Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1 Laveria od Metin2-Poland [Dedyk] [Hard]


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

732251403547535309333.png

Metin2-Poland to jedyna serwerownia, na którą możesz liczyć. Przede wszystkim stawiamy na dobro graczy. Pełne zaangażowanie oraz doskonały kontakt całego zespołu jaki możemy Wam zagwarantować jest podstawą sukcesu. Stabilność oraz brak błędów w grze to efekt Naszych wielomiesięcznych wypocin, a wszystko po to, abyście mogli bez zbędnych nerwów cieszyć się grą na starannie przygotowanych przez nas serwerach.

START JUŻ 27.06 O GODZINIE 18:00

346701403547535309333.png

394781403547535309333.png

www.Metin2-Poland.pl

700971403547535309333.png

www.board.nazwadomeny.pl

967741403547535309333.png

support.metin2-poland.pl

567461403547535309333.png

nazwadomeny.pl >> taki sam adres jak strona główna.

281171403547535309333.jpeg

Procek: Intel Xeon E5-1620v2

Ram: 64 GB

Net: 1Gbps

648441403547535309333.png

Pierwszym serwerem, który mamy zamiar otworzyć jest serwer Laveria. Jego premiera odbędzie się dnia 27.06.2014. Serwer ten jest typem serwera Medium/Hard. Ciężko nam jest określić dokładne raty serwera, ponieważ większość rzeczy ustawiana jest osobno, tak aby grało się przyjemnie. Na serwerze niektóre rzeczy zdobywa się dość łatwo, ale bywa tez nieco ciężej.

176071403547535309333.png

Exp na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby expiło się przyjemnie a nie tak, aby wbić maksymalny poziom w dzień i nudzić się w mieście. Szacowane raty wynoszą 400-600%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 4-6 razy.

852161403547535309333.png

Drop na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby dropiła nam wystarczająca ilość ulepszaczy oraz innych przedmiotów.Szacowane raty wynoszą 500%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 5 razy.

893851403547535309333.png

Drop Yang na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby dropiła nam wystarczająca ilość yang, aby nie brakowało nam nigdy na poty, czy tez ulepszanie. Szacowane raty wynoszą 300%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 3 razy.

914171403547535309333.png

Na start otrzymujemy niezbędne przedmioty, które przedstawione są na poniższym zdjęciu.

125121403547535309333.jpg

Ekwipunek jest+7

Po za ekwipunkiem otrzymujecie również Powiększony Magazyn oraz Trzecią Rękę.

369451403547535309333.png

Przedmioty u Handlarki, Handlarza Zbroją oraz Handlarza Bronią są na poziomie 5.

613891403547535309333.png

System ulepszeń na naszym serwerze jest dość ubogi. Nie chcemy przesadzać z masa kolorowych broni, zbroi czy też innych rzeczy. Co do reszty przedmiotów nie musicie się martwić, będą wprowadzane nowe przedmioty do misji, ulepszania i nie tylko.

608071403547535309333.png620271403547535309333.png144631403547535309333.png

566961403547536309333.png617391403547536309333.png739181403547536309333.png617391403547536309333.png629111403547536309333.png

547231403547536309333.png277801403547536309333.png413151403547536309333.png

538581403547536309333.png617391403547536309333.png749831403547536309333.png617391403547536309333.png303301403547536309333.png

482091403547536309333.png946341403547536309333.png598091403547536309333.png

183071403547537309333.png617391403547536309333.png165551403547537309333.png617391403547536309333.png562531403547537309333.png

241621403547537309333.png216411403547537309333.png456381403547537309333.png

155791403547537309333.png617391403547536309333.png725831403547537309333.png617391403547536309333.png749611403547537309333.png

346111403547537309333.png714321403547537309333.png316581403547537309333.png

863501403547538309333.png617391403547536309333.png169691403547538309333.png617391403547536309333.png900741403547538309333.png

347491403547538309333.png805781403547538309333.png439331403547538309333.png

961381403547538309333.png617391403547536309333.png138971403547539309333.png617391403547536309333.png937711403547539309333.png

319151403549093309333.png593951403549093309333.png983401403549093309333.png

899401403547539309333.png617391403547536309333.png385031403547539309333.png617391403547536309333.png969971403547539309333.png

324101403602109309333.png517091403602109309333.png528461403602109309333.png

129921403602110309333.png517091403602109309333.png758051403602110309333.png

484671403602110309333.png517091403602109309333.png810021403602110309333.png

338661403602110309333.png517091403602109309333.png299081403602111309333.png

501451403547539309333.png

818321403547539309333.png617391403547536309333.png642991403547540309333.png

544151403547540309333.png617391403547536309333.png392601403547540309333.png

790271403547540309333.png617391403547536309333.png609191403547541309333.png

653781403547541309333.png617391403547536309333.png678891403547541309333.png

146401403547541309333.png617391403547536309333.png926381403547542309333.png

852191403547542309333.png617391403547536309333.png887761403547542309333.png

407811403547542309333.png617391403547536309333.png152461403547543309333.png

345531403547543309333.png617391403547536309333.png815241403547543309333.png

366321403547543309333.png

Postanowiliśmy dać wam możliwość ulepszania kamieni dusz z poziomu 3 na poziom 4. Aby podnieść jego poziom będziemy potrzebowali 'Czereśnie'.

927071403547543309333.png

Czereśnie możemy zdobyć zabijając drzewa w Lesie oraz w Czerwonym Lesie. Kamienie ulepszamy u 'Seon-Pyeong'.

643581403547543309333.png

Szansa na pomyślne ulepszenie kamienia wynosi 65%.

651351403547544309333.png

Każdego dnia, od godziny 18:00 do godziny 22:00 dajemy wam możliwość zdobycia wierzchowca. O godzinie 18:00 pojawia się informacja o tym, że drop jest włączony, zaś o godzinie 22:00 system informuje was, ze drop został wyłączony. Wierzchowce można zdobyć z metinów od 5 poziomu wzwyż. Są one na 7 dni a czas spada nawet gdy jesteśmy wylogowani. Kolejną szansą na zdobycie wierzchowca jest wykonanie misji u Stajennego na poziom 5. Otrzymacie wtedy wierzchowca na 5 godzin. Istnieją również inne wierzchowce, które można wygrać w eventach, kole losu i nie tylko!

389011403547544309333.png

613561403547544309333.png

152801403547544309333.png

207331403547544309333.png

Aby wyszkolić naszego rumaka należy posiadać medal konny.

639331403547544309333.png

Na serwerze występują jego dwa rodzaje:

- Zwykły Medal Konny (szkolenie konia co 3h gdy wejdzie 1,5h gdy spali)

- Uniwersalny Medal Konny (szkolenie konia co sekundę)

 

Po wbiciu 10 oraz 20 poziomu konia należy wykonać misje. Spokojnie, te przedmioty nie będą dostępne w is, również nie znajdziecie tam konia bojowego czy wojskowego.

695791403547544309333.png

651491403547544309333.png

334791403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1500

Średnie obrażenia 15%

988401403547544309333.png

441761403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1500

Średnie obrażenia 15%

644591403547544309333.png

597601403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1000

Silny przeciwko ludziom 10%

995551403547544309333.png

Szkolenie umiejętności zostało przez nas nieco zmodyfikowane. Aby wbić dana umiejętność na poziom Master (g1) musimy przeczytać pomyślnie 35 książek umiejętności.

407891403547545309333.png

Wygląda to mniej więcej tak:

m1-m2 [1ku]

m2-m3[1ku]

m3-m4[1ku]

m4-m5[3ku]

m5-m6[4ku]

m6-m7[4ku]

m7-m8[5ku]

m8-m9[5ku]

m9-m10[5ku]

m10-g1[6ku]

Księgi czytamy w ten sposób:

Gdy wejdzie pomyślnie 6h / niepomyślnie 3h

Na ku działają Zwoje Egzorcyzmu, natomiast Rad Pustelnika nie ma na serwerze!

276491403547545309333.png

Zwoje dropią z bossów typu 9 Ogonów, Ognisty Król czy tez Zjawa Żółt. Tygrysa.

141951403547545309333.png

Aby wyszkolić umiejętność na poziom Perfekt Master [P] potrzebujemy 10 pomyślnie przeczytanych kamieni duchowych. Kamienie czytamy w ten sposób:

Gdy wejdzie pomyślnie 5h / niepomyślnie 2.5h

Kamienie możemy nabyć z metinów na poziom 35+ oraz z w.w. bossów.

971951403547545309333.png

Nie opisujemy każdego dungeona z osobna, ponieważ stwierdzamy, że jest to bez sensu. Dungeony to wyzwanie dla graczy, którzy potrafią współpracować z grupą. Należy wykonać zadanie na odpowiedniej mapie oraz w wyznaczonym czasie.

202871403547545309333.png

894151403547545309333.png

975331403547545309333.png

990641403547545309333.png

301961403547545309333.png

117691403547545309333.jpeg

Lazarski Rejon to nowa przygotowana przez nas mapa. Głównie będzie wam służyć jako mapa do nabywania doświadczenia, ale nie tylko. Mapa ta jest dostępna od 92 poziomu.

143101403547545309333.png

547501403547546309333.png

Co miesiąc na naszym serwerze odbywa się wybór Króla/ową. Król/owa to osoba, która może pomagać swojemu królestwu, czyt. teleportować gracza i nie tylko. Oczywiście za wszystko są pobierane opłaty, każdy teleport kosztuje 200k. Opłaty są pobierane z Podatku, który odprowadzamy sprzedając przedmioty u handlarzy (3% od przedmiotu).

Król/owa na czas swojej kandydatury, czyli 1 miesiąc otrzymuje:

 

Przedrostek [Król] bądź [Królowa],

Zbroje Hwang [550 obrony 15 szybkość poruszania się],

Odpowiednie uprawnienia.

 

Wybory na Króla/owa trwają tydzień, aby wziąć w nich udział musimy posiadać 45 lv postaci oraz udać się do Egzekutora Bitewnego i zaakceptować misje. Po akceptacji misji z wszystkich potworów mamy szanse na zdobycie Papirusa.

145361403547546309333.png

Papirus - przedmiot, dzięki któremu możesz wziąć udział w wyborach Króla/owej. Po zdobyciu Papirusa musimy wrócić do Egzekutora Bitewnego oraz na liście wybrać osobę, na która chcemy oddać głos.Na jedno królestwo przypada jeden król bądź królowa.

255451403602111309333.png

Misje u biologa na naszym serwerze zostały nieco zmodyfikowane.

Prezentują się one następująco:

 

358401403602111309333.png

Badany przedmiot:667071403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Stożkowy Miecz+7, 40k yang

 

160691403602111309333.png

Badany przedmiot: 423441403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Żelazna Zbr.Płyt.+7, 75k yang

 

808671403602111309333.png

Badany przedmiot:433071403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Lwia Zbroja Płytowa+6, 90k yang oraz

 

701211403602111309333.png

Badany przedmiot: 495561403602111309333.png

Czas: 30 minut

Nagroda: 15% szybkości poruszania się,140k yang oraz ebonitowe kolczyki+6

 

868341403602111309333.png

Badany przedmiot: 450291403602111309333.png

Czas: 60 minut

Nagroda: 7% szybkości ataku, 3% szansa na blok ciosu oraz 200k yang

 

849001403602111309333.png

Badany przedmiot: 885481403602111309333.png

Czas: 90 minut

Nagroda: Okrągła Tarcza+6, 10% regeneracji hp oraz 350k yang

 

874971403602111309333.png

Badany przedmiot: 832871403602111309333.png

Czas: 120 minut

Nagroda: Złota Zbroja Płytowa+5, Rękawica Złodzieja[3h] oraz 600k yang

 

767151403603433309333.png

Badany przedmiot: 223781403602111309333.png

Czas: 150 minut

Nagroda: Tarcza 61lv+6, Pierścień Doświadczenia[1h] oraz 1kk yang

 

Po misjach biologa są nowe misje, które już sami ujrzycie.

Dodać możemy tyle, że nagrody będą warte zachodu :)

858351403547546309333.png

Postanowiliśmy zrobić dla was mały FAQ, czyli krótki zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

 

1. Kiedy przewidywany start? 27.06.2014
2. Jaki max lvl? 99

3. Czy na serwerze znajdują się zwoje na sm? Tak

4. Ilość CH? 4 z możliwością zwiększenia/zmniejszenia

5. Ile ku do G? 35

6. Ile kamyków do P? 10

7. Szansa na ulepszenie u kowala? Zwiększona o 15%

8. Max statystyki? 90

9. Czy na serwerze będzie 6 umiejętność? Nie

10. Czy na serwerze będą dostępne 6-7 bonusy? Nie

11. Czy na serwerze będzie dozwolony Bonus Switcher i inne tego typu oprogramowanie (cheaty)? Nie

12. Czy na serwerze jest dużo misji? Tak

13. Czy będzie dostępny support? Tak

14. Czy posiadamy ts3? Tak

15. Czy są kd+5? Nie

16. Skąd zdobyć bronie na 30lv? Z Bestialskich potworów

17. Skąd bronie na 75lv? Drop w Grocie Wygnańców oraz Umarły Rozpruwacz

18. Czy serwer ma dobra reklamę? Wystarczająca

19. Ilość królestw? 3

20. Skąd pelerynki? Z metinów, misji

813821403547546309333.png

Wprowadziliśmy szereg zmian i poprawek na serwerze. Oto one:

 

- Pierścień Doświadczenia daje 100% expa zamiast 75,

- Księga Lidera daje 50% expa zamiast 30,

- Bonus 'Odporność na omdlenia' działa zawsze,

- Bonus 'Szansa na bonus DOS' działa poprawnie,

- Dodane łączenie Ksiąg Umiejętności,

- Usunięto bug z Polimorfia [większy dmg],

- Zablokowano tworzenie gildii na kamer modzie,

- Usunięto bug z niewidzialnością.

972441403547546309333.jpeg

Przede wszystkim stawiamy na stabilność, brak błędów gry oraz dobry kontakt ze społecznością.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Jeżeli lubisz serwery takiego typu i masz ciekawy pomysł, przedstaw go na forum.Serwer jest robiony dla graczy i to wy decydujecie jaka propozycja zostanie wdrążona w życie a jaka nie.

501941403547546309333.jpeg

W skład Administracji wchodzą:

[Admin]Michał - @Metin2-Poland

[Admin]Viperoo

[Admin]Spaxor - @Spaxor

[Community Manager] Fallgord

[Team Manager]MrKarpiuk - @LukandeR

[Game Master]Joseito - @Joseito

[Game Master]Jefrey

465181403547546309333.jpeg

1:

361451403547546309333.jpg


2:

115501403547547309333.jpg


 

Sygnatura:

517981403547547309333.jpeg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skad mozna zdobyc uniwersalne medale?

Z metinów w lochu małp [są 4 metiny na 1 loch]

 

 

Client kiedy?

https://mega.co.nz/#!FBkCiBaT!Kj4Wh4FohIism0JBnmn7BqcBMjJPTbVQN2_IfEtDuVg

Skan:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/n3/ag/3p/kr1yft.jpg

Przed godziną 18 dostaniecie patcher, którym zaktualizujecie klienta do aktualnej wersji.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Czy tylko mi zacina się pobieranie na tym dupnym serwerze na 99% ? Wie ktoś co z tym zrobić ?

Inna przeglądarka.

Stay Trippin.

Opublikowano

Wstawilibyscie tego klienta na jakis inny hosting? Bo na tym zatrzymuje mi sie w polowie i nie idzie dalej ;3

Opublikowano

Wstawilibyscie tego klienta na jakis inny hosting? Bo na tym zatrzymuje mi sie w polowie i nie idzie dalej ;3

http://speedy.sh/bbUCE/Metin2-Polands.rar

Skan

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/n3/ag/3p/kr1yft.jpg

Upload by xRomeo

hmmm takie banalne a pomogło thx

 

Tak przy okazji to skąd pety bo jakoś nie doczytałem ???

Misja, na specjalne okazje może w sklepie.

 

 

skąd zmianki dodania?

Po 2x ze skrzyni serwerowej, 1x z metka [szansa 50%] i od 65lvl z potworów

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Jest może jakis filmik z bety chodzi mi o pokazanie z gry ? 

 

Na serwerze napewno zawitam mam nadzieję, że nie będzie jakiś większych problemów na starcie oraz życzę wielu graczy :) 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

Zagrałbym gdyby 75 byly only riper :/

jak tylko z ripera 75 bronie to kazdy płacze że za trudno i nie chce sie chodzic jak tu jest tez w grocie to tez zle nigdy sie nie dogodzi :)

 

Zapraszam na serwer start za 1h 38 minut :)

Opublikowano

patrzac i ogladajac prezentacje nic nie dostrzegłem nowego,  ładna prezentacja nie zwróci uwagi na graczy chociażby na mnie server jak każdy inny hard lecz tu naprawde żadnej nowości niedostrzegłem, niezbyt polecam bo nie znam servera ani administracji więc nie hejtuje ale server jest dla mnie neutralnym powodzenia.

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Opublikowano

Wszystko prawie podobne do Astilia.pl  <-- nie wiem czy dokładnie napisałem ale w prezentacji dokładnie to samo co na tamtym serwerze, tylko tam jest 10ku  osobiście? nie polecam takich serwerów bo "hardy" utrzymują się do 3 miesięcy czasami nawet 1 miesiąc i gra po 30 graczy... stracicie hajs na is i  serwer upadnie jak reszta hardów nie wliczając ravi.eu

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Mi tam sie serwer podoba ale boje sie o liczbe graczy bo na starcie wiecej niz 200/250 osob nie bedzie.. ;/

 

No i radzilbym dac juz łatke z patcherem bo nie kazdy sie skapnie ze wgl jest taka latka i bedzie spam ze serwer nie dziala ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...