Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak robić refferale autobotem bez BoL'a? Sposób II *2014*


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na tym pc ruszy jeden?

 

INTEL Core i7-4770K
MSI Z87-GD65 GAMING
MSI GTX770 2GB N770 TF 2GD5/OC
KINGSTON HyperX Predator 2x4GB KHX18C9T3K2/8X

 

proszę o odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Ok w końcu wgrałem tego lola na tą maszynkę i jak włączam go to pokazuje się logo lola później patcher i znika po 1 sec

Co mam zrobić ?

zpot.png

Opublikowano

Reph3at podasz link do tego windowsa ? bo jednego juz pobralem i chyba zly bo jak wlaczam go w vm to przy instalowaniu windowsa pojawia sie zeby wybrac drivers i nie ma tam zadnego

Opublikowano

"Reph3at podasz link do tego windowsa ? bo jednego juz pobralem i chyba zly bo jak wlaczam go w vm to przy instalowaniu windowsa pojawia sie zeby wybrac drivers i nie ma tam zadnego" ktos pomoze ?

Opublikowano

Najlepiej byłby jakbyś dał ss.

 

Mam problem, w konsoli wyswietla sie teraz blad: "Invalid clone type: must be full or linked"

 

Co z tym zrobić?

Opublikowano

@arturbemolxD Możliwe, że VMware nie odczytuje dysku, który utworzyłeś (jeżeli utworzyłeś) spróbuj jeszcze raz według tuta.


Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

@Up. Pobrałeś ten Tiny7 czy jakoś tak?

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Probowalem zrobic, ale ten poradnik jest tak strasznie zle napisany jak dla mnie.

Nie moge sie ogarnac od czego zaczac na czym skonczyc gdzie srodek.

Wiec czekam na video, lub popraw poradnik bo ten tutaj jest zbyt chaotyczny.

Hmm no moze nie jest AZ tak chaotycznie jak napisalem ale nawet do polowy nie doszedlem i juz sie zgubilem :s

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Probowalem zrobic, ale ten poradnik jest tak strasznie zle napisany jak dla mnie.

Nie moge sie ogarnac od czego zaczac na czym skonczyc gdzie srodek.

Wiec czekam na video, lub popraw poradnik bo ten tutaj jest zbyt chaotyczny.

Hmm no moze nie jest AZ tak chaotycznie jak napisalem ale nawet do polowy nie doszedlem i juz sie zgubilem :s

Ja tez.. ;D nic z tego prawie nie rozumie i jeszcze jakby byly te linki do windowsa i vmwere przynajmniej ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...