Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champion był twoim pierwszym granym i kupionym?:)


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszy champ którym grałem: Talon.

Był w rotacji i jako, że nikt nim nie grał to zazwyczaj go brałem. Po dobiciu 450ip kupiłem Nunu, bo najbardziej podobał mi się jego ultimate :D

Opublikowano

Hahah  :D

Moją pierwszą postacią była Ashka, również jako pierwszą ją kupiłam. Ale tak bardzo jej nieogarniałam, że z desperacji ją sprzedałam (aby kupić Katarinę, postać którą mainowałam aż do 30 lvla) ale po jakimś czasie znowu ją kupiłam..... tak samo było z Dianą...

 

Moje najlepiej wykorzystane tokeny zwrotu, genius xD

_lol_signature_series__justicar_syndra_b
EU Nordic&East

Midlaner/Marksman
Actually got a little break

 

Opublikowano

Pierwszy raz poza tutem grałem kogmawem

A pierwszą kupiłem i mainowałem ashe

Opublikowano

Pierwszy był taric na botach, to była moja pierwsza gra.

Custom z kolegą 2 vs 2 (przeciwko 2 botom), przegraliśmy xDDD. To była pierwsza styczność z lolem, tutoriala wtedy nawet nie grałem.

 

Pierwszą postacią za 6300 był kog, bo był w przecenie.

Pierwszą postacią za RP za to była nidalee (też w przecenie za rp'ki które dostałem na 3 levelu)

 

Moim mainem na 1-7 levelu była sivir (pamiętam składałem triforce, na niej)

Moim pierwszym mainem (sezon drugi), bo wczęsniej nikogo nie mainowałem był veigar.

Opublikowano

Moim pierwszym championem był Nunu, pamiętam jak składałem a niego Rabadona :) To  było coś i próbowałem trafić przeciwnika z q, potem chodziłem zbulwersowany że ten skill nie działa i jest uselles

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Moja pierwsza postać, która grałem była Ashe.

A pierwszą postacią, którą kupiłem była chyba Nidalee albo Katarina. 

Opublikowano

pierwszy champion to był rengar lub yi, a za pierwszy za 6300 i jednocześnie pierwszy main to zed.

Opublikowano

Pierwsza moja postać to był Master Yi którą budowałem pod AP (te czasy) , a pierwsza postać za 6300 to był chyba rengar :D

Opublikowano

1Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali )

2Jakiego championa pierwszego kupiliście?

3Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300?

4Jaki był twój pierwszy main

 

1chyba garen lub master

2chyba master

3Yasuo

4Yasuo do teraz :)

Opublikowano

Pierwszy champion jakim w ogóle zagrałem to była Riven(na koncie brata - rotacja). Słabo mi szło. Utworzyłem swoje konto, zagrałem tutoriala Ryzem i kupiłem bo OWNED.
Gdy otworzyłem sklep i zobaczyłem Vladimira(wygląd) to musiałem go mieć. Żadnym innym championem oprócz Ryza nie grałem dopóki nie kupiłem Vladka, którym grałem mainowałem i po pewnym czasie rozpierdalałem ;)

(Vlad był wtedy za 6300) :D

Opublikowano

Pierwszy raz zagrałam Soną, bo mnie wepchano od razu na support'a (była w rotacji). I chyba była to pierwsza postać, którą kupiłam. Potem Ashe, następnie chyba Morgana, Orianna, Zyra, itd. Same kobietki, poza Jarvanem :p

Opublikowano

1wszy grany- draven w rotacji ( nie wiedziałem jak  q używac ;D)

1wszy kupiony- master YI

1wszy kupiony za 6300- Xerath

1wszy main-Master Yi xD

Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy? - Garen :v

Jakiego championa pierwszego kupiliście? - Trynda, druga gra 33/2 :D

Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300? - Lee Sin

Jaki był twój pierwszy main? - Lee Sin

25jcw2w.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...