Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy transfer na turcje, spis korzyści :)


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak zrobic zeby miec ang jez na turcji ?; P

Opisywalem to gdzies na 2 stronie w tym temacie

czy na nordicu tez są timery na tab czy tylko tu? xD

i tu i tu :)

rbd2t1.png

Opublikowano

Transfer zakończony niepowodzeniem.

 

Powód :

W trakcie transferu nastąpił nieoczekiwany błąd 9408.

 

Co zrobić?

Wyjdz z teamow na swoim koncie

rbd2t1.png

Opublikowano

Przenoście przenoście się, ale nanordica junie wrócicie :)  <3

jak cos chcesz pisz steam:pimbogiem, nie spamuj pw, ty.

Opublikowano

Jak ktoś ma parę groszy to bez problemu wróci -.-

no i co z tego? możesz tam wbic chall'a, a na nordicu bedziesz dalej w goldzie czy gdize tam byles albo nizej :)

jak cos chcesz pisz steam:pimbogiem, nie spamuj pw, ty.

Opublikowano

czyli co jak na turkach wbije challenger i przeniose sie na eune to da mnie tam gdzie bylem przed transferem  czy jak?

Opublikowano

czyli co jak na turkach wbije challenger i przeniose sie na eune to da mnie tam gdzie bylem przed transferem  czy jak?

niżej, bo spadniesz przez nieaktywność xDD
Opublikowano

wbijasz challenger. Odbierasz nagrody za sezon i wracasz z ramka challangera

Dodaj do teamu, nick ECLC, będę z wami grać za kilka dni gdy platyne wbije.

Opublikowano

a jak wbije diaxa i po sezonie sie przeniose to ranke bede mial diaxa ?

Sam mieszasz. Po sezonie czyli po restarcie. To jak po restarcie chcesz miec diaxa? 10 meczy i jesli zageasz dobrze to bedziesz mial...

Może ktoś sprawdzić z kogoś kto przeniósł konto czy może przenieść inne konto ?

czy ja musze to powtarzac setki razy? Czekaj na jebana pelna aktualizacje serwerow. Ciezko?

rbd2t1.png

Opublikowano

Sam mieszasz. Po sezonie czyli po restarcie. To jak po restarcie chcesz miec diaxa? 10 meczy i jesli zageasz dobrze to bedziesz mial...

czy ja musze to powtarzac setki razy? Czekaj na j****a pelna aktualizacje serwerow. Ciezko?

a kiedy będzie bo chcę karać kebabów 

Opublikowano

a kiedy będzie bo chcę karać kebabów

rioterem to ja nie jestem. Przykro mi. Zobaczymy jak to riot ogarnie. Moze byc dzis, a moze byc dopiero jutro. Nie wiem, najlepiej jest napisac do supportu

rbd2t1.png

Opublikowano

A wygrane normali beda od nowa ?

Przechodzac tracisz tylko lige. Tylko i wylacznie

Po rozegraniu 1 meczu Twoje mmr przydziela Cie do ligi i w niej grasz :)

rbd2t1.png

Opublikowano

a jak mam na koncie 800 honorów podliczając to trace czy mam ?

Tracisz, ale Turcy hojni i w prawie każdej grze dostajesz.

giphy.gif ­

Opublikowano

Po przejściu nie zresetuje dywizji, nie wyczyści RP,ip,LP ??

Po przejsciu jestes w unranked. Rozgrywasz 1 mecz i patrzac na Twoje elo z EuNe trafiasz do odpowiedniej div.

Rp ip nie tracisz

rbd2t1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...