Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oglądałem kiedyś mecz TA i nie grają tak tragicznie, nie ryzykowałbym z tymi wysokimi betami na piter ;D

Dlaczego nextp ma ugrać z tricked? -.-

W tricked jest koleś o nicku "NEY" kiedyś miał nick "Twist" i był kocurem :D

1356721310-U739101.png

Opublikowano

kurde wczoraj stracilem 6 euro zostalo mi 80 centow jak myslicie zarobie cos z tego czzy lepiej kupic skiny za 5 euro

kusi mnie aby na giant5 postawic

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

kurde wczoraj stracilem 6 euro zostalo mi 80 centow jak myslicie zarobie cos z tego czzy lepiej kupic skiny za 5 euro

kusi mnie aby na giant5 postawic

Daj full na G5 powinno wejść.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Daj full na G5 powinno wejść.

Trollujesz czy mowisz powaznie? Bo g5 na ostatnie 5 meczy 5 ma przegrane

­

­345mulx.jpg

Opublikowano

Tak ogólnie to polecam stawiać dziś na takie drużyny jak.... Nie polecam stawiać wcale. Dzień skipów.

Opublikowano

Myślicie, że G5 ma szanse wygrać ? chyba zaryzykuje i postawie na nich troche, najwyżej strace.

Opublikowano

Można coś jeszcze obstawić oprócz Giant5 i Tricked?

Piter z TA ;)

 

Też dam na Lunatik dobrze grają.

Bez urazy, ale lunatik po prostu grają chu***. Tyle w temacie

Już widać że Tricked ma 2 mecz w kieszeni.

Opublikowano

Piter z TA ;)

 

Bez urazy, ale lunatik po prostu grają chu***. Tyle w temacie

Już widać że Tricked ma 2 mecz w kieszeni.

Przecież wygrali 4 z 5 meczy wtf  jeden przegrali 2-1 xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przecież wygrali 4 z 5 meczy wtf  jeden przegrali 2-1 xD

Mi się nie podoba ich gra, nie ważne. Lepiej zajmijmy się meczem tricked vs RB bo ciekawie się robi. RB robi comeback po stronie ct, z 7-1 zrobiło się 10-9 O_O

Opublikowano

 Giant5 i Tricked 10:10 :( no muszą tricked ugrać :P dziś już chyba nic fajnego nie ma do obstawiania :D

 

11:16   :(

 

ojj :D

to aż 5 euro postawiłem :( dziś -4 euro 

 

jutro trzeba wszystko odrobić :D

sygnatura.png

Opublikowano

giant wygrali :D szkoda, że smieci dałem tylko :( 1$ :(  dziś -3 

 

pospieszyłem się z tą wiadomością :( 15-14 :D

 

15-15 i niema dogrywki?

 

closed :(

sygnatura.png

Opublikowano

moje jutrzejsze typy;

 

titan-hr -> titan. ostatnio przegrali online, teraz bedzie lan, mecz o większą stawkę i myślę, że spokojnie ugrają na HR, które na LANach nie ma doświadczenia

 

dig-flipside ->dig. Dignitas ostatnio gra bardzo dobrze, powiedziałbym top1 t2 team i myślę, że spokojnie ugrają na flipside. oddsy są w tym momencie chore (70 dig), ale myślę, że powinno wkrótce spaść i koło 60 będzie można betowac na dignitas :) poza tym, flipside ostatnio bez formy i jest to lan (słaba strona ukraińskiej drużyny :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...