Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy 200-250 lvl max, mało ulepszaczy, graczy 1 k +, sporo dungeonów,

Dodatkowe Info:  Jeżeli nie ma teraz dobrego medium/hard to liczę na waszą pomoc co do serwera easy, nie wiem czy opłacalne jest zaczynanie na Virtualu/pandorze czy jakimś innym starym serwerze? 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: izi bardzo izi, co można szybko sie wybić, najlepiej by expiło sie szybko w pt (2 os, np woj + dagg) albo pt z buffem

Dodatkowe Info: polski, IZIZIZIZIZIZIZIZI mega izi, tylko nie pvp żaden, ani 4fun. stalki w sklepach, bronie 75 w sklepach, dobry drop hajsu, nie za drogo. NIE PROMT2, FUNMT2

Nagroda za pomoc: lajk

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy 200-250 lvl max, mało ulepszaczy, graczy 1 k +, sporo dungeonów,
Dodatkowe Info:  Jeżeli nie ma teraz dobrego medium/hard to liczę na waszą pomoc co do serwera easy, nie wiem czy opłacalne jest zaczynanie na Virtualu/pandorze czy jakimś innym starym serwerze? 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Crados

giphy.gif ­

Opublikowano

 Nie wiem Gdzie grać !! Pomocy !!

 

 Najbardziej zależy mi na : Easy / Medium .

 

 Dodatkowe informacje : Mile widziana opcja ulepszania u kowala w DT ( nie każdy serw to ma ) , i czekam na jak najwięcej propozycji  , oraz jak najwięcej ilości Graczy !! .

 

 Nagroda za pomoc : Dam 10 lajków bo i tak nie mam co z tym robić .

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Czy crados to serwer medium/easy ? Proszę...

"/" = "lub"

 

Crados jest dla mnie serwer medium, więc proszę Cię.

 

 

 Nie wiem Gdzie grać !! Pomocy !!

 

 Najbardziej zależy mi na : Easy / Medium .

 

 Dodatkowe informacje : Mile widziana opcja ulepszania u kowala w DT ( nie każdy serw to ma ) , i czekam na jak najwięcej propozycji  , oraz jak najwięcej ilości Graczy !! .

 

 Nagroda za pomoc : Dam 10 lajków bo i tak nie mam co z tym robić .

Może iMetin, Invoria

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy 200-250 lvl max, mało ulepszaczy, graczy 1 k +, sporo dungeonów,

Dodatkowe Info:  Jeżeli nie ma teraz dobrego medium/hard to liczę na waszą pomoc co do serwera easy, nie wiem czy opłacalne jest zaczynanie na Virtualu/pandorze czy jakimś innym starym serwerze? 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

moze eloth ?

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy 200-250 lvl max, mało ulepszaczy, graczy 1 k +, sporo dungeonów,

Dodatkowe Info:  Jeżeli nie ma teraz dobrego medium/hard to liczę na waszą pomoc co do serwera easy, nie wiem czy opłacalne jest zaczynanie na Virtualu/pandorze czy jakimś innym starym serwerze? 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Na virtualu mozesz smialo zaczynac.Jedyny wart uwagi priv.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 Nie wiem Gdzie grać !! Pomocy !!

 

 Najbardziej zależy mi na : Easy / Medium .

 

 Dodatkowe informacje : Mile widziana opcja ulepszania u kowala w DT ( nie każdy serw to ma ) , i czekam na jak najwięcej propozycji  , oraz jak najwięcej ilości Graczy !! .

 

 Nagroda za pomoc : Dam 10 lajków bo i tak nie mam co z tym robić .

Polecam PangeaYt2 , a czy Kolego WhoPL serwer iMetin ma możliwość ulepszania w DT :O Pierwsze słyszę ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy 200-250 lvl max, mało ulepszaczy, graczy 1 k +, sporo dungeonów,
Dodatkowe Info:  Jeżeli nie ma teraz dobrego medium/hard to liczę na waszą pomoc co do serwera easy, nie wiem czy opłacalne jest zaczynanie na Virtualu/pandorze czy jakimś innym starym serwerze? 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Jak chcesz tyle osób to tylko i wyłącznie Virtual i Pandora , a jeżeli blisko tego to polecam PangeaYTt2 . ;)

20854844145941140721.jpg

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lv 99 typ easy, 4 fun

Dodatkowe Info: w 1 dzień żeby wbić z max lv. kolejne 2/3 dni na eq full pvp

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP, 100lvl+ na start, eq +9 u handlarczy
Dodatkowe Info:Serwer nie musi być dużo osób!
Nagroda za pomoc:
'Like'

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP, 100lvl+ na start, eq +9 u handlarczy

Dodatkowe Info:Serwer nie musi być dużo osób!

Nagroda za pomoc:'Like'

4Death

HammerMT2

giphy.gif ­

Opublikowano

"/" = "lub"

 

Crados jest dla mnie serwer medium, więc proszę Cię.

 

ale to nie jest easy, takze skoncz swoje wywyzszanie sie, nastepca Rocketsa? dobrze sie dobraliscie.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP, 100lvl+ na start, eq +9 u handlarczy

Dodatkowe Info:Serwer nie musi być dużo osób!

Nagroda za pomoc:'Like'

Hammer

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP, 100lvl+ na start, eq +9 u handlarczy

Dodatkowe Info:Serwer nie musi być dużo osób!

Nagroda za pomoc:'Like'

4funMT2 , HammerMt2 , 4Death

20854844145941140721.jpg

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer globalny lub dobry easy, na każdym 500-600 ludzi +

Dodatkowe Info: Na jakim serwerze globalny prócz PL'a na którym 75% ludzi to boty warto grać ? Na serwerze muszą być w miarę niskie ceny żeby łatwo się było dorobić. Szukam również serwera easy z maks lvl 200-255, na którym jest mało ulepszaczy a epików może być sporo, żeby łatwo było expić nawet healerem :-)

Nagroda za pomoc: Lajki @@
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer globalny lub dobry easy, na każdym 500-600 ludzi +
Dodatkowe Info: Na jakim serwerze globalny prócz PL'a na którym 75% ludzi to boty warto grać ? Na serwerze muszą być w miarę niskie ceny żeby łatwo się było dorobić. Szukam również serwera easy z maks lvl 200-255, na którym jest mało ulepszaczy a epików może być sporo, żeby łatwo było expić nawet healerem :-)
Nagroda za pomoc: Lajki @@

 

 

Demilus.pl

 

Nie ma aż tyle typa, ale warty uwagi serwer :) 

 

Global: Diumar, chyba najlepszy :) 

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer globalny lub dobry easy, na każdym 500-600 ludzi +

Dodatkowe Info: Na jakim serwerze globalny prócz PL'a na którym 75% ludzi to boty warto grać ? Na serwerze muszą być w miarę niskie ceny żeby łatwo się było dorobić. Szukam również serwera easy z maks lvl 200-255, na którym jest mało ulepszaczy a epików może być sporo, żeby łatwo było expić nawet healerem :-)

Nagroda za pomoc: Lajki @@

Global : metin2.sg

@1361622928-U485574.pngitaV przecież napisał global oprócz pl' a

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard 400+ ludzi (najlepiej ze szkatami serwerwerowymi) i zeby nie byla ravia

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Opublikowano

Najbardziej zależy mi na : easy/medium z dużą ilością graczy

 

 

 

Dodatkowe informacje: Chciałbym żeby był to serwer old school czyli bez zbędnych epików kaleczących grę, bez 6-7 bonu lub żeby ew. ciężko było go zdobyć, chodzenie do DT, coś w stylu sdlongju/csyt2/fkyt2 byłoby najlepsze ;)

 

 

 

Nagroda za pomoc : Za znalezienie serwera podobnego do chinoli podanych u góry kilkudniowy limit +, mam wielki sentyment do tych serwerów i chętnie bym zagrał na podobnym :D

Opublikowano

Najbardziej zależy mi na : easy/medium z dużą ilością graczy

 

 

 

Dodatkowe informacje: Chciałbym żeby był to serwer old school czyli bez zbędnych epików kaleczących grę, bez 6-7 bonu lub żeby ew. ciężko było go zdobyć, chodzenie do DT, coś w stylu sdlongju/csyt2/fkyt2 byłoby najlepsze ;)

 

 

 

Nagroda za pomoc : Za znalezienie serwera podobnego do chinoli podanych u góry kilkudniowy limit +, mam wielki sentyment do tych serwerów i chętnie bym zagrał na podobnym :D

Polecam PangeaYt2 , lecz tam 6-7 jest na klasy itp , ale masz to w sklepie stary dobry Chinol :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer hard 400+ ludzi (najlepiej ze szkatami serwerwerowymi) i zeby nie byla ravia
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam Amerion .

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć sporej ilości osób, max 5 bonów, wartości bonów jak na pl, bez jakiś nowych śmieci, exp przynajmniej z x2 niż na pl może być większy, nie przeszkadzać mi to będzie, max lv coś koło 99-125

Dodatkowe Info: Jedynie 2 królestwa do wyboru najlepiej żeby były

Nagroda za pomoc: lajków z 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: Malo itemow w item shopie

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer globalny lub dobry easy, na każdym 500-600 ludzi +

Dodatkowe Info: Na jakim serwerze globalny prócz PL'a na którym 75% ludzi to boty warto grać ? Na serwerze muszą być w miarę niskie ceny żeby łatwo się było dorobić. Szukam również serwera easy z maks lvl 200-255, na którym jest mało ulepszaczy a epików może być sporo, żeby łatwo było expić nawet healerem :-)

Nagroda za pomoc: Lajki @@

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: Malo itemow w item shopie

Nagroda za pomoc: like

Ravia / Ravia s2 , Amerion ( wypisałem te co grałem / gram ) i stwierdzam , że nie ma  tam dużo w is'ie ;)

20854844145941140721.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...