Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champion był twoim pierwszym granym i kupionym?:)


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 Kupiłem Yi lub morde nie pamiętam dokładnie - (to było w końcu 4 lata temu, albo jeszcze dalej)

 

A moim mainem był tryndla albo gp.

 

Nie pamiętam gdyż odwróciłem sie od mainowania postaci gdyż to jest nudne ;d

Czerwone jest piękne! Kocham <3

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali ) : Viktor

Jakiego championa pierwszego kupiliście? : Evelynn

Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300? : Cassiopeia a tydz pozniej zmienili jej cene i oddali różnice :D

Jaki był twój pierwszy main : Diana

32984651300858722438.png

Opublikowano
Jakim championem graliście po raz pierwszy( oprócz Tutoriali ): Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Ashe. xD

Jakiego championa pierwszego kupiliście?: Soraka o,o

Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300?: Mam 15 lvl i jeszcze żadnego championa nie kupiłam za taką ilość kasy :P

Jaki był twój pierwszy main: Najlepiej mi się gra Morganą więc chyba mogę ją okrzyknąć moim mainem. :3

Opublikowano

First time: Annie

First bought: Fiddlestick

First bought for 6300: Vi

First main: Fiora

Opublikowano

Nwm boukradłem konto i już tam bylo 30postaci grałem veigarem był taki sweet.

 

Kupiłem Luciana wiadomo ten sam kolor skóry jak ja  mhmm

main? PROSTE nidalee

Opublikowano
Jakim championem graliście po raz pierwszy( oprócz Tutoriali ): Vayne, nie ogarnąłem wgl.

Jakiego championa pierwszego kupiliście?: Ashe.

Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300?: Nami

Jaki był twój pierwszy main: Soraka do 10 lvl, później Morgana do silvera 1 (nadal)

Opublikowano

Pierwszy raz gralem Garenem. (Nie kupowalem bo jest darmowy ze skorka )

 

Pierwsza kupiona postać fizz. Pierwsza za 6300 Volibear. 

 

Pierwszy main: Garen, Voli. Potem: Voli/Kha'Zix/rengar/Olaf. główne champy.

Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali ) : MASZTER


Jakiego championa pierwszego kupiliście? : TRYNDAMERE


Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300? : ZIGGS 


Jaki był twój pierwszy main : ORIANNA


Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali ): Ashe 


Jakiego championa pierwszego kupiliście?: Yi [ Legendarne AP Yi c: ]


Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300?: Ahri 


Jaki był twój pierwszy main: Karthus


Opublikowano

Pierwszy grany : Jax, jeszcze pamietam gralem z kumplem ktory mial 30 lvl :D

Pierwszy kupiony : Jax bo byl w rotacji spodobal sie i oszczedzalem na niego :D

Za 6300: Ezreal, ( Tera za 4800, kiedys za 6300 )

Pierwszy main: Riven i tak jest do teraz. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Moim pierwszym zagranym championem był Tresh-wyglądał fajnie myślałem, że będzie duży dmg :D

Pierwszy kupiony champion to był albo Master Yi, albo Cho'Gath nie pamiętam już :D

Pierwszy kupiony za 6300 to: Rengar

Pierwszy main wydaje mi się, że można nim nazwać Cho'Gatha :D Później Akali, a teraz nie mam maina  :P

y6eft.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...