Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ShivaMt2 - Easy/Medium - Zajrzyj koniecznie!


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Info: Beta już ON!

Wbijać na nią możecie na naszej stronie.

 

bkdh.png

 

 

 

 

i864.png

 

ShivaMt2 jest serwerem Medium/Easy.

Prace nad projektem trwały już od grudnia zeszłego roku,

przez ten czas zdążyliśmy dopracować grę w większości aspektów.

Ciągłe poprawki są cały czas wprowadzane, by grało się wszystkim jak najlepiej :)

 

hwsm.png

 

46rd.png


t7cq.png

 

Raty są dostosowane osobno na każdym przedziale lvlowym,

wbicie 80lvl, jest easy, zajmuje nam chwilę, od 100 idzie już coraz ciężej

i przechodzimy na raty Medium.

(Przykładowy % rat jest podany w generatorze)

 

zy8g.png

www.shivamt2.com

9y0u.png

http://shivamt2.com/index.php?kontent=rejestracja'>http://shivamt2.com/index.php?kontent=rejestracja

c10x.png

http://shivamt2.com/pobierz'>http://shivamt2.com/pobierz

09rn.png

https://www.facebook.com/pages/Shivamt2/141968275992538

9h0p.png

Na stronie

yq1o.png

 

Na start otrzymamy podstawowe przedmioty,

zmieniliśmy trochę wygląd początkowego eq by nie było wam,

aż tak nudno. Ikonka małych wrót służy do teleportacji.

 

kxzw.png

gv4m.pngkc2m.png

ropf.png36tf.png

 

 

z1pl.png

 

 

 

78c7c3.png5f5e.pngt8y1.png

 

 

culh.png

 

Skille dostajemy na P na 5lvl'u, wystarczy się udać po nie do uriela!

 

 

8p9p.png

 

Na naszym serwerze będzie dozwolony i całkiem legalny BS.

Jest on pod F5 na klawiaturze.

Zrobiliśmy to udogodnienie, by gra była jeszcze przyjemniejsza :)

 

a7uc.png

 

3scp.png

 

bb6286.jpg

 

 

amh0.png

 

Na nowej odsłonie nie uraczycie już 6-7 bonusów.

Posłuchaliśmy graczy i zostały one CAŁKOWICIE usunięte!

 

c5fe.png

 

Na naszym serwerze zostały lekko zmienione wyglądy miast,

nie ma w tym akurat wiele nowości, bo wiele ludzi

nie lubi po prostu przesadnie wymienionych obiektów.

 

0jvf.png

 

1jv5.png

 

wz8f.png

 

jqkc.png

 

dwex.png

 

1pux.png

 

 

6fdn.png

 

Na naszym serwerze posiadamy bardzo rozbudowany system ulepszeń.

Bronie wytwarzamy tradycyjnie z broni na 65, którą przerabiamy na tą od 80lvl.

Następnie każde przerobienie jest o 10lvl wyższe, aż do 200lvl.

Tak samo wygląda sprawa ze zbrojami.

Biżuterię przerabiamy tradyzyjnie z bizu. z nieb lez.

Będzie można ją nosić od 100, a następnie 150 poziomu.

 

 

t870.png

 

 

vxgf.jpg7zrk.jpg0lu5.jpg

 

kmuxa.jpgt9h0.jpgv61y.jpg

 

1nkw.jpgun9q.jpgk87p.jpg

 

gch1.jpgzawo.jpgd45v.jpg

 

tdpf.jpg

 

9nou.jpg3wlk.jpgtj66.jpg

 

uqlm.jpg3l72.jpgx6h1.jpg

 

dbdn.jpg2jwj5.jpgjs3m.jpg

 

d615.jpgkf2yr.jpg10zl.jpg

 

4q8o.jpg

 

95jd.jpgp2ak.jpg9hwi.jpg

 

24uv.jpgwva9.jpgzn0y.jpg

 

1bs9.jpgc47j.jpgx766.jpg

 

x0ud.jpgfrwa.jpg0oc9.jpg

 

3fgs.jpg

 

nrmh.jpgbziw.jpg0fy8.jpg

 

vu23.jpgtkx3.jpgxsdu.jpg

 

dolr.jpg8nqn.jpg3s0b.jpg

 

ee5v.jpgt6g6.jpg1h8q.jpg

 

9f74.jpg

 

q19r.jpgj7mz.jpgtqjn.jpg

 

52rr.jpgqpy8.jpg9th9.jpg

 

nk1qs.jpg773e.jpge6k1.jpg

 

k1gk.jpgx25v.jpg5ipx.jpg

 

ygi3.jpg

 

rgev.jpg7218u.jpgc1vs.jpg

 

apxl.jpg0fkw.jpggdee.jpg

 

mu8v.jpggdne.jpg06gy.jpg

 

7ou7.jpg11uy.jpgg241.jpg

 

zq2q.jpg

 

6lsh.jpgo23o.jpgz7hw.jpg

 

cc42.jpgqscq.jpgb6mkp.jpg

 

x9rv.jpgj7syt.jpgkpyb.jpg

 

2aw2.jpg0kou.jpgxbiv.jpg

 

vxwa.jpg

 

 

 

sn3v.png

 

 

00fd.pngni20.png

 

doqb.png1vin.png

 

4hkb.png5vz5.png

 

2x7o.pngtuob.png

 

qc6e.png7uge.png

 

do5d.png2c6g.png

 

3w4u.pngtit8.png

 

 

 

8ul2.pnge89e.png

 

nbij.pngvm3t.png

 

b3pl.png8uod.png

 

il76.pngd26s.png

 

x45v.pngrbjw.png

 

0pvi.pngnfex.png

 

b57l.pngnbnj.png

 

 

 

wfcc.pngwfcc.png

 

lt2m.pngzus0.png

 

ynvp.pngki5d.png

 

b5jg.pngggde.png

 

t3xk.png6ojv.png

 

6tzz.pngo4c2.png

 

k6hv.pngl6o6.png

 

 

 

td78.png9cyg.png

 

afjn.pngdj49.png

 

qbb4.pngdn64.png

 

rw0f.png21su.png

 

m1mv.pngy8lt.png

 

7wjo.pngsd3q.png

 

kjpd.pngj0pf.png

 

 

gnk3.png

 

 

19bi.png

 

 

 

r7xh.png

 

Wierzchowce dają bonusy przydatne w expie.

Będzie je można zakupić w IS,

otrzymać za questy bądź dropnąć z bossów.

 

7fz8.png4clc.png

6j0h.png0yz1.png

 

 

yr9t.png

 

Nie chcieliśmy by serwer wiał nudą,

z tego też powodu wszyscy npc występujący w grze,

zostali zamienieni na nowych!

 

e1bw.png7w0r.png

 

bob4.pngfxmr.png

 

e8zx.png8xpe.png

 

s91q.pngptqf.png

 

b0gm.png1cqn.png

 

6xwq.pngotmn.png

 

 

xhoz.png

 

 

 

exng.png

 

pm71.png

 

9vnm.png

 

vy31.png

 

ch5y.png

 

2onb.png

 

iw3b.png

 

2f55.png

 

7vgf.png

 

ytxd.png

 

ndzh.png

 

q6a2.png

 

xik3.png

 

udey.png

 

1y5v.png

 

0oz3.png

 

8xns.png

 

y6x1.png

 

ha4x.png

 

6wcf.png

 

k67z.png

 

s3pt.png

 

2va5.png

 

a50m.png

 

 

41pe.png

 

Fabuła na naszym serwerze nie jest bardzo rozbudowana,

postanowiliśmy stworzyć proste questy, w końcu to serwer easy/medium

i nikomu nie będzie się chciało robić zaawansowanych questów.

Za polowania otrzymamy min. magiczne metale, za deszcze metinów,

ulepszacze niezbędne do wytworzenia zbroi do expa.

Za biologa sami się dowiecie jaka nagroda czeka :)

 

z0nh.png

 

6r80.png

 

jfw3.png

 

h0iq.png

 

xt5m.png

 

3bo7.png

 

v654.png

 

U uriela na rynku będziecie mogli skasować przedmioty,

których nie można wyrzucić, by nie plątały się bezsensownie w waszym EQ.

 

w5nd.png

 

Na serwerze będą często zapowiadane eventy OX,

jednak nie za często by też nie rozpieścić za bardzo naszych graczy :)

 

rppv.png

 

U staruszki będzie możliwość cofnięcia min. berserka z P na M lub G.

Jest to spowodowane tym, że nie każdy preferuje posiadanie,

tych, że skilli na poziomie Perfect.

 

jx7f.png

 

Nasz serwer posiada sporo złożonych i nowych dungeonów.

Wiele z nich jeszcze nigdzie nie widzieliście,

a nasz serwer jest pierwszym, który je posiada.

Autorsko exportowane obiekty, z pewnością wam się nie znudzą :)

 

3c83.png

 

 

6wv2.png

 

 

qldf.png

 

 

nshl.png

 

dt8u.png

 

 

cquz.png

 

 

riag.png

 

ej0x.png

 

 

sh5b.png

 

 

g9gh.png

 

qpn8.png

 

 

swrn.png

 

 

cxlc.png

 

x4o6.png

 

 

nh7q.png

 

 

9jvn.png

 

uod1.png

 

 

ghph.png

 

Każdy pet będzie dawał te same bonusy,

expiąc go jego punkty będą coraz większe.

Maksymalny poziom peta to 20.

i1t4.pngdb21.png

0k0l.pngiziv.png

j19d.png9n68.png

evsk.png9hh5.png

 

8gcc.png

 

 

- [GA]Harion

-[GA]Vinox

-[GM]eizO

-[GM]QuieroPoder

-[TuT]JuPiK

-[TuT]Que

-[TuT]Icry

-[Wiki]Kropeczeq

 

 

 

x4c0.png

 

Czekasz na nasz start?

Pokaż wszystkim, że właśnie u nas będziesz grał,

ustaw sobie tą prześliczną sygnaturkę!

 

1398291349-U247153.png

 

Planowany start? Pomiędzy 25 Lipca - 2 Sierpnia

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego serwerowego kanału na YT!

http://www.youtube.com/channel/UCTsV6LPR-j64cqF5iOokUxg

Najważniejsze zmiany na nowej odsłonie,

info znajdziecie w poniższym filmiku oraz na naszym forum!

 

 

Podoba się zapowiedź?

Zostaw lajka!

 

 

Ss'y weryfikacyjne(oraz generator):

 

1

glc5.jpg

2

jie1.jpg


 


Generator:

 


gpmt2nazwa-ShivaMt2.png

gpmt2-Procesor.png
xeon
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
32
gpmt2-Lacze.png
1gbs

gpmt2-Strona%20Glowna.png

www.shivamt2.com

gpmt2-Rejestracja.png





http://shivamt2.com/index.php?kontent=rejestracja'>http://shivamt2.com/index.php?kontent=rejestracja

gpmt2-Item%20Shop.png





http://shivamt2.com/

gpmt2-Client.png





http://shivamt2.com/pobierz'>http://shivamt2.com/pobierz

gpmt2-Latka.png





http://shivamt2.com/pobierz'>http://shivamt2.com/pobierz

gpmt2-Skan%20Latki.png





http://shivamt2.com/pobierz'>http://shivamt2.com/pobierz

gpmt2-Na%20Start.png

podstawowe eq
gpmt2-Exp.png
x 600%
gpmt2-Drop.png
x 200
gpmt2-Yang.png
x 100

gpmt2-Administracja.png
[GA]Harion
[GA]Vinox


gpmt2-Od%20autora.png
Zapraszam do głównej prezki



 

sygna.jpg

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grałem na 1 odsłonie i juz nie pamiętam ale server chyba padł. Jedynie co mi sie nie podoba to początkowe eq ....

Dodajcie BS'a do gry

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Grałem na 1 odsłonie i juz nie pamiętam ale server chyba padł. Jedynie co mi sie nie podoba to początkowe eq ....

Dodajcie BS'a do gry

Popełniliśmy kilka błędów, min za ciężko było z expem i eq, oraz były 6-7 bonusy.

Teraz to zmieniliśmy i mamy nadzieje, że będzie o wiele lepiej!

Wszystko teraz będziemy testować przez prawie 2 tyg na becie, czy jest ok.

Pozdrawiam :)

sygna.jpg

Opublikowano

Gdzie można zgłaszać event. bugi etc ? Jak będę miał czas to coś nagram :)

Na naszym forum, na stronie głównej serwera znajdziesz do niego odnośnik.

sygna.jpg

Opublikowano

Na naszym forum, na stronie głównej serwera znajdziesz do niego odnośnik.

 

Okey , dla graczy z bety jakieś gratisy czy nic ? 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Okey , dla graczy z bety jakieś gratisy czy nic ? 

Zależy od tego co owy gracz do bety wniesie.

Jeśli znajdzie jakieś bugi itp. to jak najbardziej.

sygna.jpg

Opublikowano

Oj chyba hajs z s1 się skończył to robią reaktywacje. Nie polecam wykorzystują passy swoich byłych gm i wlamują się na serwery dziecinada.

Opublikowano

Grałem na s1. Grało się świetnie, do momentu gry główny HA zaprzestał interesować się sprawami serwera. ;/ Natłok obowiązków z tego co pamiętam... ;<

 

Co mogę powiedzieć o serwerze?

Zagram na 100% i zmiany wprowadzone w tej odsłonie jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają.

Polecam zagrać. ;>

Pozdrawiam

UncleAo

Opublikowano

 

Grałem na s1. Grało się świetnie, do momentu gry główny HA zaprzestał interesować się sprawami serwera. ;/ Natłok obowiązków z tego co pamiętam... ;<

 

Co mogę powiedzieć o serwerze?

Zagram na 100% i zmiany wprowadzone w tej odsłonie jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają.

Polecam zagrać. ;>

Pozdrawiam

UncleAo

 

No niestety, cały czerwiec miałem praktycznie zajęty sprawami prywatnymi i niestety musiałem się całkowicie im poświęcić.

Zapraszam! :) Na pewno będzie lepiej i fajniej niż wcześniej :)

sygna.jpg

Opublikowano

Jest jakis ts3 do kontatku spędzenia czasu z beta testerami czy nic ?

Tak dziś kończymy rangi i niebawem będzie dla wszystkich udostępniony. Narazie jest tylko dla administracji.

sygna.jpg

Opublikowano

Hahahha nie mogę, jednak startujesz z tym czymś?

Serwer pod IS, jest pełno bugów, GM'owie nie wiedzą jak się obsługiwać klawiaturą, permy za darmo na forum (dostałem 8 :P), vinox na ts'ie jedynie będzie podrywał każdą dziewczynę która wejdzie tam,  harion nie umie przyjąć krytyki na klatę. Każdy wie jakie przekręty robił przy tworzeniu shivii ;) A gdy braknie mu argumentów to idzie na siłke. Niezbalansowany serwer. Team i ich przydupasy od razu się plują jak ktoś coś powie złego. Od 3 tygodni na shivii gra nie więcej niż 20 osób. Nie polecam, marnotractwo czasu. :* Całusy od Damona.

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

Jeżeli będziecie brali słowo graczy do siebie, nie będziecie olewać serwera to serwer wypali, wcześniejsza odsłona właśnie przez to upadła, że w ogóle nie braliście pod uwagę tego co my - gracze - mówimy/sugerujemy.

Polecam serwer póki co, na drugą szansę każdy zasługuje.

Opublikowano

Serwer znowu będzie full pod is ?

Znowu będzie pełno bugów ?

Bugiem to cie zrobili...

Wgl bugów nie było, nie grałeś to szczym morde pionku.

Serwer pod is - pety, mounty i pd, ło k***a to pojechali po całości...!

 

Na pewno zagram, grałem na s1 i było świetnie, skoro masz dużo obowiązków, to po wakacjach znów będzie to samo;x Zalatw 2 technika.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Bugiem to cie zrobili...

Wgl bugów nie było, nie grałeś to szczym morde pionku.

Serwer pod is - pety, mounty i pd, ło k***a to pojechali po całości...!

 

Na pewno zagram, grałem na s1 i było świetnie, skoro masz dużo obowiązków, to po wakacjach znów będzie to samo;x Zalatw 2 technika.

 

I itemy pod pvp :)

 

Grałem, lecz zrezygnowałem z tego ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Bugiem to cie zrobili...

Wgl bugów nie było, nie grałeś to szczym morde pionku.

Serwer pod is - pety, mounty i pd, ło k***a to pojechali po całości...!

 

Na pewno zagram, grałem na s1 i było świetnie, skoro masz dużo obowiązków, to po wakacjach znów będzie to samo;x Zalatw 2 technika.

Buhahahhahahahahhahaha bugów nie było? Bug na bugu... ktoś tu chyba naprawdę nie grał...

6/7 całkowicie pod IS, kostiumy, mounty. Pamiętasz koszt fryzur? Ja tak, troszkę drogo. A Pety...?

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

Buhahahhahahahahhahaha bugów nie było? Bug na bugu... ktoś tu chyba naprawdę nie grał...

6/7 całkowicie pod IS, kostiumy, mounty. Pamiętasz koszt fryzur? Ja tak, troszkę drogo. A Pety...?

Fryzury? 10 SM :D

 

I itemy pod pvp :)

 

Grałem, lecz zrezygnowałem z tego ;)

Które te itemy, wymieniaj.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Buhahahhahahahahhahaha bugów nie było? Bug na bugu... ktoś tu chyba naprawdę nie grał...

6/7 całkowicie pod IS, kostiumy, mounty. Pamiętasz koszt fryzur? Ja tak, troszkę drogo. A Pety...?

Banda hejterów odwiedziła temat, ale spoko, temat przynajmniej zawsze będzie na górze :)

Nie wiem czy ktoś nie umie czytać, czy jest taki ślepy, ale 6-7 już nie będzie,

a co za tym idzie z IS też zostaną usunięte.

 

Zatem w IS będą podstawowe rzeczy jak na każdym serwerze, przecież metale też będą u handlarki.

 

Co do czasu, teraz mam go o wiele więcej, we wrześniu również powinno być spoko.

Pozatym teraz w teamie nie mamy 2-3 osób lecz 8, to też spora różnica.

 

Co do bugów, fajnie rzucać oszczerstwami w moim kierunku, lecz liczyłbym na konkrety.

Bo przypomina mi to oszczerstwa ze strony PO na KNP, samo gadanie, zero konkretów.

Zatem zapraszam wszystkich na bete :)

sygna.jpg

Opublikowano

Wbiłem 32 lv mam i co ? Nie polecam ! Zaczynasz gre z przekonaniem ,ze Bo to Bo i robisz eq na orki aby tam ogarniac. I co ? Nagle zmiast bo mamy v1/v2 same pająki ! Na m2 tak hp biorą ,ze no masakra nie polecam

369011438114957985586.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...