Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zestaw broni Atreyskiego Smoka - Serwer Atreya.


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Padło wiele pytań "Kiedy bronie, zbroje?" itd. itd.
Zatem udostępniamy pierwszy zestaw broni z serwera MPCforum.

 

3852114062383731123256.png

 

Gracze oceniajcie i administratorzy hejtujcie!
Czekamy na wszelkie opinie :)

Zapraszamy po więcej na Naszego facebooka ;)
 

0VPaRnd.png

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okej - tak więc jako administrator, ocenię Wasz set:

1.Miecz sura - Dobrze wykonany miecz, idealny pod surę.

2.Dwuręka - Wyżej.

3.Wachlarz - Wyżej.

4.Dzwon - Wyżej.

5.Łuk - Wyżej.

6.Sztylety - Wyżej.

7.Miecz woja - prawdziwe gówno.

 

Bardzo fajną teksturę wybraliście, czekam na kolejny.

Kiedy można się spodziewać?

621031404210882313241.png


Opublikowano

Jeżeli pokazujesz bronie to pokaż je bez nałożonego Topazu. ;)

 

Topaz jest tutaj na 10% krycia, więc na prawdę nie wiem jak go wypatrzyłeś. :P

 

 

Okej - tak więc jako administrator, ocenię Wasz set:

1.Miecz sura - Dobrze wykonany miecz, idealny pod surę.

2.Dwuręka - Wyżej.

3.Wachlarz - Wyżej.

4.Dzwon - Wyżej.

5.Łuk - Wyżej.

6.Sztylety - Wyżej.

7.Miecz woja - prawdziwe gówno.

 

Bardzo fajną teksturę wybraliście, czekam na kolejny.

Kiedy można się spodziewać?

 

Nie wiem kiedy, prawdopodobnie za dłuższy czas ponieważ też korzystamy z wakacji więc nie pracujemy "all day, all night".

Teraz jesteśmy na poziomie diffowania game, pisania wszystkich systemów po swojemu, etc. więc na rzeczy wizualne prawdopodobnie będzie trzeba poczekać.

 

0VPaRnd.png

Opublikowano

Wszystko fajnie lecz mi też nie podoba się 1 miecz ten niżej dokładniej lecz jest to kwestia gustu najbardziej podobają mi się dzwon łuk miecz dla sury i 2ręka

Opublikowano

Topaz jest tutaj na 10% krycia, więc na prawdę nie wiem jak go wypatrzyłeś. :P

1 ss góra i woda :)

 

Próbował ktoś nałożyć teksturki trawy etc. z Topazem do gry ?

Ciekawi mnie to jakby to wyglądało.

37215277764282770396.png

Opublikowano

1 ss góra i woda :)

 

Próbował ktoś nałożyć teksturki trawy etc. z Topazem do gry ?

Ciekawi mnie to jakby to wyglądało.

Woda na tym serwerze wygląda jak by była właśnie z Topazem ;) Była już pokazana w innym temacie ;p

Opublikowano

Najbardziej spodobał mi się wachlarz. Te bronie są w "Waszym stylu" tak przynajmniej odczuwam, ale to może moja głupawka. 

Czekam na więcej, miłych wakacji.

Opublikowano

Słabe macie te bronie.

Kolory niczym wyssane z painta.

Chociaż dobrze że bronie macie swoje bo całą reszta kradziona.

Mógłbyś swojej zazdrości nie wylewać tutaj na forum?

0LsM05U.png

Opublikowano

Jak zwykle wasza robota powaliła mnie z nóg.

Gratuluję i życzę udanego startu.

Opublikowano

Najbardziej spodobał mi się wachlarz. Te bronie są w "Waszym stylu" tak przynajmniej odczuwam, ale to może moja głupawka. 

Czekam na więcej, miłych wakacji.

 

W tym secie właśnie o to chodziło, pokazać klimat smoka i kolory z Naszego logo.

 

 

Słabe macie te bronie.

Kolory niczym wyssane z painta.

Chociaż dobrze że bronie macie swoje bo całą reszta kradziona.

Twój hejt uzasadania Twoja sygnatura, więc jeśli uważałeś że ktoś uzna to za obiektywną opinię to chyba z chuja spadłeś synek.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Możecie zrobić nowy miecz jednoręczny?

Reszta całkiem ok.

 

"1.Miecz sura - Dobrze wykonany miecz, idealny pod surę.

7.Miecz woja - prawdziwe gówno."

 

Gdybym wiedział o którym mieczu piszesz to może i bym był w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Prawdopodobnie o mieczu dla woja piszesz "miecz sura", więc na tą chwilę wstrzymam się z odpowiedzią.

0VPaRnd.png

Opublikowano

"1.Miecz sura - Dobrze wykonany miecz, idealny pod surę.

7.Miecz woja - prawdziwe g****o."

 

Gdybym wiedział o którym mieczu piszesz to może i bym był w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Prawdopodobnie o mieczu dla woja piszesz "miecz sura", więc na tą chwilę wstrzymam się z odpowiedzią.

O tym na dole, tylko nie mów mi, że to jest miecz sura :/ W ogóle nie pasowałoby.

621031404210882313241.png


Opublikowano

O tym na dole, tylko nie mów mi, że to jest miecz sura :/ W ogóle nie pasowałoby.

Tak jest to miecz dla sura, gdy go robiłem miałem zaimportowany święty miecz, do dopasowywania szerokości, wysokości i całej struktury więc moim zdaniem jest dobry.

0VPaRnd.png

Opublikowano

No i to mi się podoba ogromny plus. Widać jest jeszcze ktoś, kto potrafi sam zrobić coś porządnego niż skopiować z niemieckiego forum.

Ile macie setów broni/zbro na serwerze ?

Jaki to będzie typ serwera ? 

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

No i to mi się podoba ogromny plus. Widać jest jeszcze ktoś, kto potrafi sam zrobić coś porządnego niż skopiować z niemieckiego forum.

Ile macie setów broni/zbro na serwerze ?

Jaki to będzie typ serwera ? 

 

Easy, ile setów narazie nie wiemy, ale prawdopodobnie przy max. 200 lvlu co 20 poziomów będzie nowy.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Tak jest to miecz dla sura, gdy go robiłem miałem zaimportowany święty miecz, do dopasowywania szerokości, wysokości i całej struktury więc moim zdaniem jest dobry.

Twoim zdaniem, a serwer robisz dla siebie czy graczy?

Parę osób już na to narzeka, poprawicie to czy taki zostanie?

621031404210882313241.png


Opublikowano

O  w mordę, zayebisty set. ;) 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Twoim zdaniem, a serwer robisz dla siebie czy graczy?

Parę osób już na to narzeka, poprawicie to czy taki zostanie?

 

99% osób które pisze negatywne opinie w Naszych tematach to administratorzy innych serwerów, a w nich mam bardziej niż wyjebane.

Na becie dam do shopa, jeśli graczom się nie spodobają i o tym napiszą, wyciągnę odpowiednie wnioski, na razie zostaje tak jak jest.

0VPaRnd.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...