Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie no miałem wrażenie że oglądam starych virtusów. Pasha który ustawił mecz swoimi 4K (gdyby przegrali tę rundę byłoby 15:14 dla NaVi i nie mieliby kasy na fulla), neo i jego 3K z Fivesevena (tutaj poprostu przeżyłem szok) + reszta teamu grająca jak zespół a nie warzywa z mm'a. Co prawda trochę się wkurwiłem jak zaczęli w ostatnich rundach skracać ale cóż, ważne że dali radę. Cieszę się że wkońcu pasha zamknął japę hejterom pokazując klasę, gra z karabinami zdecydowanie lepiej mu teraz wychodzi, zwłasza że neo teraz ora z AWP.

Ogólnie jestem dziś na + jednak betowanie to sprawa dla mnie drugorzędna przy takich sukcesach w polskim esporcie. VP wygrywa finały CEVO, eBettle, dla większości świata noname team kwalifikuje się na ESL Cologne, jedynie G2 dało dupy.

Humor poprawiony :)

Opublikowano

Orbit vs Infused na Duscie 2, jak myslicie kto lepszy?

Orbit lepiej wypadało na Duscie, ale kto wie.

czuje 16:3 dla Orbit  -.-  -.-

1377531174-U173186.png
Opublikowano

@D-d-P-C-G Wyrównany mecz, lecz czuje ze 9;6 dla infused po CT stronie;)

Wszystko będzie zależeć jak Inf zagrają po TT, oglądałem poprzednie mecze na duście to tak średnio z tymi taktykami im wychodziło :x

1377531174-U173186.png
Opublikowano

@D-d-P-C-G 9-8, dawno tak wyrównanego meczu nie widziałem ale coś czuje ze Infused pokaze klase w nastepnych rundach ^.^

Prawda, mecz bardzo wyrównany, lecz boje sie tych taktych "ej chłopaki rasz b"

co prawda chaotycznie, rushują, ale bardzo ładnie współpracują po zdobyciu bsa, poprawili się ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

14-8 i eco u przeciwników jak dla mnie gg jeżeli czegos infused nie odjebią. 

 

@D-d-P-C-G Obstawiałeś? jak tak to na kogo?

64031685626026585884.jpg

raczej gg, aż żałuje, że tak mało :v

1377531174-U173186.png
Opublikowano

@D-d-P-C-G Ja żałuję ze tylko postawiłem skin którego nie potrzebowałem. A wygrane przedmioty to po prostu żałość... ;/

h4aL9YM.png

 

Co sądzicie o meczach  Noble - AceG oraz Nexus vs MostlyH? warto obstawić na AceG i MostlyH?

Musze się tego "szitu" pozbyc :F

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

@D-d-P-C-G Ja żałuję ze tylko postawiłem skin którego nie potrzebowałem. A wygrane przedmioty to po prostu żałość... ;/

h4aL9YM.png

 

Co sądzicie o meczach  Noble - AceG oraz Nexus vs MostlyH? warto obstawić na AceG i MostlyH?

Musze się tego "szitu" pozbyc :F

ACG ma szanse tak może z 30%, ale MostlyH raczej nie, tak może z 5% bym dał na nich.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Jak stawiacie na jutrzejszy D!ngIT?

Jak dla mnie :

Orbit > eXanimo

Evolution > Infused

 

 

Btw, jak radzą sobie Dignitas? warto leciec fulla na nich?

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

+8 euro na tym infused, a postawiłem tak sobie 2 euro :D

 

Diginitas czy G2 ?

Jak dla mnie G2 dadzą radę i procent ładny.

nie powinni dać rady po tym co pokazali z titan B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Jak stawiacie na jutrzejszy D!ngIT?

Jak dla mnie :

Orbit > eXanimo

Evolution > Infused

 

 

Btw, jak radzą sobie Dignitas? warto leciec fulla na nich?

eX > Orbit

Evo > Inf

Dignitas > G2 powinno być ez

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...