Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zestaw broni Atreyskiego Smoka - Serwer Atreya.


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobrze sie prezentuja .

 

Pytanie do administracji:

 

Ile planujecie setow broni i zbr?

 

Tyle setów ile modeli zostało im z WoWa :)

Opublikowano

Tyle setów ile modeli zostało im z WoWa :)

Ciekawe z jakiego WoWa wzięli wachlarz cebulaczku. :D

 

Kolejny płaczek -''zazdrośnik'' 

 

Nie masz nawet pojęcia co Ci ludzie tworzą, a piszesz głupoty jakich pełno na tym mpc. Marny Twój post jak chemiczne pomidory. xD

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Ciekawe z jakiego WoWa wzięli wachlarz cebulaczku. :D

 

Kolejny płaczek -''zazdrośnik'' 

 

Nie masz nawet pojęcia co Ci ludzie tworzą, a piszesz głupoty jakich pełno na tym mpc. Marny Twój post jak chemiczne pomidory. xD

Muszę się wtrącic.

Gdyby to tworzyli to szacun grałbym z pompą.

Tylko rzecz w tym, ze oni nic nie tworza tylko robia mape zwykłą, wyciagaja rzeczy z innych gier i wklejają do sb na serwerek. I to ich cala robota.

Przestan prosze cie :)

Oni zwyczajnie kradna. Jak tak mozna wgl. I jeszcze to pokazywac na mpc..

Szkoda repu


Czekamy na :


CtV.png


 



Nestium | Nick: SwerdenSG | Królestwo: Jinno | Gildia: SG | Poziom: 1+ |

Opublikowano

Dobrze sie prezentuja .

 

Pytanie do administracji:

 

Ile planujecie setow broni i zbr?

 

Aktualnie nie mamy tego ustalonego ale co najmniej 4 nowe sety.

0LsM05U.png

Opublikowano

Muszę się wtrącic.

Gdyby to tworzyli to szacun grałbym z pompą.

Tylko rzecz w tym, ze oni nic nie tworza tylko robia mape zwykłą, wyciagaja rzeczy z innych gier i wklejają do sb na serwerek. I to ich cala robota.

Przestan prosze cie :)

Oni zwyczajnie kradna. Jak tak mozna wgl. I jeszcze to pokazywac na mpc..

Szkoda repu

Odpowiedź masz w tamtego poście a wachlarz jak zrobili? Pomyśl ;)

PS: Naid mam pytanie kiedy pokażecie jakiś inny set zbroi i broni

Opublikowano

Odpowiedź masz w tamtego poście a wachlarz jak zrobili? Pomyśl ;)

PS: Naid mam pytanie kiedy pokażecie jakiś inny set zbroi i broni

 

Gdy zdobędziemy kolejny kamień milowy - 2000 lajków na oficjalnym facebooku.

0LsM05U.png

Opublikowano

Muszę się wtrącic.

Gdyby to tworzyli to szacun grałbym z pompą.

Tylko rzecz w tym, ze oni nic nie tworza tylko robia mape zwykłą, wyciagaja rzeczy z innych gier i wklejają do sb na serwerek. I to ich cala robota.

Przestan prosze cie :)

Oni zwyczajnie kradna. Jak tak mozna wgl. I jeszcze to pokazywac na mpc..

Szkoda repu

To się nie wtrącaj, bo w WoWie k***a nie ma wachlarzy, na jakiej podstawie piszesz, że są złodziejami? proszę Cie.. nie pogrążaj się już i czekaj na swojego ''nestiuma'' Nie znasz ich, a pierdolisz za 2.. o ich umiejętnościach nie wspomnę, także skończ pisać brednie, bo zapewne pan ''Nestium'' Cię tu przysyła. :D 

10616653_1489419637980205_70507861520869

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

OMG....zrobiliście sobie osobista pogawedke w temacie ...nie wiem do czego to prowadzi...uderz w stół a nożyce sie odezwą   o.O  ...Weźcie sobie popiszcie na privie ,dajcie sobie po ryjach albo nie wiem co ...Każdy serv PL to ta sama jazda co ,kto, komu i gdzie ukradl -.- ....NUDY....a i tak przecietnego gracza to nie obchodzi walczycie o tą kasę jak "piesy" o kości...No weźcie troche honoru , po co się tak tłumaczycie ? Tłumaczy sie winny więc?  :ninja:

Czy administracja nie reaguje na spamy skoro to "dyskusja" nie na temat?

 

Życze powodzenia na starcie czekam , będę grała i mam nadzieje, że moje oczekiwania spełnicie  <3

 

Mam pytanie czy ostatnii set będzie taki, że mnie zwali z fotela ^_^  czy jak niestety niektore servy : te najfajniejsze są wcześniej a ostatnie bleee ? Wiem ,że o gustach się nie dyskutuje ale chciałabym chociaż raz zagrać na servie gdzie ostatni set jest prześliczny(sexi :P ) i warto tego całego wysiłku by go zdobyć no bo w koncu długo się w nim później biega  :rolleyes: Szkoda że nie ma skrzydełek na metku hehe

Pzdr. przyszła fanka  ;)

61lak2t0uwu1_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...