Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ładna gra HR, również dobry pokaz komentatora <3

Widać, że bootcamp wprowadził wiele pozytywnych zmian w ich grze :)


Nip gra gorzej online niż vp ?

Mecz meczowi nierówny.

Oba teamy grają lepiej na lanach niż online.

To jest BO1, więc wszystko może się zdarzyć.

Cache - mapa, na której VP gra dobrze.

50/50.

­

Opublikowano

Dobra czyli hr z mouz raczej pewniak na hr?

Żaden mecz nie jest pewny.

 

ja bym obstawil na hr bo naprawde pieknie grali z lgb

Mecz meczowi nierówny.

 

http://prntscr.com/72lwa2

 

HR i mouz, 70/30 dla HR, znakomity teamplay, dobry skill jak na t2, do tego są na bootcampie; mouz dopiero zmieniło kilku grajków. Jak % zostaną takie jak teraz, to postawię low na HR - BO1, nie chcę ryzykować. 

­

Opublikowano

Hr weszło, 2 euro do przodu, czyli wybijamy się od zera :D

Dziś jeszcze zagram mida na nip z navi ponieważ bo2, i pomyślę nad następnym meczem hr

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Powiem ci korci mnie żeby polecieć to 8 euro, tak to obstawie glocka water elemental mw za 5 euro ;d 

Nie bądź chciwy.

To jest BO1, więc jest ryzyko większe niż w BO3. 

­

Opublikowano

Ok gra z VP weszła :D

 

Ja obstawiłem jeszcze na NaVi w meczu z NiPem i Titanem. 

 

Moim zdaniem NaVi>NiP. NiP poprzednią grę zagrał bardzo słabiutko, a NaVi ostatnio jest w formie, powinni spokojnie ugrać :) A jakby co - to jest BO2 więc w razie czego może być zwrot.

 

Jeśli chodzi o grę z titanem to titan gra ostatnio bardzo cienko, Kenny nie gra już tego co przed nerfem AWPy, a cała drużyna wygląda na zmęczoną grą etc. etc. Poza tym mapa to overpass - jedna z mocniejszych map NaVi i jedna z słabszych, jak nie najsłabsza mapa titan. Oddsy trochę skoczyły do góry od kiedy stawiałem (już 77-78%), ale i tak dałem 20 euro i będzie pewnie stomp, więc jakiś hajsik wpadnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...