Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CradosMt2.pl - Odkryj Wspaniały Świat Magii !


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serverek poezja :) 

Hard + normalny czas respa bossów/metinów + 2 stopnie bonusów = 10/10 ^^

Ja zawitam na pewno ,szukałem servera w stylu niemieckiego Calyps* i znalazłem :)

 

Pozdrawiam i powodzenia w prowadzeniu servera.

 

PS.

Co do liczby graczy ,polecam robić eventy co 2-3 dni albo i więcej to się ludzi naleci :)

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja powala, bardzo ładna. Serwer zapowiada się z*********e, ale czy Admini będą często aktywni na ts i na serwerze ? Mam nadzieję, że tak. Na pewno zagram, POWODZENIE :)


Lubi%C4%99%20Mleko%20;3.png

Opublikowano

Serverek poezja :)

Hard + normalny czas respa bossów/metinów + 2 stopnie bonusów = 10/10 ^^

Ja zawitam na pewno ,szukałem servera w stylu niemieckiego Calyps* i znalazłem :)

 

Pozdrawiam i powodzenia w prowadzeniu servera.

 

PS.

Co do liczby graczy ,polecam robić eventy co 2-3 dni albo i więcej to się ludzi naleci :)

Będzie kalendarz eventów na każdy miesiąc, więc problemów nie będzie z eventami, lecz bez przesady.

 

Prezentacja powala, bardzo ładna. Serwer zapowiada się z*********e, ale czy Admini będą często aktywni na ts i na serwerze ? Mam nadzieję, że tak. Na pewno zagram, POWODZENIE :)

 

No jak dla mnie to bardzo często, zresztą już gracze wspominali, że kontakt z nami jest bardzo dobry.

Opublikowano

Grafika pierwsza klasa

Jestem za usunięciem  dodawania ludzi z innego królestwa do gildi 

Nie mogę się doczekać ! 

kiedy strona?


wolf.gif

Opublikowano

Grafika pierwsza klasa. 

Jestem za usunięciem  dodawania ludzi z innego królestwa do gildi 

Nie mogę się doczekać ! 

kiedy strona?

Będzie ankieta dodana ponownie i zagłosujecie :) 

Strona jest kończona już, niebawem się ukaże.

Opublikowano

Powie mi ktoś jak tutaj jest ze zmiankami 1-5B?

Dwa razy przeczesałem prezentacje i się doszukać nie mogę :/

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Powie mi ktoś jak tutaj jest ze zmiankami 1-5B?

Dwa razy przeczesałem prezentacje i się doszukać nie mogę :/

Więc zmianki możesz zdobyć z metinów ( z metinów na mapce 90/100 leci nawet po 12-13 zmianek z metina ), lecą również z moobków / bossów / misje ( jak wiesz misji jest mnóstwo, a nagrody przednie ).

Natomiast dodania są w sklepie, jak i również lecą z metków / bossów. 

5 bon dropi z bossów / nagrody za misje.

Każdą z wyżej wymienionych rzeczy możesz kupić za PW - w panelu bocznym masz Sklep Osiągnięć.

Opublikowano

Kiedy oficjalny start ??

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

proponuje polaczyc chunjo i shinsoo jesli jest taka mozliwosc gdyz bedzie mala rywalizacja ja osobiscie ide do shinsoo 

 

dodawanie z innego krolestwa jest slabe bo bedzie duzo najemnikow ale to zostawiam wam 

 

serwer wyglada zajebiscie mam nadzieje ze wszystko wam wypali i bedzie to naprawde dobry serw

 

o start nie pytam bedzie kiedy bedziecie pewni ze wszystko jest na swoim miejscu :) 

 

pozdrawiam 

1098661510207295168367114346251903210680

Opublikowano

Żadnego łączenia Chunjo z Shinsoo !

 

Każdy serwer pozbywa się Chunjo jak jakiegoś psa, a grają tam zazwyczaj normalni i ciekawi ludzie a same miasto

ma swój urok gdyż jest odgrodzone murami <3

 

Jedyne królestwo z klimatem i w dużej mierze przez nie zawitam na serwer :D

Opublikowano

Żadnego łączenia Chunjo z Shinsoo !

 

Każdy serwer pozbywa się Chunjo jak jakiegoś psa, a grają tam zazwyczaj normalni i ciekawi ludzie a same miasto

ma swój urok gdyż jest odgrodzone murami <3

 

Jedyne królestwo z klimatem i w dużej mierze przez nie zawitam na serwer :D

 

proponuje polaczyc chunjo i shinsoo jesli jest taka mozliwosc gdyz bedzie mala rywalizacja ja osobiscie ide do shinsoo 

 

dodawanie z innego krolestwa jest slabe bo bedzie duzo najemnikow ale to zostawiam wam 

 

serwer wyglada zajebiscie mam nadzieje ze wszystko wam wypali i bedzie to naprawde dobry serw

 

o start nie pytam bedzie kiedy bedziecie pewni ze wszystko jest na swoim miejscu :)

 

pozdrawiam 

Królestwa zostają 3, nawet jeżeli w danym będzie mniej graczy. Duża ilość osób lubi Chunjo i granie tam więc nie widzimy sensu łączenia.

Opublikowano

Osobiście jestem za usunięciem dodawania do gildii graczy z innego królestwa, nie ma to sensu.

A chunjo ma zostac bo bede tam gral.

Stay Trippin.

Opublikowano

Osobiście jestem za usunięciem dodawania do gildii graczy z innego królestwa, nie ma to sensu.

A chunjo ma zostac bo bede tam gral.

Będzie ankieta, zadecydujecie sami, poprzednie głosowanie wypadło na naszym forum pozytywnie, dlatego to dodaliśmy, zobaczymy jak na MPC będzie.

Opublikowano

Osobiście jestem za usunięciem dodawania do gildii graczy z innego królestwa, nie ma to sensu.

A chunjo ma zostac bo bede tam gral.

Ty to sie nadajesz , nawet 2 lvl nie wbijesz bo cie zabijo

 

@ Czy truta będzie czymś wyjątkowym tutaj czy zwykly śmieć ?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Ty to sie nadajesz , nawet 2 lvl nie wbijesz bo cie zabijo

 

@ Czy truta będzie czymś wyjątkowym tutaj czy zwykly śmieć ?

Truta dropi z Niebieskiej Śmierci / Umarłego Rozpruwacza / Razadora / Nemere.

Opublikowano

Sh4ke, ile jest % na wejscie 5 bonu, bo przy takim dropie mysle, ze jest to 100% ? Co ile respia sie beczki i ile ich jest? Kiedy bedzie mozna pobrac klienta na bete?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Sh4ke, ile jest % na wejscie 5 bonu, bo przy takim dropie mysle, ze jest to 100% ? Co ile respia sie beczki i ile ich jest? Kiedy bedzie mozna pobrac klienta na bete?

100% na wejdzie każdego od 1-5 bonusu.

Jest ich około 30-35 sztuk, respią się co 10 minut. Zaraz stawiamy prezentację do działu Publikacje, tam będzie wszystko.

Opublikowano

Tak poza tym jak ktoś będzie szukać gildii to zapraszam na kanał nr 6 na TS'ie serwerowym ;)


 


Kilka pytań


`- Posiadajac full is w ile wbije maxa?


`- Będzie zwiekszany lvl ?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Czy będzie olejek wygnania u handlarki różności?

Zapomnieliśmy o nim ;( Dodamy zaraz i będzie u handlarki.

 

Tak poza tym jak ktoś będzie szukać gildii to zapraszam na kanał nr 6 na TS'ie serwerowym ;)

 

Kilka pytań

`- Posiadajac full is w ile wbije maxa?

`- Będzie zwiekszany lvl ?

 

- Nie jesteśmy pewni, lecz troszkę to zajmuje, exp od 75 nie leci już tak super szybko. Jak pisaliśmy pod względem expa jest to hard.

- Będzie zwiększany poziom, jeżeli dużo osób wbije maxa.

 

Zapraszamy tutaj : 

http://www.mpcforum.pl/topic/1253555-cradosmt2pl-odkryj-wspanialy-swiat-magii-dedyk-medium-beta/

Prezentacja oraz wszystkie informacje dotyczące beta testów i startu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...