Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pawellek proszę napisz trainera na tą wersję fify ponieważ chciałbym trochę z niego skorzystać nie będę się spinał jak @ up tylko poczekam

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

Opublikowano

a nie sądzicie, że jak zrobi tego trainera to go udostępni ? ;o już tyle się nachapaliście że powinniście mu podziękować za to ile dla was zrobił....

Opublikowano

chłopie za darmo można udostępnić coś w wersji ograniczonej np. zbierania do 65 k ponieważ ludzie później kupują autotrainera

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

Opublikowano

Wielkie dzięki za tak szybką aktualizacje, ale mam kilka problemów, mianowicie:

- podczas grania turniejów, sezonów offline, gdy naciskam "speed up time" pod koniec meczu wyskakuje komunikat "stracono połączenie serwerami EA SPORTS. Gra zostanie wyłączona"

- podobnie gdy używam przycisku "F4" na offline kończy 1 połowę, potem 2 połowę kończę i ten sam komunikat.

 

Meczu nie zalicza, a kontrakty bierze, a u mnie bardzo krucho z kontraktami, gdy zabrali paczkę za 1500 coinsów kontraktów. Ledwo się wyrabiam. 

 

POMOŻE ktoś?! 

Opublikowano

Cześć. Może ktoś pomóc ? :) .Bo nie wiem za bardzo jak tego używać.. Można prosić o krótką instrukcję ? :)

 

Pawellek dokładnie napisał, ale cóż: 

 

1. Odpalasz Fifę world

2. Odpalasz minitrainer

3. Wybierasz dowolną rozgrywkę, może to być online lub offine.

4. Mecz się włączył, klikasz na trainer.

5. Klikasz jaką chcesz funkcje:

     "5" rozłącza cię z przeciwnikiem trybie online podczas meczu

      "4" dodaje 5 bramek po stronie gospodarzy

     "1" resetuje bramki po stronie gospodarzy

    "6" dodaje 5 bramek po stronie gości

     "3" resetuje bramki po stronie gości

       "F4" kończy mecz, bardziej używaj pod online

       "F5" przyśpiesza grę

          "-" zamraża piłkę

6. W trainerze dana funkcja musi podświetlić się na żółto aby była włączona 

7. Wracasz do fify.

8. Gdy dodałeś bramki, musisz wstrzymać grę aby bramki się wyświetliły.

 

Nie dziękuj, hituj ile wlezie ! :D

Opublikowano

Szkoda, ze nie dziala w trybie offline funkcje przyspieszenia gry czy zakonczenia gry, bo odrazu crashuje, chyba, ze cos zle robie xD jesli chodzi o dodanie goli to dziala bez zarzutu - tryb jednego gracza :D

Bez_nazwy_1.png

Opublikowano

Kolega u góry fajnie zaczął temat, o który chciałem zapytać :D Czy jest możliwość używania tego w trybie jednego gracza bez rozłączania z grą?

Opublikowano

Pawellek a czy dalej jest limit jak niema to Wielkie dzienki a jak jest to prosze weź to bo 65k to troche mało ale zawsze coś :D

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

Opublikowano

Mozna zakonczyc tylko jedna polowe. Druga trzeba dograc. 

Dobre i to, 5minut dogrania 2 połowy to nie tak duzo. :P

 

EDIT: Zrobilem tak i niestety tez wywala, trzeba jednak dograc caly mecz ;d

Bez_nazwy_1.png

Opublikowano

tylko mi te klawisze po prawej nie działają.. ; / mam laptopa i klawiaturę wciskam num lock i nie działa ehh ;/.Wszystkiego próbowałem ale i tak nie działa ;X.

A masz wlaczoną tą klawiature z boku?
Opublikowano

Pawellek a czy dalej jest limit jak niema to Wielkie dzienki a jak jest to prosze weź to bo 65k to troche mało ale zawsze coś :D

To napisz do EA zeby ten limit zwiekszyli.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...