Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też bym postawił, ale nie dużo. Ten mecz to jak rzut monetą w sumie. Postawię jakiś low bet na NaVi. Takie 0,5 :P

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dlatego dałem z returna :D

a ja nie mogłem z returnsów, bo kazało mi odświeżyć... teraz muszę czekać aż kilka skinów wrzucę do eq  8S  :unsure:

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Też bym postawił, ale nie dużo. Ten mecz to jak rzut monetą w sumie. Postawię jakiś low bet na NaVi. Takie 0,5 :P

VP potrafi grac na Navi i to bardzo dobrze o czym swiadcza ostatnie statystyki wygranych (10-3) dla VP i na dodatek jest to BO5 wiec mysle, ze wiekszosc sie przekona, ze to nie virtus.throw tylko VIRTUS PRO! :D

Opublikowano

Na trainie i mirage na pewno pokażą klasę :) Dwie mapy na których kaleczą (tzn. inferno i cache, na którym zawsze dobrze grali, a ostatnio dostają stompy) będą zbanowane. Overpassa, cobbla i dusta grają dobrze więc powinno być ok :)

Opublikowano

Na trainie i mirage na pewno pokażą klasę :) Dwie mapy na których kaleczą (tzn. inferno i cache, na którym zawsze dobrze grali, a ostatnio dostają stompy) będą zbanowane. Overpassa, cobbla i dusta grają dobrze więc powinno być ok :)

co ty ćpałeś ? mocarza ?

461_0xlady.png


 

Opublikowano

poważnie od 10 minut nie ma wolnego żadnego bota? Zaraz pewnie okaże się, że nic nie postawię...

Spamuj ile wejdzie robiłem tak przez 2 min i weszło  xD DX

­

Opublikowano

Spamuj ile wejdzie robiłem tak przez 2 min i weszło   xD DX

od 5 minut pomagałem sobie ręką, udało się

tUErJLO.png

siedzi, vp  <3  <3  <3

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

1. Natus Vincere removed Train
2. Virtus.pro removed Dust2
3. Natus Vincere picked Overpass
4. Virtus.pro picked Cache
5. Natus Vincere picked Cobblestone
6. Virtus.pro picked Mirage

I inferno na koniec.

 

RIP VP ;/

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

1. Natus Vincere removed Train2. Virtus.pro removed Dust23. Natus Vincere picked Overpass4. Virtus.pro picked Cache5. Natus Vincere picked Cobblestone6. Virtus.pro picked Mirage

I inferno na koniec.

 

RIP VP ;/

ponieważ...?
Opublikowano

1. Natus Vincere removed Train

2. Virtus.pro removed Dust2

3. Natus Vincere picked Overpass

4. Virtus.pro picked Cache

5. Natus Vincere picked Cobblestone

6. Virtus.pro picked Mirage

I inferno na koniec.

 

RIP VP ;/

to co mi zostało poszło teraz na NaVi

Hejo

Opublikowano

926811437943313949229.png

 

Ryzyk fizyk, mapy wydają się być pod NAVI ;__;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...