Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

➤ Taurios.pl - Prawdziwą przygodę czas zacząć! (Sobota 18:00) [Dedyk] [Medium]


Trobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dałoby mi zrobić jakiegoś launchera?, bardzo bym chcial pograć ale jestem na wakacjach i mam neta z limitem >.<

Opublikowano

Czy zmianki i dodania będą dostępne z potworów czy tylko i wyłącznie ze skrzynek?
Czy skrzynki tylko z metinów a klucze tylko i wyłącznie z bossów? (jak z bossów to czy mini bosy czyli best maniaki itp też?)

Opublikowano

Czy zmianki i dodania będą dostępne z potworów czy tylko i wyłącznie ze skrzynek?

Czy skrzynki tylko z metinów a klucze tylko i wyłącznie z bossów? (jak z bossów to czy mini bosy czyli best maniaki itp też?)

Zmianki oraz dodania będą dropić z mobów + skrzynki.

Skrzynki owszem tylko z metinów a klucze tylko z bossów (od wodza orków)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Kiedy bd patcher?

Aż zostanie wgrany, jeśli jeszcze nie.

No serwer ładnie się zapowiada i z chęcią na nim pogram B)

 

EDIT: Przecież ktoś wyżej napisał że prawdopodobnie dopiero po starcie  -.-

Opublikowano

Ładna Prezentacja. 

Macie jakąś ciekawą reklamę?

Bo szkoda by było serwera.

Bo po prezentacji wygląda całkiem ciekawie. 

Powodzenia na starcie.

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Nie mogę się zarejestrować ;p

 

Podano zły wynik.

 

A wszystko jest oczywiście poprawnie. Przecież nie 1 raz się rejestruję :)

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

Ładna Prezentacja. 

Macie jakąś ciekawą reklamę?

Bo szkoda by było serwera.

Bo po prezentacji wygląda całkiem ciekawie. 

Powodzenia na starcie.

Pozdrawiam. 

Mamy :) i od poniedziałku znów ruszamy z reklamą.

 

Nie mogę się zarejestrować ;p

 

Podano zły wynik.

 

A wszystko jest oczywiście poprawnie. Przecież nie 1 raz się rejestruję :)

Rejestracja działa prawidłowo, jeśli wyskoczyło Ci że email jest zajęty to jest po prostu błąd w pisowni bo konto zostało założone i możęsz się zalogować.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wyskakuje taki o to błąd :)

 

http://zapodaj.net/a9b992db9c5a4.bmp.html

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

w isie nie widac co ile kosztuje

Może free is :)

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

Kliknij w zakładkę w isie.

 

A spróbuj się normalnie zalogować na stronie.

 

http://zapodaj.net/76534847558bd.bmp.html

 

Teraz z kolei to wywala :)

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

Opłaca się grać? szkoda ze te skrzynki nie lecą z mobów i klucze tez .. tak to ciężko bd o te skrzynie i klucze , a ogólnie lecą jakieś skrzynie serwerowe? czy nuda :P

1374492926-U975782.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...