Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

385191401046323369478.png

Serwer powraca w starym stylu z kilkoma nowościami

722581401195316369478.png

Postać:

90000000

603291401199586702704.png

10000

964221401199586702704.png

50 poziom

5000 cześć

Gildia:

Skarbiec: 30%

Trener 30%

500 cześć

951991401195316369478.png

Panel gracza

Usługę VIP odpowiednio zbalansowaną by nie było dużej przewagi nad innymi.

Ulepszanie gildii po przejściu lochów.

Unikatowe przedmioty

I wiele więcej...

601911401195840369478.png

Serwer jest odpowiednio zbalansowany jeżeli chodzi o exp, przedmioty, złoto

Automatyczne resetowanie lochów, grzybów codziennie o północy.

Maksymalna ilość statystyk (podstawa) to 15 000

Wyeliminowano błąd z grzybami, złotem, życiem, obrażeniami na minusie.

Boty są zabronione i mamy autorski skrypt który je wykrywa, nie tylko bota na misje oraz na rozdawanie statystyk.

719021401195316369478.png

http://sfgames.eu/

Bugi zgłaszajcie na PW lub w temacie. Każdy kto znajdzie poważny błąd zostanie dobrze wynagrodzony :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer na dłużej czy po dłuższym czasie to co z 1? bo 1 był fajny tylko tam te boty... i padł bo nie miałes bodajże czasu rozumiem to, ale ciekaw jestem czy masz zamiar ten prowadzic, bo może być naprawde fajny.

Opublikowano

Serwer na dłużej czy po dłuższym czasie to co z 1? bo 1 był fajny tylko tam te boty... i padł bo nie miałes bodajże czasu rozumiem to, ale ciekaw jestem czy masz zamiar ten prowadzic.

Mam już dużo czasu, chęci do pracy i co ważne boty są wyłapywane :) (za duże obciążenie)

Można śmiało grać, serwer na długo dłużej :)

 

// Cztery konta zostały już zbanowane z powodu używania bota.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Mam pierwszego buga. Nie wiem czy mogę to tak nazwać.

 

Po pewnym czasie lub przegranej nazwa gildi zmienia się na -1.

Opublikowano

Mam pierwszego buga. Nie wiem czy mogę to tak nazwać.

 

Po pewnym czasie lub przegranej nazwa gildi zmienia się na -1.

Dziwne, poczekamy jeszcze czy to jedyny przykładek.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sebus. Ja mam pytanie, nie wiem czy to jest bug ale wolałem się upewnić. 
Dlaczego piszę mi że na arenie pvp - dopiero mogę zaatakować za 2 dni danego gracza? 

2e30al1.jpg

Opublikowano

Sebus. Ja mam pytanie, nie wiem czy to jest bug ale wolałem się upewnić. 

Dlaczego piszę mi że na arenie pvp - dopiero mogę zaatakować za 2 dni danego gracza? 

Jest to celowy zabieg bo potrzebny jest ten czas do jednej czynności :P

Może z czasem to zmienie.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Kolejny bug, chyba że nie da się go naprawić.

 

W gildi lochy, ciągle mają nazwę :

Królestwo Krasnoludów Cienia

 

Nick W Grze : Glorg

 

@Edit

 

Gdy biorę atak na inną gildie, włączają mi się lochy gildii .

Opublikowano

Kolejny bug, chyba że nie da się go naprawić.

 

W gildi lochy, ciągle mają nazwę :

Królestwo Krasnoludów Cienia

 

Nick W Grze : Glorg

Sprawdzę co da się z tym zrobić ale myślę że to jest tak jak z wieżą

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

@SebuśPL

 

Gdy biorę atak na inną gildie, włączają mi się lochy gildii .

Piszę tu nowy post gdyż może mojego edita nie przeczytasz.

Czytam temat ciągle :)

Zrobiłem tak ponieważ wyskakiwał błąd jak chciało się atakować inną gildię (brakuje kodu)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Następny mój post.

Ciągle mam lochy 5/50 gdy ubiłem większość już lochów i jestem na poziomie 10. 

Wole zgłaszać takie nawet banalne rzeczy ( nawet jeżeli to nie jest bug) lepiej się upewnić. ^^

2e30al1.jpg

Opublikowano

Następny mój post.

Ciągle mam lochy 5/50 gdy ubiłem większość już lochów i jestem na poziomie 10. 

Wole zgłaszać takie nawet banalne rzeczy ( nawet jeżeli to nie jest bug) lepiej się upewnić. ^^

Nie jest to bug tylko brak kodu, tutaj się nie aktualizuje ale lochy normalnie idą dalej.

 

@SebuśPL

 

Mogę liczyć na jakaś drobną nagrodę? :)

Jeszcze nie :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Mam pierwszego buga. Nie wiem czy mogę to tak nazwać.

 

Po pewnym czasie lub przegranej nazwa gildi zmienia się na -1.

Tak się robi jak używasz Bota :)

76561197963563681.png

Opublikowano

@kamiszy1234

 

Możliwe :)

Ja nie używam bota. Napisałem tego buga na podstawie kogoś z rankingu bo z początku miał inną gildie.


@SebuśPL

 

Mam kolejnego buga.

 

Podczas pojedynku zwiadowcy z magiem, mag miał unik przed ciosem zwiadowcy.

Może być to związane z balansem klas ;/

Opublikowano

@kamiszy1234

 

Możliwe :)

Ja nie używam bota. Napisałem tego buga na podstawie kogoś z rankingu bo z początku miał inną gildie.

@SebuśPL

 

Mam kolejnego buga.

 

Podczas pojedynku zwiadowcy z magiem, mag miał unik przed ciosem zwiadowcy.

Może być to związane z balansem klas ;/

To nie powinien mieć uników ?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

@SebuśPL

 

Jeszcze nigdzie się nie spotkałem z magiem co ma uniki :3

 

Nie płacz ziomuś, bo to prywatny serwer a nie global. Jeżeli mag  nie miałby uników na prywatnym serwerze, byłby gównem.

@Edit

Proszę o bana dla tego pana. :)

2qda5n7.png

 

2e30al1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...