Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Enforce Vip - Download. Darmowy VIP do Bot of Legends!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Enforce nie ma i nie będzie te SSy to fake a ludzie tylko pie*dolą :) Enforce będzie jak Wietnamce go udostępnią o ile w ogóle będzie bo jakiegoś poruszenia na ich stronach w Enforce 4.12 nie było

@Secton Nie mówię że tylko żółtki są oświeceni w tym, po prostu mi nie wmówisz ze gościu który ma zachowanie gimnazjalisty i maniery godne marginesu społeczeństwa.. Pewnie, mamy ludzi myślących w Polsce ale on raczej do nich nie należy, poza tym mi na tym enforce nie zależy ale danie linków z działającym enforce to jedyny sposób by udowodnić ze enforce działa inaczej niech sobie odpuszczą nabijanie postów tym pie*doleniem :P Ja też mam to w dupie tego enforca połowa skryptów po bugowana a reszta nie działa..


MEGUSTA

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Enforce nie ma i nie będzie te SSy to fake a ludzie tylko pie*dolą :) Enforce będzie jak Wietnamce go udostępnią o ile w ogóle będzie bo jakiegoś poruszenia na ich stronach w Enforce 4.12 nie było

 

@Secton Nie mówię że tylko żółtki są oświeceni w tym, po prostu mi nie wmówisz ze gościu który ma zachowanie gimnazjalisty i maniery godne marginesu społeczeństwa.. Pewnie, mamy ludzi myślących w Polsce ale on raczej do nich nie należy, poza tym mi na tym enforce nie zależy ale danie linków z działającym enforce to jedyny sposób by udowodnić ze enforce działa inaczej niech sobie odpuszczą nabijanie postów tym pie*doleniem :P Ja też mam to w dupie tego enforca połowa skryptów po bugowana a reszta nie działa..

Wiesz co to epvp buraku? A no tak, pewnie masz range zwykłego usera i 0 postów xD W działach dla premium jest sporo wskazówek nt. efv 4.12, a sami Niemcy są bardzo pomocni, to samo Inforge. Przestań robić z siebie pajaca z tymi linkami, na epvp by już Cie wyśmiali mocno, ale tutaj dostane bana za flame.

połowa skryptów nie działa, a to ciekawe 697911404511515753872.png

Opublikowano

Ej to nie działa , pisze failed download 

;___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________;

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM SIĘ KŁANIA

 

Kilkadziesiąt stron płaczu i żalu że nie działa a ty nawet jednej nie przeczytałeś

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam failed to login, mimo usunięcia Bola z Appdata (Nie miałem configu). Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi?

 

A ty podstawówke już skończyłeś, bo z czytaniem to u Ciebie krucho.

Podany wyżej enforce nie działa  -.-

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...