Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ShivaMt2 - Easy/Medium - Zajrzyj koniecznie!


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Beta jakoś do środy/czw.

Czy coś planujemy? Co masz dokładnie na myśli?

Czy planujecie powiększone raty na starcie? Może coś innego?

 

@Edit u mnie jest wszystko ok :D

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Beta jakoś do środy/czw.

Czy coś planujemy? Co masz dokładnie na myśli?

 

Na przykład jakieś raty serwerowe, dzien po starcie jakiś ev.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Czy planujecie powiększone raty na starcie? Może coś innego? @Edit u mnie jest wszystko ok :D

 

Na przykład jakieś raty serwerowe, dzien po starcie jakiś ev.

Rat na start nie będzie, ponieważ exp i tak jest na początku dobry,

natomiast jakieś eventy z ratami raz na jakiś czas, zuo, OX, oczywiście będą.

 

Pozdrawiam

sygna.jpg

Opublikowano

Nie działa Ci strona?

U mnie jest wszystko ok, u innych z tego co wiem również.

 

Ale u mnie nie jest, nie pytalem sie  co jest u innych.

Mozna o dl? + jakies konto na bete?

Opublikowano

Dl podał UP, konto zrobisz tutaj:

http://shivamt2.com/index.php?kontent=rejestracja

Down:

http://shivamt2.com/pobierz

Jak nie działa Ci strona spróbuj wyczyścić ciasteczka lub sprawdź na innej przeglądarce.

Pozdrawiam.

 

Probowalem wczesniej, az taki glupi nie jestem. 

Teraz weszlo, korzystam poki mozna.

Bugi mozna wypisywac na forum? Gram +/10 minut i mam 2 ;d

Opublikowano

Probowalem wczesniej, az taki glupi nie jestem. 

Teraz weszlo, korzystam poki mozna.

Bugi mozna wypisywac na forum? Gram +/10 minut i mam 2 ;d

Na forum wszelkie bugi, dziwne, że po 10 min masz 2 bugi, może nie masz aktualnego clienta itp.

Beta jeszcze potrwa kilka dni więc jest ok.

sygna.jpg

Opublikowano

Na forum wszelkie bugi, dziwne, że po 10 min masz 2 bugi, może nie masz aktualnego clienta itp.

Beta jeszcze potrwa kilka dni więc jest ok.

 

Tak, mialem nie zaktualizowanego clienta, po 15 minutach mnie wyebao, bede musial spatchowac. ;d

Opublikowano

Tak, mialem nie zaktualizowanego clienta, po 15 minutach mnie wyebao, bede musial spatchowac. ;d

Patcher już działa bez problemów więc możesz spokojnie spatchować

sygna.jpg

Opublikowano

Nie trojan, tylko wirus wykrywany przez niektóre antywiry spowodowane przez zabezpieczenie clienta.

Dungeony wszystkie są sprawne.

Przypomnienia haseł nie zawsze dochodziły w zależności od poczty.

Exp został zmieniony.

 

Więc chyba coś słabo z tymi bugami ;P

No mówisz, że mało komu się udaje, mam nadzieje, że akurat u nas się uda i wszystko aktualnie na to wskazuje.

 

Pozdr.

 

Przez niektóre? Masz na myśli wszystkie antywirusy. Zabezpieczenia clienta spowodowały wirusa? Pierwsze o tym słyszę. I nie wirusa tylko trojana, bo dobrze wiem co antywirus mi wyświetla. Są? Masz na myśli teraz czy od początku serwera?

 

Wszystko wskazuje, że wam się to uda. Czyli co wskazuje? Nie mów hop, póki nie skoczysz.

Opublikowano

 

 

Przez niektóre? Masz na myśli wszystkie antywirusy. Zabezpieczenia clienta spowodowały wirusa? Pierwsze o tym słyszę. I nie wirusa tylko trojana, bo dobrze wiem co antywirus mi wyświetla. Są? Masz na myśli teraz czy od początku serwera?

 

Wszystko wskazuje, że wam się to uda. Czyli co wskazuje? Nie mów hop, póki nie skoczysz.

Ty się z dupą na rozum zamieniłeś ? W wielu clientach tak jest żeby zabezpieczyć pliki. 

 

To nie jest wirus, dodaj Shiva do wyjątków.

Wykrywa Ci wirusa bo Shiva jest spakowana jakimś tam programem którego antywir traktuje jako wirus typu enigma protector ..

36312214307482163419.jpg

Opublikowano

O czeeeeeeść :D

Może bym coś ''pokopał'' na tym serwerze? :D

To nie minecraft ani Polska reprezentacja ;d

Jednak poexpić zawsze możesz, zapraszam :)

 

Odwiedzajcie nasze forum oraz TS, linki na stronie głównej.

sygna.jpg

Opublikowano

Nie ma mnie na becie więc nie wiem.

Tekstury są takie same jak w poprzednim starcie? Jak tu z 6/7, są czy nie ma?

6/7 są wyrzucone całkowicie i ich nie będzie

tekstury są podobne, zależy co dokładnie masz na myśli

sygna.jpg

Opublikowano

Czy miasta mają taką sama ponurą atmosfera jak wtedy? ;

 

Po prostu "klimatyczną" nie ponurą... ;P

Mi tam się podoba.

Ale tak, są te same style miast.

Opublikowano

 

Po prostu "klimatyczną" nie ponurą... ;P

Mi tam się podoba.

Ale tak, są te same style miast.

 

Każdy ma inne gusta :)

 

 

Łopatka do steków i chochelka do zupy jako broń? O_o

 

Co wyście brali!?

Mocną herbate.

 

Dziś został min. naprawiony egzekutor bitew, oraz wiele wiele innych mniejszych rzeczy dotyczących min. dropu, questów oraz pvp.

sygna.jpg

Opublikowano

Mam pobranego najnowszego Net Framkework'a (4) i jak odpalam autopatchera to wyskakuje mi :

Autopatcher.exe -.NET Framework Initialization Error
Unable to find a version of the runtime to run this application

 

Wie ktos moze o co chodzi ? ^_^

00381637475378013724.png
Opublikowano

Mam pobranego najnowszego Net Framkework'a (4) i jak odpalam autopatchera to wyskakuje mi :

Autopatcher.exe -.NET Framework Initialization Error

Unable to find a version of the runtime to run this application

 

Wie ktos moze o co chodzi ? ^_^

Hmm dziwne troszke,

spróbuj odpalić Windows Update i to powinno rozwiązać sprawę.

 

Wrazie dalszych problemów pisz, jednak przed startem i tak będzie wrzucony najnowszy aktualny client, na którym spokojnie będziesz mógł grać.

Pozdrawiam.

sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...