Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak grali virtusi przeciwko NaVi?

Stawiamy na nich w meczu pomiędzy envy?

Mecz się jeszcze nie skończył, teraz zaczęła się druga mapa, czyli cobble, którą NaVi ma teoretycznie lepiej opanowaną. Inferno zakończyło się wynikiem 16:6 dla VP. NaVi popełniało głupie błędy, widać że jeszcze nie doszli do siebie po lanach. Jeśli przegrają teraz cobble to polecę jakiś low/medium na nV, gdzie bo1 będzie rozgrywane właśnie na cobblestone.

Na dodatek Guardian jest chyba ddosowany.

Opublikowano

VP vs EnV? VP dzis 2:0 z NaVi. Jak myślicie VP powalczy o te 3 pk. czy sobie odpuszczą i dadzą zepchnąć się na 3 miejsce? Mapa overpass.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Myślę że VP > nV

Mapa overpass, czyli jedna z najlepszych dla polaków.

byali w świetnej formie, taz podobnie, reszta zawodników nie odstaje.

EnVy teraz ma problemy z NaVi, choć szykują comeback.

Spokojnie można dać low na VP, większe sumy na własne ryzyko.

Opublikowano

EnV przegrywa z NaVi 21:15. Miejmy nadzieję że VP szybciej sobie poradzi z EnV :). Co myślicie o meczu NaVi vs Titan? Ja bym poszedł low na NaVi a wy?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

tak bardzo chcialem dać wielkiego fulla na vp dzisiaj, ale po wczorajszych meczach się bałem

chyba zaczynam żałować (14:4)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

GG EZ VP wygrywa z EnV 16:5 :) @1361622928-U485574.pngVvV666VvV gratki wygranej

 

Jeszcze Fnatic wygra i będzie dziś 3/4

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVvV666VvV

Penta moim zdaniem ale już za późno aby obstawiać ten mecz :).

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Podeśle w nocy jakoś bo calą będe obstawiać PANY SK czy PENTA? ;)

ja low na pente ,     i wrzucaj screena ;D chce loknac te nagrody ;P

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVvV666VvV

Penta moim zdaniem ale już za późno aby obstawiać ten mecz :).

Na Penete albo SK nie jest za późno można lzno jest z 15-20min na engaming ;)

ja low na pente ,     i wrzucaj screena ;D chce loknac te nagrody ;P

Wstawie spokojnie tyle ze mam pare streamow odpalonych teraz w nocy wrzuce na 100%

Opublikowano

Ktoś nocne? LG vs Liquid i Nihilum vs CLG? Moim zdaniem Liquid i CLG a waszym?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Ktoś nocne? LG vs Liquid i Nihilum vs CLG? Moim zdaniem Liquid i CLG a waszym?

lg clg 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Dzisiaj mozna chyba isc full na mouz w meczu z Penta (BO2), zeby sobie troche ekwipunek powiekszyc, raczej nie mozliwe zeby Penta 2 mapy ugrala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...