Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champion był twoim pierwszym granym i kupionym?:)


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszym championem którym grałem był Brand lub Cho'gath. Oj pamiętam te początki, akurat te dwie postacie z rotacji przykuły moją uwagę^^

Ileż się nimi razy popadało od turretów ;D
Pierwszą postacią którą kupiłem i która zarazem była moim mainem był Xin Zhao.
Natomiast pierwszej postaci, którą zakupiłem za 6300 nie pamiętam. Był to chyba Blitzcrank, ale ręki sobie nie dam uciąć. ^^

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszą postacią jaką zacząłem grać był nim Cho'gath bardzo podobała mi się ta postać i grałem tym aż po sezon 3 ;)

Opublikowano

Pierwszy grany : Master YI

Kupiony : Annie (dziś na 2 lvl xD) za 450 IP i od dziś ciągle bije nią na midzie :)

Za 6300 narazie nie ma, Annie na ta chwile tylko.

Opublikowano

Oczywiście Lucianek ;)

Mudzyn zawsze podoła na dolnej alejce ;p

Mocne early i nie słaby leit.

Oprucz tego posiada dasha więc zawsze ucieknie ;)

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Pierwszy raz zagrałem Tristaną (jeszcze za czasów kiedy nie było EU serwerów ;O) Ale tam wbiłem 10 lvl więc średnio :P
 

Na eu pierwsza postać którą grałem to Morde, kupiłem pierwszą Morganę, a za 6300 to khazix ;)

Opublikowano

Pierwszy grany-Ashe

Pierwszy kupiony-Ashe

Pierwszy kupiony za 1350-Tryndamere

Pierwszy kupiony za 3150-Anivia

Pierwszy kupiony za 4800-Irelia

Pierwszy kupiony za 6300-Darius

Nawet pamiętam kogo zabiłem pierwszego-Renekton

Pierwszy skin-Akali Pielęgniarka

Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali ) - Ashe , kochalem ta postac :)


Jakiego championa pierwszego kupiliście? - teemo , mialem 8k IP i kupilem teemo bo balem sie wydac na postac za 6300 xD


Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300? - Jinx , polecam wszystkim!


Jaki był twój pierwszy main - teemo :)


Opublikowano

Master Yi ;) mój pierwszy main nawet do niego skina kupiłem po przecenie :D 

 

 

 

 

 

                                                              minionek_5956.png

Opublikowano

Pamiętam, że pierwszym granym champem była Annie, pierwszym kupionym Master, pierwszy main Amumu a za 6300 bodajże Vi.

Opublikowano

Gangplank za 3150 . potem zebralem 18k ip i kupilem zle runy pod kryt dmg . zamiast szanse na kryta :D

MC KONDUKTOR 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...