Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy transfer na turcje, spis korzyści :)


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie rozumiem :D Piszecie, ze po przeniesieniu na serwer Turecki można zmienić LOGIN  i NICK czy tak jest ? Tzn nick na pewno można zmienić, ale czy LOGIN również ? Mógł by mi ktoś powiedzieć jak to jest dokładnie ? :P

Opublikowano

Nie rozumiem :D Piszecie, ze po przeniesieniu na serwer Turecki można zmienić LOGIN  i NICK czy tak jest ? Tzn nick na pewno można zmienić, ale czy LOGIN również ? Mógł by mi ktoś powiedzieć jak to jest dokładnie ? :P

 

musi byc zajety twoj login na turcji.. czyli stworz konto na turcji ze swoim loginem i nickiem z drugiego serwera

EnforceVIP: aHR0cDovL3d3dzguemlwcHlzaGFyZS5jb20vdi84NzUyOTI0MC9maWxlLmh0bWwNCg==

 

Paczka ze skryptami, poradnikiem, bibliotekami.

Opublikowano

A co z nickiem? :O

Z nickiem ci chyba wydymali :D

 

Pytaneczko, jak przejść na turka?

I czy aby napewno się opłaca?

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Dodawać mnie: ECLC :D

 

Już się udało, tamten błąd naprawiłem.

Opublikowano

yyy... co się stało :O

 

131511405452389378492.jpg

 

w czym problem? nie chciałeś takiego nicku :D? napisz na pw w razie problemów. coś zdziałamu

aaa. zmien język na eng lub pl, może u nich nicki są inaczej zapisywane :D

rbd2t1.png

Opublikowano

pierwszy ranked i zachowanie w lobby:

 

amzoys.jpg

 

+ każdy idzie na linie na którą chce bez żadnych sprzeczek 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Cześć, mam dwa pytania odnośnie serwera tureckiego.

1. Jak zmienić tam nick?

2. Czy da się język zmienić na angielski, jeśli tak to jak?

giphy.gif ­

Opublikowano

Jak coś dodawać mnie, nick : Bobek534 .Wymyśliłem ten nick jak byłem bardzo malutki, i ogólnie gram na pierwszym koncie ever (czytaj. Jest tam 15 lvl, a na EUNE mam 22 lvl jak coś :D )

Opublikowano

Cześć, mam dwa pytania odnośnie serwera tureckiego.

1. Jak zmienić tam nick?

2. Czy da się język zmienić na angielski, jeśli tak to jak?

co do 1 jezeli chcesz zmienic nick to załóż przed przeniesieniem konto na tureckim i nazwij tak jak na EUNE, przy przeniesieniu bedziesz musiał podac inny nick bo ten co masz na EUNE bedzie zajęty :)

Opublikowano

aha i jeszcze taka informacja jak by ktos nie wiedzial, na turcji i rosji w 1 teamie mogą być 2 duo.


Cześć, mam dwa pytania odnośnie serwera tureckiego.

1. Jak zmienić tam nick?

2. Czy da się język zmienić na angielski, jeśli tak to jak?

 

1. Załoz konto na turcji z takim nickiem jaki masz obecnie na EUNE.

2. Tak da sie, opisane na poprzedniej / ich stronach.

EnforceVIP: aHR0cDovL3d3dzguemlwcHlzaGFyZS5jb20vdi84NzUyOTI0MC9maWxlLmh0bWwNCg==

 

Paczka ze skryptami, poradnikiem, bibliotekami.

Bywalec
Opublikowano

Nick: Amenoyune

dodawać. jak na razie pickuja wszyscy dobrze, lel. 

 

 

MIAŁEM 2 TROLLI W LOBBY, gra ktoś duo? 

Opublikowano

co do 1 jezeli chcesz zmienic nick to załóż przed przeniesieniem konto na tureckim i nazwij tak jak na EUNE, przy przeniesieniu bedziesz musiał podac inny nick bo ten co masz na EUNE bedzie zajęty :)

 

aha i jeszcze taka informacja jak by ktos nie wiedzial, na turcji i rosji w 1 teamie mogą być 2 duo.

 

1. Załoz konto na turcji z takim nickiem jaki masz obecnie na EUNE.

2. Tak da sie, opisane na poprzedniej / ich stronach.

A jak już przeniosłem konto na Turcję ? xD

giphy.gif ­

Opublikowano

A jak już przeniosłem konto na Turcję ? xD

Albo 13900 IP. A w ogólne czemu wszyscy Turkowie mają te opaski za honor, friendly itp?

Opublikowano

Albo 13900 IP. A w ogólne czemu wszyscy Turkowie mają te opaski za honor, friendly itp?

 

bo sobie daja nawzajem jebane kebaby

EnforceVIP: aHR0cDovL3d3dzguemlwcHlzaGFyZS5jb20vdi84NzUyOTI0MC9maWxlLmh0bWwNCg==

 

Paczka ze skryptami, poradnikiem, bibliotekami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...