Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Snoe.pl - A Ty już wiesz kim zagrasz? POPRAWIONA


Ti'o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile ku do G i gdzie bronie 75?

 

10 ku do g wbijesz w 1 dzień bez problemu skill G bronie 75, riper, z nieb śmierci 100% szansy na broń 75, baronówna, czerowny smok 100%.

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 jak wbijesz skill w dzień na G jak nie ma egzo .. a ku co 3 h.. mistrz! pjona

Miota nim jak szatan !

Opublikowano

Drasic slepy jesteś i chciałeś tylko komenta nabić ? nie widać że dropią że szkatułek zwoje egzo. Więc spokojnie da się wbić na g w jeden dzień. Odpowie mi ktoś czemu wirusy są w laucherze ?

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

 jak wbijesz skill w dzień na G jak nie ma egzo .. a ku co 3 h.. mistrz! pjona

 

Zwoje, rady dropią z każdego metina + szkatułki potwora oraz za punkty osiągnięć. :))

Opublikowano

Client ma wirusa i go teraz pobrac nie moge ;)

 

To nie jest wirus tylko przez zapakowanie plików specjalnym programem po przez silną kompresje tak wykrywaja antywirusy, Link do Klienta będzie wrzucony na inny hosting.

Opublikowano

wyłącz antywirusa .. a do tego co mi tam wyżej pisał idz sb zobacz człowieku że , ze skrzyń lecą tylko rady a nie zwoje.. dobrze ze adm dodał ze z metków lecą .

Miota nim jak szatan !

Opublikowano

Klient ma wirusy UWAGA !!

Nie ma upośledzony człowieku -,-

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

na serwerze planowane są tak, że

 

do poprawienia.

 

@mógłby wrzucić ktoś index z packa? Lol... Albo paczer.

Ew. podajcie tsa

Opublikowano

Serwer wystartował bez żadnych problemów serdecznie zapraszam wszystkich, w razie problemów pisać na forum!

Opublikowano

Bez żadnych problemów, jedynie połowa osób ma problem z odpaleniem clienta  :D

Największym problemem jest liczba graczy która nie wiem czy przekracza 40 online ;)

Opublikowano

Serwer wystartował bez żadnych problemów serdecznie zapraszam wszystkich, w razie problemów pisać na forum!

 

A to dziwne bo na stronie pisze ze 0 online... wiec skoro wystartowal to licznik nie dziala> do naprawy ;p

Opublikowano

Licznik online zostanie jeszcze naprawiony tak samo jak is, Klient jest wrzucany na inny hosting.

Opublikowano

Hm przegrałem 45min i nie polecam...

Exp, Drop, Drop yang .... ciut lepioej niz na pl'u... 

Zmiencie w zapowiedzi z medium na hard...

A nazwe zmiencie na BugMt2.pl

Bugi jak chu... dam przykladowe 3 : 

1. Ninja jak wali nikt nie moze sie ruszyc moby tez nie bija nic jak ninja je wali.

2. Po zakupie strzal wywala clienta.

3. Punkty osiagniec znikaja po relogu.

 

Mógłbym pisac dalej ale po co ?

A no i adminek prosi na wolaczu aby gracze dawali pozytywna opinie na mpc haha.. (chcecie to dam Wam ss'a)

 

NIE POLECAM :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...