Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślałeś, że Vp ugra letko.

Właśnie nie. Dałem skipa ze względu, że moje cale eq jest warte 5 euro z hakiem i nie chciałem tracić wszystkiego, jak myszki by przegrały. / Przy takich kursach tylko all in.

Opublikowano

Typowy 1 dzień lanów. Titan przegrywa z Dignitas, Virtusi z mouz, NiP z problemami przeciwko SK i remis na pierwszej mapie nV vs C9.

Dlatego właśnie w 1 dzień betuje się only icb/low.

Opublikowano

No i 1 mapa dla C9. Tak jak mówiłem, procenty na lounge z dupy, bardzo ładna gra amerykanów. Zobaczymy co pokażą na Inferno, mapie wybranej przez EnVyUs.

Opublikowano

moim zdaniem

dig ugra z nipem - zagrali ładnie z titanem, a nip miał taką sobię grę na sk. IMO dignitas moze być czarnym koniem tego turnieju, ja bym rzucił lowa/icb na dignitas

titan > SK, SK ma nowego zawodnika a na titan drugi dzień lanów zawsze się rozkręca  :) ale nic więcej nic low na titan, ten team lubi przegrywać takie mecze

vp powinno wygrać z C9 z tego samego powodu co titan. Ale znowu C9 ładnie grało z nV więc max low vp

envy > mouz 

Opublikowano

digi to dobry zespół, wielkie uznanie za mecz z pentą, więc dziś 1,5 euro na digi 

 

obstawiłem tez virtusów bo wiadomo jak to z nimi jest, wczoraj już wtopke zaliczyli więc dziś obstawiam ez win 

 

i oczywiście mouz vs envy. 

uwielbiam envy, ich styl gry itd chyba każdy to rozumie

ale w tym przypadku low na mouz, całkiem spk procenty a widzę że mouz też nie chce odstawać co się na lanach im bardzo rzadko zdarza! go chisJ! 

ostry.png

Opublikowano

@squah ;3

Dostają w dupę 8:2 po stronie CT... na cache. A to mapa Titan nie wiem co oni robią...

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngEmpi.

Miejmy nadzieję że wygrają już ten mecz na 2 mapie :)

 

 

PS. Piękny comeback 16:13 dla Titan

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

3 mapa w meczu Dignitas vs NiP jak myślicie Dignitas da radę ugrać Inferno?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

vp vs mouz

To mouz dobrze grali, a nie vp slabo 

 

w meczu cloud9 vs nV nV wiele bledow robilo, a c9 to wykorzystywalo

 

nV vs mouz

low/med na mouz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...