Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zestaw broni Atreyskiego Smoka - Serwer Atreya.


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ładne, najbardziej podoba mi się wachlarz. Jak już ktoś tu wspomniał, gdy wstawiacie ss'a to bez "upiększenia". Kusicie na ten serwer :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
 
 

Fajne i adekwatne z logiem serwera  :D

 

No i to mi się podoba ogromny plus. Widać jest jeszcze ktoś, kto potrafi sam zrobić coś porządnego niż skopiować z niemieckiego forum.

Ile macie setów broni/zbro na serwerze ?

Jaki to będzie typ serwera ? 

 

Po prostu z*******y set, nic dodać, nic ująć. Gz Naidy i Mizuny  :D

 

Z niecierpliwością czekam na serwer.  :P

 

@Mizune czemu nie pochwalisz się ze sety jak i większość tekstur macie importowane z gier mmo :(

Dobrze się składa ze gram w wowa od pierwszego dodatku i ten set wszędzie poznam :)

http://wod.wowhead.com/item=116587 Link do ,,2-reki,,

 

Edit: myślę ze pracownicy Blizzard bardzo byli by zadowoleni z nielegalnego używania ich tekstur na serwerze :) Wydaje mi się ze wiem na co pójdzie pierwsza jak i ostatnia wypłata z serwera :)

Bo tekstury chyba nie są udostępnione w internecie za free :) ?

 

Edit2: Jedna z rzeczy której nie lubię u ludzi to przywłaszczanie sobie cudzej pracy, bo wiem, ba jestem tego pewny ze nigdy byś nie zrobił/a takiej broni

 

90 % twoich ,,magicznych teksturek,, jest importowana, nie wiem jak masz czelność do przypisywania sobie cudzej pracy

 

Zbroje tez nie są Autorskie @Mizune

Janek 

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

 

 
 
 
 
 

@Mizune czemu nie pochwalisz się ze sety jak i większość tekstur macie importowane z gier mmo :(

Dobrze się składa ze gram w wowa od pierwszego dodatku i ten set wszędzie poznam :)

http://wod.wowhead.com/item=116587 Link do ,,2-reki,,

 

Edit: myślę ze pracownicy Blizzard bardzo byli by zadowoleni z nielegalnego używania ich tekstur na serwerze :) Wydaje mi się ze wiem na co pójdzie pierwsza jak i ostatnia wypłata z serwera :)

Bo tekstury chyba nie są udostępnione w internecie za free :) ?

 

Edit2: Jedna z rzeczy której nie lubię u ludzi to przywłaszczanie sobie cudzej pracy, bo wiem, ba jestem tego pewny ze nigdy byś nie zrobił/a takiej broni

 

90 % twoich ,,magicznych teksturek,, jest importowana, nie wiem jak masz czelność do przypisywania sobie cudzej pracy

 

Zbroje tez nie są Autorskie @Mizune

Janek 

 

 

Kolejny który nas straszy? Nie nudzi wam się to?

Jesteście zbyt mali aby takiego typu posty w naszym kierunku pisać.

Pierwsza wypłata z serwera pójdzie na jego rozbudowę i reklamę + promo gifty dla wolontariuszy. Głupio Ci teraz cienioku?

0LsM05U.png

Opublikowano

 

 
 
 
 
 

@Mizune czemu nie pochwalisz się ze sety jak i większość tekstur macie importowane z gier mmo :(

Dobrze się składa ze gram w wowa od pierwszego dodatku i ten set wszędzie poznam :)

http://wod.wowhead.com/item=116587 Link do ,,2-reki,,

 

Edit: myślę ze pracownicy Blizzard bardzo byli by zadowoleni z nielegalnego używania ich tekstur na serwerze :) Wydaje mi się ze wiem na co pójdzie pierwsza jak i ostatnia wypłata z serwera :)

Bo tekstury chyba nie są udostępnione w internecie za free :) ?

 

Edit2: Jedna z rzeczy której nie lubię u ludzi to przywłaszczanie sobie cudzej pracy, bo wiem, ba jestem tego pewny ze nigdy byś nie zrobił/a takiej broni

 

90 % twoich ,,magicznych teksturek,, jest importowana, nie wiem jak masz czelność do przypisywania sobie cudzej pracy

 

Zbroje tez nie są Autorskie @Mizune

Janek 

 

W takim razie co powiesz o privach WoW'a na których administracje zarabiają tyle że jeżdżą Ferrari, a na takiego cebulaka jak Ty mogą najwyżej napluć?

Myślę że jeśli Blizzard ma wyjebane w nich, to całe 4 modele z ich gry na Naszym serwerze nie kują ich w dupkę aż tak jak Ciebie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Kolejny który nas straszy? Nie nudzi wam się to?

Jesteście zbyt mali aby takiego typu posty w naszym kierunku pisać.

Pierwsza wypłata z serwera pójdzie na jego rozbudowę i reklamę + promo gifty dla wolontariuszy. Głupio Ci teraz cienioku?

Ja Cie straszę człowieku ? skoro jestem tak mały sam mogę napisać do blizza ? Teraz tobie głupio ?!

Jeśli chcesz mogę zacząć na wasza korzyść działać   :) dla mnie nie ma problemu i pomogę wam przy starcie :)

BTW ja z nikim nie działam. Wiec proszę Cie nie pisz ,,wam,,

 

W takim razie co powiesz o privach WoW'a na których administracje zarabiają tyle że jeżdżą Ferrari, a na takiego cebulaka jak Ty mogą najwyżej napluć?

Myślę że jeśli Blizzard ma wyjebane w nich, to całe 4 modele z ich gry na Naszym serwerze nie kują ich w dupkę aż tak jak Ciebie.

 

Ja jestem cebulakiem ? bo Stać mnie aby kupić autorskie tekstury, a nie kraść z innych gier mmo ? Możemy się założyć ze Blizz się zainteresuje, legalnie płace co 2 mies za abonament i wiem co oni z tym mogą zrobic

 

Udowodniłem Wam ze jesteście zerem bo importujecie tekstury, a wy jeszcze macie czelność mnie obrażać. Hahaha #polak

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

 

Ja Cie straszę człowieku ? skoro jestem tak mały sam mogę napisać do blizza ? Teraz tobie głupio ?!

Jeśli chcesz mogę zacząć na wasza korzyść działać   :) dla mnie nie ma problemu i pomogę wam przy starcie :)

BTW ja z nikim nie działam. Wiec proszę Cie nie pisz ,,wam,,

 
 

Ja jestem cebulakiem ? bo Stać mnie aby kupić autorskie tekstury, a nie kraść z innych gier mmo ? Możemy się założyć ze Blizz się zainteresuje, legalnie płace co 2 mies za abonament i wiem co oni z tym mogą zrobic

 

Udowodniłem Wam ze jesteście zerem bo importujecie tekstury, a wy jeszcze macie czelność mnie obrażać. Hahaha #polak

 

 

Właśnie sam siebie zgłosiłem do Blizzarda a nawet podałem dane kontaktowe i zobaczysz, że nic z tym nie zrobią.

Co Ty masz w głowie, żeby sypać takimi tekstami? Mógłbyś swoją zazdrość lub gniew okazywać w inny sposób niż próbować nas zastraszyć taką gównianą sytuacją.

Ja się z Tobą założę, jeżeli w ciągu 14 dni roboczych po Twoim zgłoszeniu Blizzard nic z tym fantem nie zrobi to dasz nam 1500zł bo przecież taki bogaty jesteś, pasuje?

Boże dlaczego tacy ludzie się rodzą i jeszcze składają jaja. >.<

0LsM05U.png

Opublikowano

Właśnie sam siebie zgłosiłem do Blizzarda a nawet podałem dane kontaktowe i zobaczysz, że nic z tym nie zrobią.

Co Ty masz w głowie, żeby sypać takimi tekstami? Mógłbyś swoją zazdrość lub gniew okazywać w inny sposób niż próbować nas zastraszyć taką gównianą sytuacją.

Ja się z Tobą założę, jeżeli w ciągu 14 dni roboczych po Twoim zgłoszeniu Blizzard nic z tym fantem nie zrobi to dasz nam 1500zł bo przecież taki bogaty jesteś, pasuje?

Boże dlaczego tacy ludzie się rodzą i jeszcze składają jaja. >.<

Powiedz mi czego wam zazdroszczę kradzionych tekstur ? Jestem zły z powodu przypisywania sobie cudzej pracy.

Bo mogliście w temacie, na facebooku napisać tekstury nie są nasze, jednak nie lepiej przypisać sobie kogoś projekt i zgrywać pro elo grafika, a teraz masz jeszcze do mnie jakieś pretensje ? 

Nie rozśmieszaj mnie, zapamiętaj człowiek jest warty tyle samo co jego praca

Pozdrawiam Was i życzę wam owocnego startu

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Właśnie sam siebie zgłosiłem do Blizzarda a nawet podałem dane kontaktowe i zobaczysz, że nic z tym nie zrobią.

Co Ty masz w głowie, żeby sypać takimi tekstami? Mógłbyś swoją zazdrość lub gniew okazywać w inny sposób niż próbować nas zastraszyć taką gównianą sytuacją.

Ja się z Tobą założę, jeżeli w ciągu 14 dni roboczych po Twoim zgłoszeniu Blizzard nic z tym fantem nie zrobi to dasz nam 1500zł bo przecież taki bogaty jesteś, pasuje?

Boże dlaczego tacy ludzie się rodzą i jeszcze składają jaja. >.<

 

Bo nie ma selekcji naturalnej.

 

 

 

Powiedz mi czego wam zazdroszczę kradzionych tekstur ? Jestem zły z powodu przypisywania sobie cudzej pracy.

Bo mogliście w temacie, na facebooku napisać tekstury nie są nasze, jednak nie lepiej przypisać sobie kogoś projekt i zgrywać pro elo grafika, a teraz masz jeszcze do mnie jakieś pretensje ? 

Nie rozśmieszaj mnie, zapamiętaj człowiek jest warty tyle sam co jego praca

Pozdrawiam Was i życzę wam owocnego startu

 

Jak k***a przypisać sobie czyiś projekt? My nawet wrzucaliśmy porównanie jak element z WoW'a wygląda tam, a jak u Nas.

Albo się naucz czytać albo nie siej fermentu.

0VPaRnd.png

Opublikowano
 

 

Padło wiele pytań "Kiedy bronie, zbroje?" itd. itd.
Zatem udostępniamy pierwszy zestaw broni z serwera MPCforum.

 

3852114062383731123256.png

 

Gracze oceniajcie i administratorzy hejtujcie!
Czekamy na wszelkie opinie  :)

Zapraszamy po więcej na Naszego facebooka  ;)
 

 

Ja tu widzę tylko logo waszego serwera ,, gracze oceniajcie i administratorzy hejtujcie,, ale co mam ocenić kogoś prace ? Gdzie tu napisałeś ze nie jest ona twoja ? Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz

Nie wydaje mi się zęby kontynuacja tej rozmowy miała sens 

Pozdrawiam i idę pograć w wowa w gre z której perfidnie kradniecie tekstury, a zapewne nawet nie macie tyle żeby opłacić abonament i zakupić oryginalna pudełkowa wersje gry, Bronie tez kradniesz pewnie z jakiegoś lewego niemieckiego torenta pfff <hahaha>

 

 

Tak jest to miecz dla sura, gdy go robiłem miałem zaimportowany święty miecz, do dopasowywania szerokości, wysokości i całej struktury więc moim zdaniem jest dobry.

 

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

 

 
 

Ja tu widzę tylko logo waszego serwera ,, gracze oceniajcie i administratorzy hejtujcie,, ale co mam ocenić kogoś prace ? Gdzie tu napisałeś ze nie jest ona twoja ? Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz

Nie wydaje mi się zęby kontynuacja tej rozmowy miała sens 

Pozdrawiam i idę pograć w wowa w gre z której perfidnie kradniecie tekstury, a zapewne nawet nie macie tyle żeby opłacić abonament i zakupić oryginalna pudełkowa wersje gry, Bronie tez kradniesz pewnie z jakiegoś lewego niemieckiego torenta pfff <hahaha>

 

 

 

Już Ci raz napisałem, ale nie dotarło więc będę na tyle uprzejmy i powtórzę, naucz się czytać.

Tak btw. to że coś jest zaimportowane z WoW'a nie oznacza że nie wymaga przeróbek tępa pało i wtedy trzeba je zrobić.

Definicję słowa "zrobić" też mam Ci podać czy Twoja atrapa mózgu w swoich ograniczeniach jeszcze ją mieści?

0VPaRnd.png

Opublikowano

Ja się pytam kiedy jakieś nowe informacje co do serwera ? :D 

 

-Serwer wystartuje w tym roku  ?

-Forum kiedy mniej więcej będzie  ?

the_fast_and_the_furious_brian_by_akyany


тнє иувυ

Opublikowano

Już bardziej mi się podobają stare bronie śmiercio,pogromca itd. Niż ten wasz badziew.

Nie podoba mi się ani troche :)

 

+ Mała nowinka od gameforgu supportu Tery dla was :

+ Na dodatek zgłosilem was do kazdej gry skad ukradliscie modele :)

Za nim wystartujecie to was pozwą, parszywe złodzieje.

 

9966214090164961235366.png

Teraz tylko polacy przejma sprawe :)

Na dodatek to tylko przesmak, jutro wam przekaże informacje od innych firm skad ukradliscie modele.

<ironia>Kurcze wy to takie porzadne chłopaki dobrze tak tym cwelom z Arteyi trzeba ich udupić bo mają zbyt fajne rzeczy na serwerze, nuż sie przestraszą i nie zabiorą nam graczy </ironia>.

 

Ty dupogłowy  palancie pare osob skrytykowało twoją pracę ktora była c*****a a ty z płaczem poleciałeś do kolegów i teraz próbujecie się "odegrać"  jaka szkoda że tacy ludzie jak ty mogą się wypowiadać na forum.

aFMA3pg.png

Opublikowano

Do usunięcia.

Postanowiłem, że te sprawy wyjaśnie z nimi na osobności.

Tak polecił moderator :)

Nic z nami nie wyjaśnisz, widzimy się na starcie Twojego serwera, elo.

0LsM05U.png

Opublikowano

Nic z nami nie wyjaśnisz, widzimy się na starcie Twojego serwera, elo.

Ja nie:D Ale firmy skad ukradliscie modele tak :D

Ja bede wam tylko wysyłał skutecznosc moich oskarzeń :)

Powodzenia z filtrami EG :D

Ale spokojnie wy sami robicie sobie wrogow pilnuj swojego serwera :D

Czekam na start :D

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngNestium

 

Za to ty jesteś tak orginalny jak crocksy z biedry. Nawet nie potrafisz sam nazwać filmiku na youtube

Na PANTERZE przez ....

PANDĄ przez 

 

To moze ja zrobie film, FIUTEM przez twoj odbyt, też będe orginalny ? 

 

Zanim zaczniesz wytykać innym zacznij od siebie ;)

 

 

@topic

Bronie kozackie, nic tylko czekać na strone/forum a co najważniejsze na start :D

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngNestium

 

Za to ty jesteś tak orginalny jak crocksy z biedry. Nawet nie potrafisz sam nazwać filmiku na youtube

Na PANTERZE przez ....

PANDĄ przez 

 

To moze ja zrobie film, FIUTEM przez twoj odbyt, też będe orginalny ? 

 

Zanim zaczniesz wytykać innym zacznij od siebie ;)

 

 

@topic

Bronie kozackie, nic tylko czekać na strone/forum a co najważniejsze na start :D

Pomyliłeś warianty.

Ja tytul oraz pomysl na film zawarlem z  tego filmu :

 

https://www.youtube.com/watch?v=JJ6HswAgA64

Także nie pleć farmazonów, bo tytuł mojego filmu a mizune to tylko czysty przypadek :)

Pozdrawiam.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Za to przypadkiem nie jest, że spamujesz w moim temacie więc zaprzestań swoich lipnych działań.

I tak dobrze wiemy skąd wziąłeś nazwy filmików bo języki obce są dla Ciebie wielką niewiadomą.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...