Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale mecz eBettle. Mogli to zakończyć 1 dogrywkę wcześniej ale ważne że się udało ;)

Już zbieram euraski na naklejki eBettle ;d

Opublikowano

Beka ogólnie bo wbija taki noname team, nikt nie wie skąd i kto tam gra i nagle pokonują HR i Tytanów kwalifikując się na finały ESL Cologne.

G2 natomiast totalnie dało dupy, zakładałem odwrotny scenariusz a tu widać że scenariusze można o kant dupy potłuc.

Gratuluję chłopakom i liczę że jeszcze VP zniszczy C9 2:0. Finał też musi należeć do nich.

Opublikowano

GG. Virtusi Inferno raczej niestety nie ugrają :(

Dawno VP na inferno nie widziałem, wszystko się może zdarzyć, jak widać po tych 2 meczach ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Dawno VP na inferno nie widziałem, wszystko się może zdarzyć, jak widać po tych 2 meczach ^^

jak nie ugrają to dzisiaj bardzo pechowy dzień, minus kilkadziesiąt euro :v

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

jak nie ugrają to dzisiaj bardzo pechowy dzień, minus kilkadziesiąt euro :v

inferno mapa bardzo nieprzewidywalna, wyczuwam comeback którejś z drużyn. :v

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Przed chwila bylem w kosciele i ksiadz sie pytal boga, ktora druzyna wygra, powiedzial, ze mecz bedzie jednostronny dla jednej druzyny przez kilkanascie rund, pozniej jedna druzyna zrobi kumszota czy kumbeka jak to sie nazywa.. mniejsza.. no i bedzie dogrywka, ale w dogrywce wygra druzyna wirusus throw

Opublikowano

taktyczna pauza, według mnie takie coś nie powinno być dozwolone, próbują przerwać szczęśliwą passę Virtusów :(

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Przed chwila bylem w kosciele i ksiadz sie pytal boga, ktora druzyna wygra, powiedzial, ze mecz bedzie jednostronny dla jednej druzyny przez kilkanascie rund, pozniej jedna druzyna zrobi kumszota czy kumbeka jak to sie nazywa.. mniejsza.. no i bedzie dogrywka, ale w dogrywce wygra druzyna wirusus throw

Na razie jedno przewidział bo jednostronny dla VP, zobaczymy czy dalej się sprawdzi.

Opublikowano

nie chwal dnia przed zachodem słońca, wszystko może się zdarzyć :D

nie na inferno  -.-

oj widać, że VP się ręce trzęsą i cali mokrzy już są :v ale nadal myśle, ze comeback jest niemożliwy

1377531174-U173186.png
Opublikowano

nie na inferno  -.-

C9 może zrobić comeback. Vp 2 miesiące temu wygrywało z NaVi 12-3 po stronie CT i skończyło się 15-15.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...