Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak robić refferale autobotem bez BoL'a? Sposób II *2014*


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm może ściągnij aktualizacje dla karty sieciowej? Ja tak miałem nowy komputer też bez neta ale ściągnąłem sterowniki do karty sieciowej i śmiga ;P

 

Kiedy będzie tut? Bo jak chce zrobić clony wirtualnej maszyny to nie mam tych ścieżek ,tylko jest napisane w konsoli ,że mam wcisnąć jakieś klawisz, potem szybko wyskakują jakieś ścieżki i konsola się zamyka ;o

Lubish To?!

Opublikowano

Hmmm może ściągnij aktualizacje dla karty sieciowej? Ja tak miałem nowy komputer też bez neta ale ściągnąłem sterowniki do karty sieciowej i śmiga ;P

 

Kiedy będzie tut? Bo jak chce zrobić clony wirtualnej maszyny to nie mam tych ścieżek ,tylko jest napisane w konsoli ,że mam wcisnąć jakieś klawisz, potem szybko wyskakują jakieś ścieżki i konsola się zamyka ;o

 

Podałeś złe ścieżki, u mnie było to samo, jak zmieniłem to błąd sie zmienił na inny, ale to już inna sprawa.

Opublikowano

A jak będziesz miał trochę wolnego czasu to zrobisz druga część z tego clonowania itp? 

Lubish To?!

Opublikowano

A mi na hoście występuje takie cos  :( Co mogłem żle zrobić??

http://scr.hu/1vyt/7uecy

A jak się nieraz uda włączyć to takie coś :(

http://scr.hu/1vyt/69glu

Z tego co wiem bot nie jest stworzony pod Windowsa XP, a Disconnected from PvP albo nie masz wpisanych kont, a jak masz to użyj ResetAccounts.exe. Zianstaluj windows 7 na maszynie, pewnie przez to ze masz xp

Opublikowano

Z tego co wiem bot nie jest stworzony pod Windowsa XP, a Disconnected from PvP albo nie masz wpisanych kont, a jak masz to użyj ResetAccounts.exe. Zianstaluj windows 7 na maszynie, pewnie przez to ze masz xp

tak już zmieniłem na w 7 lecz teraz pojawiło mi się ten komunikat:(

http://scr.hu/1vyt/c0sk6

 

Opublikowano

Za cholere nie moge wrzucic pliku Emubot do wirtualnej maszyny.

Po prostu tego nie ma a w "shared folders" jest zaznaczone wszystko tak jak ty miales.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Hmm ja przeciągnąłem folder emubota z pulpitu na pulpit wirtualnej maszyny i działa :P

Lubish To?!

Opublikowano

Phenom 4x 2.50 ghz

8 gb ram DDR2

 

Da rade coś zrobić ?

 

AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5

 

zasilacz to OCZ StealthxStream 2 650W

 

 

To powie ktoś czy mi ruszy? i jak tak to ile, bo nwm czy warto robić... I tak od 15 do 21 co by się zrobiło jak da radę.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Masz w lolu ustawiony język angielski ?

Jak nie to spróbuj z angielskim ;)

Tak mam właśnie j.angielski  . Nie wiem mam zmienić na polski ??

Opublikowano

Co robi bot jak jakies konto wbije 10 lvl ? jezeli bede mial w accounts.txt wiecej niz 6 kont to bierze nastepne z nizszym lvl ?

Opublikowano

O 18 zrobie poradnik dla tych którym nie łaczy z internetem :)

 

http://youtu.be/6J_aLVEGCUA

Dla tych ktorym nie laczy internetu z VMware.Czytać opis !

Proponuje dołączyc to do tematu

Ja nie mam wi fi tylko z routera internet a w dodatku w virtualboxie dzialalo a w vmware nie dziala net ten sam windows -.-

zpot.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...