Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cholera jasna? Ile jest TSM dostaje w dupę? Bo poszedłem na tych noobów fullem :/ Ostatnie 30 centów mam xD

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Mouz vs TSM to chyba super big izzyyy dla tsm? :D Dobra poszło full zawsze kilka ojro no i low na vp

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

HR, ale za duży %.

Postaw low na VP. 

Kokoszka, mam 1 itema za 23 ojro, obstawić go na hr ? Jak wygrają bd miał 7euro do przodu, ale boje się że przegrajo :D 

Opublikowano

Kokoszka, mam 1 itema za 23 ojro, obstawić go na hr ? Jak wygrają bd miał 7euro do przodu, ale boje się że przegrajo :D

Nie stawiaj na takie procenty.

 

 

Mouz vs TSM to chyba super big izzyyy dla tsm? :D Dobra poszło full zawsze kilka ojro no i low na vp

Serio postawiłeś na taki %?

Mouz znakomicie gra online :)

 

Swoją drogą :v - jeżeli ktoś ma jakieś pytania dotyczące meczów, wymian czy obstawiania, to niech pisze na PW o każdej porze dnia, oczywiście za jakieś skiny :v :V :v :V.

Mouz vs TSM to chyba super big izzyyy dla tsm? :D Dobra poszło full zawsze kilka ojro no i low na vp

rip skins, może się czegoś nauczysz. 

­

Opublikowano

12% na mouz było w BO1 ja nie wiem, to jest kurs z dupy wzięty ;p

Miałeś jakieś konta na mpc wcześniej?

 

Na Lounge procenty zawsze są z dupy, trzeba tylko korzystać. 

­

Opublikowano

Miałeś jakieś konta na mpc wcześniej?

 

Na Lounge procenty zawsze są z dupy, trzeba tylko korzystać. 

Nie miałem wcześniej konta, ale wiem mniej więcej o co chodzi w tym obstawianiu ;)

Ciekawy początek VP - Titan

titan bardzo szybkie wjazdy na bs robi.

Opublikowano

Mouz vs TSM to chyba super big izzyyy dla tsm? :D Dobra poszło full zawsze kilka ojro no i low na vp

No proszę no i co za idiota postawił all in? No tak najlepiej to stracić co nie? Nie no ziooom masz jeszcze 2 ojro xD

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano
  • VP - Kinguin

Virtusi niby przegrali z Digi, no ale jednak grają bo3 + semi... Na dodatek Kinguin są nadal bez zgrania, a sam ScreaM nie ugra.

  • TSM - Mouz

Dzisiaj niby Mouz wygrali 16-13 na Cobblestone. Ale to tylko jedna mapa, tak więc wynik będzie 2-1 w mapach dla TSM, nie ma co liczyć, ze Duńczycy oddadzą im dwie mapy. Aczkolwiek, Mouz potrafią zaskoczyć.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Potem może jakieś analizy napiszę.

Envy vs TA - TA.

VP vs Kinguin - jak % będą poniżej 75 to polecam obstawić VP, w przeciwnym razie ICB na Kinguin.

TSM vs Dignitas - ICB Dignitas.

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. TA czasem nie stand in?

Wiem, ale i tak nie ma sensu stawiać na Envy.

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

ESC vs KFish - postawiłem na ESC, zmienić czy zostawić?

Zależy ile postawiłeś. 

 

Jak ktoś ma jakieś pytania (o każdej porze dnia), to zapraszam na PW. Złote rady, analizy za jakieś skiny :v :V :v :V (jedna osoba już kupiła). 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...