Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak robić refferale autobotem? Sposób III #2014


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Slyszałem , że za to bany lecą.

Wiadomo....

 

 

Btw. mam problem...

 

Boty normalnie wbijają do pokoju, wybierają postać i potem nie pojawia się okno ładowania postaci. Co jest ?

 

@Edit

Dobra odpala, ale jak jest 100% to wybija mi z lola .....

i np zmieniam rozdzielczosc pulpitu na 1024x768 a potem samo zmienia mi na inne ........ czemu ?

Opublikowano

 

Dobra odpala, ale jak jest 100% to wybija mi z lola .....

i np zmieniam rozdzielczosc pulpitu na 1024x768 a potem samo zmienia mi na inne ........ czemu ?

 

REF

Opublikowano

Mi cos boosta nie chce kupic, musialem mu pomagac bo ciagle klikal w sklep (tak mam po angielsku). A tak btw macie inny account creator? Bo jak ten odpale to mam "Apache is functionally normal". Czy cos takiego.

 

@Edit

Dlaczego jak wbilem 5 lvl botem to wgl nie uznalo refka na moim koncie? o.O Czy to trzeba czekac iles tam?

Opublikowano

Dobra odpala, ale jak jest 100% to wybija mi z lola .....

i np zmieniam rozdzielczosc pulpitu na 1024x768 a potem samo zmienia mi na inne ........ czemu ?

 

ref

Opublikowano

ref

Jezeli masz vm w full screen, to wylacz ta funkcje. Ja tez tak mialem na fullscrenie.

 

 

 

Wie ktos czemu nie chce mi zaliczyc reffow? niby mam zaproszonych 70, kazdy ma 10 lvl a na dole pisze ze kazdy ma 1 lvl :<

Opublikowano

@Xaariel

 

Bo trzeba czekac 48h chyba ;d

Po przeczekaniu....


SUMMONER NAME	LEVEL	DATE REGISTERED
1                1       2014-07-19 
1	         1       2014-07-19 
huawiia183	 6  	 2014-07-19
1	         1       2014-07-19 
1	         1       2014-07-19 
1	         1       2014-07-19 
1	         1       2014-07-19 
1	         1       2014-07-20 
1	         1       2014-07-20 
1	         1       2014-07-20 
Opublikowano

@Xaariel

To długo idzie. Sam czekam już kilka dni i kilka refów nie mam odświeżonych.

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Mam pytanie, ile botów pójdzie mi na takim PC?

 

Intel Core i3-3240 CPU 3,4ghz 3,4ghz

4GB RAM DDR3

 

:)

Opublikowano

mi wyskakuje jakiś błąd podczas instalacji vmware workstation  

27362140623359891229.png

uruchom jako administrator lub pobierz wersję 32bit

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...