszych na rynku ?

Nagroda za pomoc: Limit lajków przez pare dni, bo i tak się marnują
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium/easy 1k graczy +
Dodatkowe Info:  z ważniejszych rzeczy które serwer powinien mieć to przede wszystkim sporą liczbę graczy!!!! ODPADAJĄ ravia/s2,crados,ascarial,pangea,virutal,pandora,elite,dreikon,balmora, jest jeszcze jakiś serwer na którym nie grałem a jest jednym z lepszych na rynku ?
Nagroda za pomoc: Limit lajków przez pare dni, bo i tak się marnują

 

 

Jak chcesz 1k+ to już zostały tylko niemieckie serwery, chyba, że coś niedługo wyjdzie, bo póki co o starcie balmory s2 nic nie wiadomo. Z niemieckich: bananamt2.com easy z 1k+, shiro2.net hard/medium ok.2k

Na shiro jest spolszczenie--> http://www.mpcforum.pl/topic/1284541-spolszczenie-shiro2/

Temat na mpc, gdzie znajdzie porady, itp.--> http://www.mpcforum.pl/topic/954506-shiro2-de/

Opublikowano

Jak chcesz 1k+ to już zostały tylko niemieckie serwery, chyba, że coś niedługo wyjdzie, bo póki co o starcie balmory s2 nic nie wiadomo. Z niemieckich: bananamt2.com easy z 1k+, shiro2.net hard/medium ok.2k

Na shiro jest spolszczenie--> http://www.mpcforum.pl/topic/1284541-spolszczenie-shiro2/

Temat na mpc, gdzie znajdzie porady, itp.--> http://www.mpcforum.pl/topic/954506-shiro2-de/

 

a na jakimś z tych serwerów opłaca się grać ? Prócz ascariala/cradosa/virtuala i pandorki ?

Opublikowano

a na jakimś z tych serwerów opłaca się grać ? Prócz ascariala/cradosa/virtuala i pandorki ?

 

Ja polecam przede wszystkim shiro2, z tych co pisałeś, że odpadają polecam dreikon ( ok.2k ludzi wieczorami).

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium/easy 1k graczy +
Dodatkowe Info:  z ważniejszych rzeczy które serwer powinien mieć to przede wszystkim sporą liczbę graczy!!!! ODPADAJĄ ravia/s2,crados,ascarial,pangea,virutal,pandora,elite,dreikon,balmora, jest jeszcze jakiś serwer na którym nie grałem a jest jednym z lepszych na rynku ?
Nagroda za pomoc: Limit lajków przez pare dni, bo i tak się marnują

 

 

E: GladoR

M: Ascarial

H: Balmora, Ravia S2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard Server

Dodatkowe Info: max 105-99lvl cos na zasadzie exalionu moze byc swiezo po starcie zeby nie bylo powymyslanych roznych pierdół, moga byc pety i is  Prosze o infrmacje

Nagroda za pomoc:  Limit lajków przez pare dni,

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard Server

Dodatkowe Info: max 105-99lvl cos na zasadzie exalionu moze byc swiezo po starcie zeby nie bylo powymyslanych roznych pierdół, moga byc pety i is  Prosze o infrmacje

Nagroda za pomoc:  Limit lajków przez pare dni,

 

Pandorummt2, Balmora, Ravia s2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard Server

Dodatkowe Info: max 105-99lvl cos na zasadzie exalionu moze byc swiezo po starcie zeby nie bylo powymyslanych roznych pierdół, moga byc pety i is  Prosze o infrmacje

Nagroda za pomoc:  Limit lajków przez pare dni,

cradosmt2

a na jakimś z tych serwerów opłaca się grać ? Prócz ascariala/cradosa/virtuala i pandorki ?

Dreikon

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard Server

Dodatkowe Info: max 105-99lvl cos na zasadzie exalionu moze byc swiezo po starcie zeby nie bylo powymyslanych roznych pierdół, moga byc pety i is  Prosze o infrmacje

Nagroda za pomoc:  Limit lajków przez pare dni,

 

ew. Ascarial, lecz to jest medium z elementami harda, ale szybko Ci się nie znudzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard Server

Dodatkowe Info: max 105-99lvl cos na zasadzie exalionu moze byc swiezo po starcie zeby nie bylo powymyslanych roznych pierdół, moga byc pety i is  Prosze o infrmacje

Nagroda za pomoc:  Limit lajków przez pare dni,

Latros pasuje, tylko że trochę mało osób

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...