Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champion był twoim pierwszym granym i kupionym?:)


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszym jakim grałem był chyba Master Yi,Kayle 1 kupiłem i to za RP!!! :D.Hmm Diane kupiłem też za rp z przeceny ale oddałem ją by odzyskać rp, potem kupiłem dariusa i do dzisiaj nim gram. Teemo mainowałem po prostu najlepszy champion na tamte czasy !


Opublikowano

pierwszy master

pierwsza kupiona postać akali za rp w przecenie bo w enemy raz miałem akali ze statami 39/5 :D

pierwszy main akali aż do teraz chociaż bardzo mało nią gram to jak mi się trafi na aramie nie ma mocnych

pierwsza za 6300 jinx zły wybór nie gram nia

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali ) - Ryze


Jakiego championa pierwszego kupiliście? - Ryze


Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300? - Yasuo (Gram od końca sezonu drugiego kupywałem ciagle tanie champy)


Jaki był twój pierwszy main - Ryze


Opublikowano

Pierwsza postać którą grałem - Ashe.

Pierwsza postać którą kupiłem - zbierałem przez cały czas na Dravena i jako pierwszego go kupiłem ;)

DIG86Gz.jpg
Opublikowano

Pierwsza postać, którą grałem - Ashe

Pierwsza kupiona postać - Jax

Pierwsze postać za 6300 - Yasuo

Pierwszy Main - Jinx

Opublikowano

Pierwszy raz grałem Varusem a drugi Zyrą
Pierwszym championem kupionym był nasus.
1 maimem była katarina albo orianna.
Ach te początki :D

Opublikowano

Jakim championem graliście po raz pierwszy - Veigar


Jakiego championa pierwszego kupiliście -Katarina


Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300-Ziggs

Opublikowano

Pierwszy grany : Talon

Pierwszy kupiony : Master Yi

Pierwszy kupiony za 6300IP: Brand

Pierwszy taki prawdziwy main to był Jax- TOP Lee Sin - Jungle MID - praktycznie wogóle nie grałem jak coś to Kata Ahri Yasuo ADC : Ezreal (jeszcze przed nerfami <3) Support : Jak już to Morgana Leona Thresh

Może coś poknociłem bo nie pamiętam na 100% bo to było 4 lata temu xD

 

Najlepiej wspominam Sivir po reworku taki op s**t że miałem nią 20-1 (w grach ofc.)

Opublikowano

Pierwszy raz grałem Tristaną(chyba) ale kupiłem Ashe jaką pierwszą natomiast Ashe była tylko narzędziem, od początku chciałem Akali, dzięki Ashe łatwiej mi się zarobiło na Akali po prostu niż bym to robił Tristaną.

Pierwszy za 6300 to Zed.

Pierwszy main to Akali.

Opublikowano

pierwszy grany mf

pierwszy kupiony ashe

pierwszy za 6.3k fiora

pierwszy main jax

----

edit

^up fizz nie kosztuje 6300 :D

ale kosztował

<>

Opublikowano

Pierwszy grany: Sivir

Pierwszy Kupiony: Sivir

Pierwszy za 6.3k IP: Draven

Pierwszy main: Draven

I ogólnie do teraz mainuje Dravena

Opublikowano

 

Jakim championem graliście po raz pierwszy ( oprócz Tutoriali )

Jakiego championa pierwszego kupiliście?

Jakiego championa kupiliście pierwszego za 6300?

Jaki był twój pierwszy main

Pierwsza postacia jaka gralem byl Biltzcrank (rotacja)

Pierwszym championem, którego kupiłem był Pantheon, do teraz pamiętach te chwile, gdy jeszcze noobem byle, gdy latalem za fragami nie liczac sie z turrentami ^_^

srsly- Gralem z kolega 30 lvl, ja mialem wtedy chyba 10 ( wtedy jeszcze mozna bylo na 10 grac normale, tak) Pierwszy item, który kupywałem do Pantheona to był Doran Ring ^_^ 

Pierwszy championa, którego kupiłem za 6300 to była Fiora ;)

Pierwszy main ? Master Yi/Kata

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...