Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówię o odwołaniu mecz na lounge lol.

 

Jesteś dla mnie zerem, nie pisałem o tobie.

Zresztą - co druga osoba tutaj pisze all-in, a po meczu, ale gówna z tej drużyny, nie sprawdzają miejscówek, throw 100%.

 

Już usunęli mecz na Lounge.

 

Z tym to masz racje że inni płaczą po tym jak przegrają skiny. 

 

 

Dobrze że mecz wycofali a eq oddali, ale zostaje dalej przy TSM :D

navi da rade z vp/tsm ? 

 

 

Ja bym zagrał mid na Na'Vi przy założeniu że TSM wygra jeśli nie to Mid na TSM.

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzajemnie, turniej Faceit wszystko weszło więc muahh :* Nigdy nie pisałem all-in i nie wyzywałem teamów, pozdro.

K***a, gdzie napisałem coś o tobie prócz tego, że jesteś zerem?

­

Opublikowano

K***a, gdzie napisałem coś o tobie prócz tego, że jesteś zerem?

Wcześniej pisałeś, że beka z tych którzy piszą, że TSM zagra z NaVi. A tylko ja to napisałem, więc? Dobra, koniec dyskusji, tyle ode mnie.

Opublikowano

Japierdole spierdolili z czasem k***a i nie wygram skinów....

 

 

Intencje mieli dobre, mecz przyśpieszyli boty wyłączyli ale nie przemyśleli tego że ktoś kto ma skiny na lounge może jeszcze obstawiać.

Opublikowano

i na navi też już sobie chyba nie postawie hahahah 

 

Dlatego nie opłaca sie wyjmować sie wyjmować skinów z lounge ;d

Opublikowano

ten lounge ma 3901236 bugów . Już mnie to zaczyna wkurwiać xD

 

 

Bez przesady raz na jakiś czas coś sie zepsuje a ludzie już narzekają :P

 

 

Na'Vi według mnie ale to zależy z kim grają jeśli z VP to Na'Vi a jeśli z TSM to na TSM

Opublikowano

@louson

 

TSM ma 7-2 po TT na olofpasie, więc raczej zagrają z VP :)

 

Wiem, wiem ale ja nigdy nie ciesze sie zbyt wcześnie :D szkoda że oddali skiny takie Ez skins by było :P Ja obstawiam Na'Vi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...