Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CradosMt2.pl - Odkryj Wspaniały Świat Magii !


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server bomba, nic dodać nic ująć. Nic, tylko polecić i zaprosić na start. ;) 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Mam pytanie. W prezentacji jest napisane że można złowić małż bezpośrednio z wody i że będzie ich więcej z rybek. Ładnie pięknie tylko czy to nie spowoduje ogromnej ilości fishbotów? Czy zrobiliście jakieś zabezpieczenie/inny system łowienia jaki był np na nie istniejącym astium?

Opublikowano

Mam pytanie. W prezentacji jest napisane że można złowić małż bezpośrednio z wody i że będzie ich więcej z rybek. Ładnie pięknie tylko czy to nie spowoduje ogromnej ilości fishbotów? Czy zrobiliście jakieś zabezpieczenie/inny system łowienia jaki był np na nie istniejącym astium?

Fishbot raczej nie będzie działał, tak jak był problem z hackami wszelkiego rodzaju na Helium. Jeżeli trzeba będzie będziemy banować ;)

Opublikowano

Fishbot raczej nie będzie działał, tak jak był problem z hackami wszelkiego rodzaju na Helium. Jeżeli trzeba będzie będziemy banować ;)

Dobrze wiedzieć :) Szkoda że nie ma innego systemu łowienia ale zabezpieczenia zawsze spoko :3 Mam propozycje żeby wprowadzić długość ryby w cm i byłoby osiągnięcie za złowienie dużej ryby np 50+. Ale tylko jeden raz. Tak dla zasady :) Tak samo event manwoo można przerobić że zamiast drobnych ryb dajemy ryby 40cm + :) I dodajcie też osiągnięcia co do ilości złowoonych ryb dla pasjonatów tego sportu :D

Opublikowano

Każdy, kto zdobędzie 60 poziom postaci będzie mógł wybrać jedną frakcję. Nie będzie można jej później zmienić. Istnieje 5 rodzai frakcji, a każda z nich daje po 2 różne stałe bonusy.

 

Moim zdaniem jest to bezsensu bo bony sa bardzo zroznicowane i czesto zly wybor bedzie graczy irytowal powinniscie to usunąć a dodawac bony z w roznych misjach jak na innych serwerach. Albo nawet bony w misjach u biologa do 25lvlu, zacheci to do robienia misji i kazdy bedzie dostawal takie same bony :) rozwoj bedzie stopniowy i da to lepszy efekt niz takie bony gdzie po wybraniu np. bonu 15% doswiadczenie i -3% ludzi juz nie bede mogl zrobic najlepszej postaci do PVP.... po co zaklocac balans miedzy postaciami w taki sposob... powinny sie liczyc eq i skille jak na starym dobry PLu.

 

Aby podnieść poziom zwierzaka o 1 należy wykonać poprawnie 2 misje, które można wykonywać raz na 6 godzin. Misje czasowe będą uzależnione od poziomu postaci. Istnieją 4 progi poziomowe tych misji:

- 30 -> 50

- 51 -> 75

- 76 -> 90

- 91 -> 110

 

Dziwny pomysl ^^ kazdy bedzie chcial zrobic misje na przedziale 30lvl-50lvl wiec troche bez sensu. Wiadomo ze kazdy kto ma peta z nim expi wiec wbijanie lvli petom to najlepszy system i nikt jeszcze niczego lepszego nie wymyslil tym bardziej robienie misji nie bedzie lepsze.

Opublikowano

Każdy, kto zdobędzie 60 poziom postaci będzie mógł wybrać jedną frakcję. Nie będzie można jej później zmienić. Istnieje 5 rodzai frakcji, a każda z nich daje po 2 różne stałe bonusy.

 

Moim zdaniem jest to bezsensu bo bony sa bardzo zroznicowane i czesto zly wybor bedzie graczy irytowal powinniscie to usunąć a dodawac bony z w roznych misjach jak na innych serwerach. Albo nawet bony w misjach u biologa do 25lvlu, zacheci to do robienia misji i kazdy bedzie dostawal takie same bony :) rozwoj bedzie stopniowy i da to lepszy efekt niz takie bony gdzie po wybraniu np. bonu 15% doswiadczenie i -3% ludzi juz nie bede mogl zrobic najlepszej postaci do PVP.... po co zaklocac balans miedzy postaciami w taki sposob... powinny sie liczyc eq i skille jak na starym dobry PLu.

 

Aby podnieść poziom zwierzaka o 1 należy wykonać poprawnie 2 misje, które można wykonywać raz na 6 godzin. Misje czasowe będą uzależnione od poziomu postaci. Istnieją 4 progi poziomowe tych misji:

 

- 30 -> 50

- 51 -> 75

- 76 -> 90

- 91 -> 110

Dziwny pomysl ^^ kazdy bedzie chcial zrobic misje na przedziale 30lvl-50lvl wiec troche bez sensu. Wiadomo ze kazdy kto ma peta z nim expi wiec wbijanie lvli petom to najlepszy system i nikt jeszcze niczego lepszego nie wymyslil tym bardziej robienie misji nie bedzie lepsze.

 

Co do expienia peta się zgodzę z kolegą :)

Opublikowano

Każdy, kto zdobędzie 60 poziom postaci będzie mógł wybrać jedną frakcję. Nie będzie można jej później zmienić. Istnieje 5 rodzai frakcji, a każda z nich daje po 2 różne stałe bonusy.

 

Moim zdaniem jest to bezsensu bo bony sa bardzo zroznicowane i czesto zly wybor bedzie graczy irytowal powinniscie to usunąć a dodawac bony z w roznych misjach jak na innych serwerach. Albo nawet bony w misjach u biologa do 25lvlu, zacheci to do robienia misji i kazdy bedzie dostawal takie same bony :) rozwoj bedzie stopniowy i da to lepszy efekt niz takie bony gdzie po wybraniu np. bonu 15% doswiadczenie i -3% ludzi juz nie bede mogl zrobic najlepszej postaci do PVP.... po co zaklocac balans miedzy postaciami w taki sposob... powinny sie liczyc eq i skille jak na starym dobry PLu.

 

Aby podnieść poziom zwierzaka o 1 należy wykonać poprawnie 2 misje, które można wykonywać raz na 6 godzin. Misje czasowe będą uzależnione od poziomu postaci. Istnieją 4 progi poziomowe tych misji:

- 30 -> 50

- 51 -> 75

- 76 -> 90

- 91 -> 110

 

Dziwny pomysl ^^ kazdy bedzie chcial zrobic misje na przedziale 30lvl-50lvl wiec troche bez sensu. Wiadomo ze kazdy kto ma peta z nim expi wiec wbijanie lvli petom to najlepszy system i nikt jeszcze niczego lepszego nie wymyslil tym bardziej robienie misji nie bedzie lepsze.

A ja się nie zgodzę z Tobą po to dodaliśmy frakcje, aby można było równoważyć właśnie postacie, ktoś chce postać pod pvp - bierze taki bonus, ktoś nie będzie myślał o pvp bierze taki. Większość misji na większy lvl zawierają również bonusy stałe, tak samo biolog, którego jest sporo, więcej na forum masz opisane.

 

Co do petów, specjalnie tak daliśmy, bo wszędzie było nudne expienie peta, które niczym się nie różniło. U nas level peta nie tylko wbijasz robiąc misje, ale również możesz rozwinąć go używając Mikstury Zwierzęcej Siły - dropi z metków. Całkowicie wymyśliliśmy nowy system petów od run po expienie i zdobywanie i rozwijanie go, a jak zawsze niektóre osoby narzekają - oczywiście mają do tego prawo.

 

Wolałbyś abyśmy dali wszystko do IS i dla przykładu Bao-Bao będzie dawało 2k pż / 15 potwory / 10 kryta i każdy z pierwszym lvl'u bez trudu będzie mógł go posiadać ?

Dzięki naszemu systemowi musisz się troszkę postarać, aby pet był coś wart !

Opublikowano

A ja mam takie pytanko, co z petami, a raczej z ich bonusami. 

Bo na becie występują Runy - Silny Przeciwko klasie, Odp na klase, ABS na klasy, odp na miecze itd. 

Czy to zostanie? Czy to będzie do zmiany? 

Bo jeżeli będzie to, to będzie trzeba mieć ok. 10 petów.  Mówię tu wojennych, klasowych, pod bossy oraz pod pvp.  

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

A ja się nie zgodzę z Tobą po to dodaliśmy frakcje, aby można było równoważyć właśnie postacie, ktoś chce postać pod pvp - bierze taki bonus, ktoś nie będzie myślał o pvp bierze taki. Większość misji na większy lvl zawierają również bonusy stałe, tak samo biolog, którego jest sporo, więcej na forum masz opisane.

 

Co do petów, specjalnie tak daliśmy, bo wszędzie było nudne expienie peta, które niczym się nie różniło. U nas level peta nie tylko wbijasz robiąc misje, ale również możesz rozwinąć go używając Mikstury Zwierzęcej Siły - dropi z metków. Całkowicie wymyśliliśmy nowy system petów od run po expienie i zdobywanie i rozwijanie go, a jak zawsze niektóre osoby narzekają - oczywiście mają do tego prawo.

 

Wolałbyś abyśmy dali wszystko do IS i dla przykładu Bao-Bao będzie dawało 2k pż / 15 potwory / 10 kryta i każdy z pierwszym lvl'u bez trudu będzie mógł go posiadać ?

Dzięki naszemu systemowi musisz się troszkę postarać, aby pet był coś wart !

 

Co do  frakcji to naprawde bezsensu wam sie to podoba bo to jednak wasza praca i nie chcecie aby poszla na marne ale moim zdaniem to zbedne ;/ albo przynajmniej zmiencie te bony bo 15% expa -3% ludzie xD jakis krytyk itp :D

 

nie ale wolalbym zwykly exp petowa nie jakies dziwne misje ... ;/

 

Proponuje dodac ankiete niech gracze zdecyduja czy wola expic pety czy robic misje na ich levele.

Opublikowano

Co do  frakcji to naprawde bezsensu wam sie to podoba bo to jednak wasza praca i nie chcecie aby poszla na marne ale moim zdaniem to zbedne ;/ albo przynajmniej zmiencie te bony bo 15% expa -3% ludzie xD jakis krytyk itp :D

 

nie ale wolalbym zwykly exp petowa nie jakies dziwne misje ... ;/

 

Proponuje dodac ankiete niech gracze zdecyduja czy wola expic pety czy robic misje na ich levele.

Nie będzie ankiety na ten temat, bo za dużo się napracowaliśmy żeby teraz pety się expiło, zbyt prosto by było. Nie musisz robić misji, możesz również używać Mikstury Zwierzęcej Siły.

Opublikowano

A ja mam takie pytanko, co z petami, a raczej z ich bonusami. 

Bo na becie występują Runy - Silny Przeciwko klasie, Odp na klase, ABS na klasy, odp na miecze itd. 

Czy to zostanie? Czy to będzie do zmiany? 

Bo jeżeli będzie to, to będzie trzeba mieć ok. 10 petów.  Mówię tu wojennych, klasowych, pod bossy oraz pod pvp.

 

Czasem w życiu musi być problem, a ja jednak będę musiał zainwestować w IS więcej xD

Polecam serwer. Dużo nowości, #best_hard_in_2014

Takie pytanie: Czy moglibyscie podać przybliżony start oficjalnej wersji, bo przez tego Włocha już nwm jak to będzie :p

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie będzie ankiety na ten temat, bo za dużo się napracowaliśmy żeby teraz pety się expiło, zbyt prosto by było. Nie musisz robić misji, możesz również używać Mikstury Zwierzęcej Siły.

 

widze ze jestes typem czlowieka ktory im bardziej zaglebia sie w jakies klamstwo tym bardziej go broni i w nie wierzy :D smieszne bo to serwer dla graczy a nie dla ciebie :) ale co mnie to obchodzi wasz serwer wasz problem.

Opublikowano

widze ze jestes typem czlowieka ktory im bardziej zaglebia sie w jakies klamstwo tym bardziej go broni i w nie wierzy :D smieszne bo to serwer dla graczy a nie dla ciebie :) ale co mnie to obchodzi wasz serwer wasz problem.

Jakie kłamstwo, tylko Tobie nie podoba się ten system, nie podoba się = nie graj. Osoby testujące obecnie na becie chwalą ten system bo jest bardzo dobrze zrobiony i trzeba się namęczyć, żeby coś osiągnąć.

Przejadły się Nam serwery gdzie masz Peta w IS tylko i wyłącznie i on daje : 2k pż / 10 potwory / 15 kryta i każdy z takim petem biega i ma super przewagę. U nas mimo że będzie miał każdy Peta, bo jest do wyboru na 30 poziomie to trzeba będzie się natrudzić, aby pet był coś wart.

Opublikowano

Będzie możliwość kupienia sm przez paysafecard? Zmieńcie te kolce, bo nie opłaca ich się robić na magicznych klasach, a jednak 20 sr to bardzo bardzo dużo

Opublikowano

Będzie możliwość kupienia sm przez paysafecard? Zmieńcie te kolce, bo nie opłaca ich się robić na magicznych klasach, a jednak 20 sr to bardzo bardzo dużo

Nie, ponieważ musielibyśmy firmę założyć. Będzie możliwość PayPalem, Przelewem, SMS'em.

Bony zmieniliśmy na 10 śr obrażeń oraz 10 średnich umiejętności.

Opublikowano

Fishbot raczej nie będzie działał, tak jak był problem z hackami wszelkiego rodzaju na Helium. Jeżeli trzeba będzie będziemy banować ;)

Istan za 10 zl zrobi czity XDDDDD

 

serwer polecam :]

 

pzdr weezy

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Polecam serwer z tego co widzę administracja ogarnięta w stopniu perfekcyjnym.


Mam nadzieje że serwer postoi sporo czasu bo chce zagościć na dłużej ;3


2i29cae.png

Opublikowano

Istan za 10 zl zrobi czity XDDDDD

 

serwer polecam :]

 

pzdr weezy

Więc, jeżeli już ktoś będzie mieć tego fishbota czy innego 'czita' to są logi :)

 

 

Serwer polecam, administracja stara się jak tylko może aby serwer był zrobiony dobrze B)

Opublikowano

Więc, jeżeli już ktoś będzie mieć tego fishbota czy innego 'czita' to są logi :)

 

 

Serwer polecam, administracja stara się jak tylko może aby serwer był zrobiony dobrze B)

Logi Logi zaraz logi xD.

Są takie rzeczy które się fizjologom nie śniły.

 

 

# Drogi bedzie is to tak btw ?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Logi Logi zaraz logi xD.

Są takie rzeczy które się fizjologom nie śniły.

 

 

# Drogi bedzie is to tak btw ?

Item Shop będzie tani, lepiej dać taniej rzeczy niż za 30 zł bojowiec.

Opublikowano

Dobra prezka :D. Wszystko miłe dla oka i kuszące do gry. Chyba godny polecenia.

Mistrzuniu, może jednak nie kończ z YT tylko dawaj jakaś małą seryjkę z Crados'a! :)

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...