Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak robić refferale autobotem? Sposób III #2014


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tym botem raczej nie wbijesz w godzine tego 5 lvl. Na filmiku jest pokazane, że na koniec gry dostal 35 expa. Co daje nam okolo 1/4 lvl. Gdzie 1 gra trwa z zaladowanie i ze wszystkim okolo 10 min ...

Może im więcej osób, np 5 na 5 to wiecej expa. Nie wiem ...

1331337770-U247153.gif

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie przez nocke wbil ledwo 2 konta 5lvl na kazdej maszynie, a bot kupuje kupuje boosta, wiec nie wiem jakim cudem to u Ciebie godzinke trwa. Poustawiałem 1gb ram na maszyne i nadal ssie z czasem. 

g0Tef.jpg

Opublikowano

Czy na każdej z 6 maszyn mają być te same konta, czy na każdej inne? I czy mogę zmienić RAM maszyny, po instalacji wszystkiego? Jeżeli tak to jak? 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Działa bot?

 

 

5lvl robi w godzinę, czyli 1500 IP w godzinę jak dla mnie miodzo ;)

 

Czy ten windows xp wystarczy:

 

Windows XP Professional SP3 32-bit - Black Edition 2013.4.16

 

czy jednak pobrać microxp?

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Przepraszam ale jaki cudem w godzinę 5 lvl? Może mi ktoś wytłumaczyć?
1h = 60 min | 60 min = 5 lvl | 12 min min = 1 lvl ??? Cos mi sie nie wydaje aby wbijal 1 lvl w 15 min ...

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

a jednak zrobiłem bez żadnej pomocy miałem problem na początku z odpaleniem clienta i też sobie poradziłem 

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Wszystko zrobiłem, ale jak włącze 5 botów - mam użycie dysku 100% i po prostu nic się nie da zrobić bo ścina się vmware na każdym kliknięciu.

 

Sprzęt: Intel Core i7-3630, 16g ramy lenovo y580

 

Prosze o pomoc! :D

ja mam zuzycie, ale procka 98%

542211404392356174771.jpg

jest szansa, zeby ktos sie pobawil przez TeamViewer ?

http://i.imgur.com/rNcKrba.jpg

Opublikowano

Czy tego Windowsa którego instaluje mam tylko na VM.?

 

Czy jeżeli zamknę VM  to będę miał zwyczajnego windowsa, z wszystkimi innymi  plikami które miałem wcześniej.? Nie znam się na tym, więc pytam,

Opublikowano

Jeśli refy będą się robiły 5 + 1 bot to będę mógł zagrać normalnie w lola ?

 

Mój PC :

MSI GTX770

Dysk HDD 1TB

i5 4950

8GB ramu

a internet mam 2MB/s. ( tak 55- 60 pingu mam ogolnie )

Opublikowano

Jeżeli mi to wykryją to zbanują konto/cofną referalle wogóle tego nie wykryją czy np od 20 referalli?

Pozdrawiam.

Opublikowano
"A problem is preventing Windows from accurately checking the license for this computer. Error Code: 0x80004005"

 

Przeszukałem całe google i kappa.. 

 

Używam MicroXP

MsWr9Fv.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...