Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fnatic czy Penta?

Postawiłem low na fnatic. Warto zmienić?

fnatic wygra, ale mają słaby kurs, nie stawiam.

 

Ktoś jeszcze wypowie się na temat Mouz - piter?

Opublikowano

@kokoszka

 

Doradź no czy orbit czy dignitasowie :D chce leciec mida.

Nie polecam Ci iść na taki mecz mida. W meczu będzie zależało sporo od mapy jednak mimo wszystko bardziej przychylny jestem Orbit. Wg mnie 53-47 dla orbit

Opublikowano

Jak ja czytam wasze wypowiedzi, ze Bo2 lub, ze CW ma szanse.

To mi się płakać chce.

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

Nie ma skillowych graczy? A co powiesz na 5 clutchy w jednym meczu vs Virtus.pro?

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

 Mecz 50-50, ja bym się bardziej na orbit kierował.

Ale warto skipować.

A mouz - piter? Powiesz coś na ten temat? Bo już sam nie wiem, kurs w miarę spoko i BO3, ale zostało 20 min a ja dalej nie umiem się zdecydować

Opublikowano

A mouz - piter? Powiesz coś na ten temat? Bo już sam nie wiem, kurs w miarę spoko i BO3, ale zostało 20 min a ja dalej nie umiem się zdecydować

Skip - niestabilne druzyny

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

A mouz - piter? Powiesz coś na ten temat? Bo już sam nie wiem, kurs w miarę spoko i BO3, ale zostało 20 min a ja dalej nie umiem się zdecydować

Można ICB na Piter.

Opublikowano

Jak ja czytam wasze wypowiedzi, ze Bo2 lub, ze CW ma szanse.

To mi się płakać chce.

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

Nie ma skillowych graczy? A co powiesz na 5 clutchy w jednym meczu vs Virtus.pro?

Pewnie mówisz o dd2, czyli najgorszej mapie VP. 

­

Opublikowano

Pewnie mówisz o dd2, czyli najgorszej mapie VP. 

No chyba znaczenia nie ma czy najgorsza jest kogos mapa podczas 1v1, gdy oni wiedzą, gdzie są...

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Tak jak napisał pan wyżej. W meczu BO1 wystarczy przegrać pistoletówkę po stronie CT i forcebuy'a, a może być po meczu. W dodatku nie widzę skillowych graczy w G2 w porównaniu do CW. 60/40 dla G2

Minise/szpero/mouz?

Minise w meczu z titan jechał kenny'ego :)

 

A tak na marginesie te staty mówią same za siebie.

756551425409463952746.png

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Ale nie porównujmy jednorazowych wyczynów do posiadania skilla. G2 miało szansę gry na IEM, ale coś tego nie wykorzystali. Przegrali nawet z Piter. 

­

Opublikowano

Ale nie porównujmy jednorazowych wyczynów do posiadania skilla. G2 miało szansę gry na IEM, ale coś tego nie wykorzystali. Przegrali nawet z Piter. 

Żałują swoich błędów i jak na razie idzie im dobrze.

Minise zawsze był dobrym sniperem

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...