Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale ja bym chciał obstawić full na kpv, ładne % ;f. Co o tym myślicie ?

 

Jak dla mnie 55/45 dla KPV, co prawda słabo się komunikują, ale ich indywidualne umiejętności są większe niż zawodników z Myxmg. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Ja tam dałem high na TSM . A co do meczu Diginitas vs HR to ciężko powiedzieć kto wygra , w HR nie ma jednego gracza  ' TBA ' ale za to Diginitas nie grało ostatnio żadnego meczu z dobrą drużyną więc cieżko powiedzieć w jakiej są formie .

 

Jak ktoś chce to high na TSM ( biore pod uwagę to że w NAVI ostatnio była zmiana Flamie za starix'a )

A Diginitas vs HR - Medium na Diginitas lub skip !

 

Ja dałem coś takiego :D

5ct2q.jpg

szyszu.jpg

Opublikowano

Jeden ze znanych beterów napisał na swoim fanpage że niby ma nie grac Flamie i i ktoś inny zajemie jego miejsce w tym spotkaniu .

szyszu.jpg

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

na kogo dzisiaj polecasz fulla ?

 

Warto full dignitas?

Ten mecz to 50/50, chociaż nie jestem przekonany do dignitas.

 

Swoją drogą - można naklejki z ESL 2015 obstawiać? Bo na lounge mi ich nie pokazuje. 

­

Opublikowano

Ten mecz to 50/50, chociaż nie jestem przekonany do dignitas.

 

Swoją drogą - można naklejki z ESL 2015 obstawiać? Bo na lounge mi ich nie pokazuje. 

 

Chyba nie, tak samo skiny z chromy :( 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

postawilem 41 ojro na dignitas (moj mid) oby wygrali ;p

 

Mou nie jest słaby, mid to zdecydowanie za dużo jak na ten mecz. Według mnie w tym meczu będzie remis. 

Czekam na mecz TSM vs Na'Vi chcę zobaczyć jak zagra flamie. 

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...