Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dla mnie to lepiej zobaczyć jak envy będzie grało w tych 2 meczach, a później stawiać na nich przeciwko fnatic...

Ja Skipuje ten mecz.

giphy.gif

Opublikowano

Jak dla mnie to lepiej zobaczyć jak envy będzie grało w tych 2 meczach, a później stawiać na nich przeciwko fnatic...

Ja Skipuje ten mecz.

Mecz meczowi nierówny. 

­

Opublikowano

Envus nakurwiaja i to mocno zaluje ze postawilem na TSM , w meczu vs navi stawiam na Envus

 

 

sygna.png

Opublikowano

Envus nakurwiaja i to mocno zaluje ze postawilem na TSM , w meczu vs navi stawiam na Envus

Z TSM wygrywają ale z Na`Vi będą mieli bardzo ciężki mecz do zagrania ponieważ grają overpassa jeszcze chyba nikt na tej mapie nie pokonał navi 

Opublikowano

Z TSM wygrywają ale z Na`Vi będą mieli bardzo ciężki mecz do zagrania ponieważ grają overpassa jeszcze chyba nikt na tej mapie nie pokonał navi 

Może i nie, ale EnVyUs także gra dobrze na tej mapie.

Z Fnatic EnVy nie powinno mieć większych problemów. 

­

Opublikowano

Navi ugrało.

Teraz Fnatic czy Envy

no wlasnie, fnatic czy envy? ja postawiłem na fn

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Czemu tak procenty zeszły w dół dla HLTV?

 

W sumie to i tak dobrze bo zgarnę lepszą wygraną: http://prntscr.com/7b8d97

 

 

Oby jeszcze EnVyUs siadło, bo jak na razie to dobrze grali. 16-19 przegrali z TSM i 14-16 z Na'Vi. Nie jest źle, a fnatic ma 2 stand-inów.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Czemu tak procenty zeszły w dół dla HLTV?

 

W sumie to i tak dobrze bo zgarnę lepszą wygraną: http://prntscr.com/7b8d97

 

 

Oby jeszcze EnVyUs siadło, bo jak na razie to dobrze grali. 16-19 przegrali z TSM i 14-16 z Na'Vi. Nie jest źle, a fnatic ma 2 stand-inów.

Ja tam dalem na Fnatic, a ja sie wkurwiam ze 16 centow przegrywam ;D

 

 

sygna.png

Opublikowano

I to jest Envy, jedna z najlepszych drużyn świata.

Raczej ez z Fnatic. 

Teraz to wiem.

 

 

sygna.png

Opublikowano

Teraz to wiem.

Serio postawiłeś na Fnatic?

Przecież flusha i pronax grają jak warzywa od kilku miesięcy. Krimz i Olof to kluczowi gracze. Nie ma Krimza i Olofa = nie ma Fnatic. 

­

Opublikowano

Serio postawiłeś na Fnatic?

Przecież flusha i pronax grają jak warzywa od kilku miesięcy. Krimz i Olof to kluczowi gracze. Nie ma Krimza i Olofa = nie ma Fnatic. 

Dlatego postawiłem na envy ;)

Dobre wejścia mają, że szok.

 http://prntscr.com/7b8tw4

 

@Kamilex122

Też chciałem więcej, szkoda ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Każdy mecz tak wygląda w tej lidze.

 

przecież ten idiota streamuje mecz - http://www.twitch.tv/jesperwow

To tak jakby jakiś grajek na Camp Nou przyczepił sobie kamerkę do czoła i z nią grał. 

Na twitchu jest opoznienie ok. 10-15 sekund, przecież to wiadome, ze ktos z envy ma włączonego stream.

Btw. nie muszą mieć włączonego stream, bez tego też ez wygrana.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Na twitchu jest opoznienie ok. 10-15 sekund, przecież to wiadome, ze ktos z envy ma włączonego stream.

Btw. nie muszą mieć włączonego stream, bez tego też ez wygrana.

Jesteś idiotą czy udajesz?

Pierwszy raz widzę, aby osoba grająca profesjonalnie streamowała mecz. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...