Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślę nad postawieniem ~3€ na mouz vs GGWP. Moje EQ to ~13€ co sądzicie?

"L, czy wiesz, że Shinigami jedzą tylko jabłka?"

Opublikowano

Myślę nad postawieniem ~3€ na mouz vs GGWP. Moje EQ to ~13€ co sądzicie?

dobre pytanie, mouz w formie, w meczu z piter na pierwszej mapie wygrało 16:0

 

ja chciałbym postawić około 20 euro, opłaca się? chociaż chyba jednak zrezygnuję, teraz zobaczyłem, że ugrałbym tylko 3 euro

i to pewnie dostałbym znów niebieskiego laminata

ludzie chyba tylko tym skinem obstawiają.

Opublikowano

Myślę nad postawieniem ~3€ na mouz vs GGWP. Moje EQ to ~13€ co sądzicie?

Stanowczo za duże % żeby stawiać takie sumy.

­

784091427630431250239.png

Opublikowano

Stanowczo za duże % żeby stawiać takie sumy.

­

No bez sensu trochę, potem przyjdą skiny po 0.04 euro.

Panowie, co z tym wszystkim robić? Przychodzą jako uzupełnienie po każdym zakładzie.

Opublikowano

I c**j, orbit przegrało, wiedziałem że tak będzie :D jebane przeciążenie serwera wtedy kiedy chciałem zmienić beta na dignitas to chyba był jakiś spisek :D warto coś teraz jeszcze betować ?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

I c**j, orbit przegrało, wiedziałem że tak będzie :D jebane przeciążenie serwera wtedy kiedy chciałem zmienić beta na dignitas to chyba był jakiś spisek :D warto coś teraz jeszcze betować ?

Można spróbować na SKDC (oba zespoły są w bardzo kiepskiej formie więc spore ryzyko).

Na CLG można postawić.

Na G2 przeciwko orbit też ale to już jutro.

­

784091427630431250239.png

Opublikowano

Każdy bet jest ryzykowny ;p

Nigdy nie ma 100% pewności, że dany team wygra.­

fnatic się przypomina :P dobrze, że wtedy nie betowałem

 

ale jak dla mnie bez sensu jest obstawianie meczy, gdzie umiejętności drużyn są 50/50, chyba że jakimiś zbędnymi śmieciami.

 

Jednak to tylko zabawa, jak ktoś lubi duże ryzyko to może też dużo wygrać :)

Opublikowano

@fajaon

 

To jakie mecze ma sens obstawiać według ciebie ?

Pewniaki, takie jak np. denial - a51, ogólnie mecze BO3, jeśli stawiamy na lepszą drużynę. Albo np. przy wyrównanych drużynach można obstawiać tą, na którą obstawia mniej osób małą sumką.

Chyba, że chcecie szybko stracić itemki. Ja obstawiam bardzo bezpiecznie, bo jeszcze nie mam takiego zaplecza itemków, żeby szaleć :p

Opublikowano

30coj6d.png

 

Chciałem zmienić jednak na dignitas, a tu taki soczysty c**j.. zobaczymy -.- ;/ Nie weszło, zapraszam do mojej grupy po wszelką pomoc

www

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...