Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/4fun zagranicznym oraz dużej ilości ludzi na nim

Dodatkowe Info: szukam serwa zagranicznego

Nagroda za pomoc: ofensywny plusik/lajk

Wykluczam serwery: POLSKIE bo to gówna są

Jak chcesz 4fun to wejdź na hammera...

 

 

Napisałem EASY, a nie serwa gdzie ma się wszystko na start, kłania się czytanie ze zrozumieniem (znowu na tym forum).

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/4fun zagranicznym oraz dużej ilości ludzi na nim

Dodatkowe Info: szukam serwa zagranicznego

Nagroda za pomoc: ofensywny plusik/lajk

Wykluczam serwery: POLSKIE bo to gówna są

Jak chcesz 4fun to wejdź na hammera...

 

 

Napisałem EASY, a nie serwa gdzie ma się wszystko na start, kłania się czytanie ze zrozumieniem (znowu na tym forum).

 

Cortium

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/4fun zagranicznym oraz dużej ilości ludzi na nim

Dodatkowe Info: szukam serwa zagranicznego

Nagroda za pomoc: ofensywny plusik/lajk

Wykluczam serwery: POLSKIE bo to gówna są

Jak chcesz 4fun to wejdź na hammera...

 

 

Napisałem EASY, a nie serwa gdzie ma się wszystko na start, kłania się czytanie ze zrozumieniem (znowu na tym forum).

 

Cortium

 

Za to to aż zgłoszenie poszło... Czekam dalej na jakieś odpowiedzi.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na tym, że serwer był typu easy/medium, dużo graczy, dużo gildii i wojen, klepanki na spotach.
Dodatkowe Info: Nieważnie czy zagraniczny czy polski 
Nagroda za pomoc: lajk pod 5 postami.
Wykluczam serwery: Aventus, Invoria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:4fun/pvp
Dodatkowe Info:Najlepiej bez expa wbijam robie eq i sie bawie typu 4funmt2/4death
Nagroda za pomoc:+

Wykluczam serwery:Dreikon/Almadia/4death/cortium....

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym, że serwer był typu easy/medium, dużo graczy, dużo gildii i wojen, klepanki na spotach.

Dodatkowe Info: Nieważnie czy zagraniczny czy polski 

Nagroda za pomoc: lajk pod 5 postami.

Wykluczam serwery: Aventus, Invoria.

VirtualMT2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak nowości typu alchemia czy innych systemów. Oldschool i żeby nie był hard tylko medium/easy
Dodatkowe Info:coś podobnego do pandory tylko pewnego i ze stabilnością i liczbą graczy online 500+
Nagroda za pomoc:5lajków
Wykluczam serwery:pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy.
Dodatkowe Info: Mile widziany lycan (nie koniecznie), duza ilosc graczy, ogarnieta administracja, i zalezy mi na handlu, np yangi za psc / skiny cs go czy tez ine "waluty"
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: antaris

Opublikowano

Teraz to nikt nie odpowie. Gram w m2 praktycznie od jego istnienia. Zależy mi na klasycznym wyglądzie. Byle było jak za starego metka.

Te (za przeproszeniem) pedalskie chomiki, pra konie błyszczenie w postaci kolorowej pary i inne dzikie węże zostawiam 7 latkom. Nieznaczne zmiany do przyjęcia. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, easy
Dodatkowe Info: -
Nagroda za pomoc: Lajkes
Wykluczam serwery: Invoria, Pandora(hehs), Virtual, Aventus

28u5tsm.jpg  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie do 100 lvl, potem może być trudniej

Dodatkowe Info: coś na wzór lub w podobie do xenoxa

Nagroda za pomoc: limit lajków?

Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, im więcej tym lepiej.
Dodatkowe Info: Serwer easy najlepiej.
Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki w profilu
Wykluczam serwery: Pandora, aventus, cortium, nemeris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze, który przypomina Globalnego Metina tylko szybciej się expi i boj na start, stabliny serwer dużo ludzi online...
Dodatkowe Info: Hard/Medium
Nagroda za pomoc: Plusik jeśli spodoba mi się serwer.
Wykluczam serwery: Wszystkie co są w dziale Metin2 prezentacje oraz prezentacje zagraniczne w tym + Virtual mt2 ;).
 


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze mega easy/pvp. Bardzo szybki i przyjemny exp bez męczenia się i przestojów. Zbilanoswane pvp i w miare szybkie do zrobienia eq.

Dodatkowe Info:Starsze serwery ograłem już. Proszę o naprawdę mega easy serwery. Żadne mediumy.

Nagroda za pomoc:Like/5*

Wykluczam serwery:

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo bardzo podobny serwer do PandoraMT2, dużo ludzi
Dodatkowe Info:  Bardzo bardzo podobny serwer do PandoraMT2, dużo ludzi
Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu 
Wykluczam serwery: ---
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zależy mi tylko, żeby bylo duzo ludzi co najmniej +2k online 
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery: 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby był jak najbardziej podobny do Dragon mt2

Dodatkowe Info: najlepiej max lvl 200-250

Nagroda za pomoc:  5 lajkow

Wykluczam serwery: tanavis

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] easy/medium

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] like

[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] Serwery Surka, Vesteris 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo bardzo podobny serwer do PandoraMT2, dużo ludzi
Dodatkowe Info:  Bardzo bardzo podobny serwer do PandoraMT2, dużo ludzi
Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu 
Wykluczam serwery: ---
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy bez kosmicznych nowosci, sztabki yang, 500 graczy minimum, żeby nie padł po 3 miesiącach

Dodatkowe Info: Podobny serwer do PandoraMT2, Tanavis, Tevia, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu

Wykluczam serwery: ---

...

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy bez kosmicznych nowosci, sztabki yang, 500 graczy minimum, żeby nie padł po 3 miesiącach

Dodatkowe Info: Podobny serwer do PandoraMT2, Tanavis, Tevia, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu

Wykluczam serwery: ---

Pandoramt2.pl ta prawdziwa ze starą administracją wraca.

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy bez kosmicznych nowosci, sztabki yang, 500 graczy minimum, żeby nie padł po 3 miesiącach

Dodatkowe Info: Podobny serwer do PandoraMT2, Tanavis, Tevia, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu

Wykluczam serwery: ---

 

Pandoramt2.pl ta prawdziwa ze starą administracją wraca.

 

Tak wiem ale chcę mieć coś na teraz i w razie jakiegoś niewypalu mieć na czym już grać :p

...

Opublikowano

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy bez kosmicznych nowosci, sztabki yang, 500 graczy minimum, żeby nie padł po 3 miesiącach

Dodatkowe Info: Podobny serwer do PandoraMT2, Tanavis, Tevia, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu

Wykluczam serwery: ---

Pandoramt2.pl ta prawdziwa ze starą administracją wraca.

 

Tak wiem ale chcę mieć coś na teraz i w razie jakiegoś niewypalu mieć na czym już grać :p

 

Pandoramt2.pl w weekend odpalana jest

Opublikowano

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy bez kosmicznych nowosci, sztabki yang, 500 graczy minimum, żeby nie padł po 3 miesiącach

Dodatkowe Info: Podobny serwer do PandoraMT2, Tanavis, Tevia, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajki, gwiazdki na profilu

Wykluczam serwery: ---

 

Pandoramt2.pl ta prawdziwa ze starą administracją wraca.

Tak wiem ale chcę mieć coś na teraz i w razie jakiegoś niewypalu mieć na czym już grać :p

Pandoramt2.pl w weekend odpalana jest

To beta a jak będzie coś poważnego to się przedłuży start a w miesiąc to ja na innym serwie coś już sobie pogram ;d

...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...